Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 қаңтардағы N 41 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 27 тамыздағы N 776 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" акционерлік қоғамын дамытудың 2006 - 2008 жылдарға арналған жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 қаңтардағы N 41 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 27 тамыздағы
N 776 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір
шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. "Жекелеген акционерлік қоғамдарға банктік қызмет көрсету мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 29 наурыздағы N 316 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 10, 94-құжат):
көрсетілген қаулыға қосымшада:
реттік нөмірі 9-жол алынып тасталсын.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.07.2023 № 602 қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 31.12.2015 № 1185 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.04.06 № 377 Қаулысымен.
5. Ескерту. 5-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.07.13. N 1060 Қаулысымен.
6. "Агроөнеркәсіптік кешенді мамандандырылған ұйымдардың қатысуымен қолдаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 шілдедегі N 645 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 25, 257-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Агроөнеркәсіптік кешенді мамандандырылған ұйымдардың қатысуымен қолдау ережесінде:
бүкіл мәтін бойынша "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" деген сөздер "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" ұлттық компаниясы" деген сөздермен ауыстырылсын.
7. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007 - 2009 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары (екінші кезең) туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 33, 357-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007 - 2009 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында (екінші кезең):
"Қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі 2007 - 2009 жылдарға арналған басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлімде:
"Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға және ұлғайтуға арналған бюджеттік инвестициялар" деген кестеде:

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 13 января 2006 года N 41
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2008 года N 776.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2006 года N 41 "Об утверждении Плана развития акционерного общества "Продовольственная контрактная корпорация" на 2006-2008 годы".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 27 августа 2008 года N 776
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 марта 1999 года N 316 "Вопросы банковского обслуживания отдельных акционерных обществ" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 10, ст. 94):
в приложении к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 9, исключить.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 17.07.2023 № 602.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.12.2015 № 1185 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 06.04.2011 № 377.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 13.07.2009 N 1060 .
6. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2006 года N 645 "О некоторых вопросах поддержки агропромышленного комплекса с участием специализированных организаций" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 25, ст. 257):
в Правилах поддержки агропромышленного комплекса с участием специализированных организаций, утвержденных указанным постановлением:
по всему тексту слова "Продовольственная контрактная корпорация" заменить словами "Национальная компания "Продовольственная контрактная корпорация".
7. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 822 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап)" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 33, ст. 357):
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап), утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5. "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2007-2009 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в таблице "Бюджетные инвестиции на формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц":

реттік нөмірі 20-жолдың 6-бағанында "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" деген сөздер "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" ұлттық компаниясы" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен назарға алынған "Ұлттық компанияларды дамытудың 2007 - 2009 жылдарға арналған негізгі бағыттары мен негізгі көрсеткіштерінің болжамы" деген 6-бөлімде:
Мазмұнында "2007 - 2009 жылдарға арналған перспективалар" деген бөліктегі "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" деген сөздер "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" ҰК" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Ұлттық компанияларды дамытудың 2007 - 2009 жылдарға арналған негізгі бағыттары мен негізгі көрсеткіштерінің болжамы" деген 6-бөлімнің бірінші бөлігіндегі "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" деген сөздер "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" ұлттық компаниясы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"2007 - 2009 жылдарға арналған перспективалар" деген кіші бөлімде:
"Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" АҚ" тарауында тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" ұлттық компаниясы" АҚ";
бірінші абзацта "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" деген сөздер "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" ұлттық компаниясы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Ұлттық компанияларды дамытудың 2007 - 2009 жылдарға арналған негізгі көрсеткіштері" деген кестенің 1-бағанындағы "Азық-түлік корпорациясы" деген сөздер "Азық-түлік корпорациясы" ҰК" деген сөздермен ауыстырылсын.
8. Ескерту. 8-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.12.31. N 1344 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
9. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008 - 2010 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 тамыздағы N 753 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 32, 354-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008 - 2010 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында:
көрсетілген қаулымен назарға алынған "Ұлттық компаниялардың 2008 - 2010 жылдарға арналған негізгі бағыттары мен негізгі көрсеткіштерінің болжамы" деген 6-бөлімде:
Мазмұнында "2008 - 2010 жылдарға арналған перспективалар" деген бөліктегі "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" деген сөздер "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" ұлттық компаниясы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Ұлттық компаниялардың 2008 - 2010 жылдарға арналған негізгі бағыттары мен негізгі көрсеткіштерінің болжамы" деген 6-бөлімнің бірінші бөлігіндегі "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" деген сөздер "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" ұлттық компаниясы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"2008 - 2010 жылдарға арналған перспективалар" деген кіші бөлімде:
"Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" АҚ" тарауында тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" ұлттық компаниясы" АҚ";
бірінші абзацтағы "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" деген сөздер "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" ұлттық компаниясы" деген сөздермен ауыстырылсын;

в графе 6 строки, порядковый номер 20, слова "Продовольственная контрактная корпорация" заменить словами "Национальная компания "Продовольственная контрактная корпорация";
в разделе 6. "Основные направления и прогноз основных показателей развития национальных компаний на 2007-2009 годы", принятые к сведению указанным постановлением:
в Содержании в части "Перспективы на 2007-2009 годы" слова "Продовольственная контрактная корпорация" заменить словами "НК "Продовольственная контрактная корпорация";
в части первой раздела 6. Основные направления и прогноз основных показателей развития национальных компаний на 2007-2009 годы слова "Продовольственная контрактная корпорация" заменить словами "Национальная компания "Продовольственная контрактная корпорация";
в подразделе "Перспективы на 2007-2009 годы":
в главе "АО "Продовольственная контрактная корпорация" заголовок изложить в следующей редакции:
"АО "Национальная компания "Продовольственная контрактная корпорация";
в абзаце первом слова "Продовольственная контрактная корпорация" заменить словами "Национальная компания "Продовольственная контрактная корпорация";
в графе 1 таблицы "Основные показатели развития национальных компаний на 2007-2009 годы" слово "Продкорпорация" заменить словами "НК "Продкорпорация".
8. ( Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1344 (вводится в действие с 01.01.2009).
9. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2007 года N 753 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 32, ст. 354):
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 6. "Основные направления и прогноз основных показателей развития национальных компаний на 2008-2010 годы", принятые к сведению указанным постановлением:
в Содержании в части "Перспективы на 2008-2010 годы" слова "Продовольственная контрактная корпорация" заменить словами "НК "Продовольственная контрактная корпорация";
в части первой раздела 6. Основные направления и прогноз основных показателей развития национальных компаний на 2008-2010 годы слова "Продовольственная контрактная корпорация" заменить словами "Национальная компания "Продовольственная контрактная корпорация";
в подразделе "Перспективы на 2008-2010 годы":
в главе "АО "Продовольственная контрактная корпорация" заголовок изложить в следующей редакции:
"АО "Национальная компания "Продовольственная контрактная корпорация";
в абзаце первом слова "Продовольственная контрактная корпорация" заменить словами "Национальная компания "Продовольственная контрактная корпорация";

"Ұлттық компанияларды дамытудың 2008 - 2010 жылдарға арналған негізгі көрсеткіштері" деген кестенің 1-бағанындағы "Азық-түлік корпорациясы" деген сөздер "Азық-түлік корпорациясы" ҰК" деген сөздермен ауыстырылсын.
10. "Қазақстанды өз тыңайтқыштарымен толыққанды қамтамасыз ету жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 қарашадағы N 1105 қаулысында :
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстанды өз тыңайтқыштарымен толыққанды қамтамасыз ету жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 10-жолдың 2-бағанында, 2) тармақшасында "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" деген сөздер "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" ұлттық компаниясы" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 10-жолдың 4-бағанында, 2) тармақшасында "АКК" деген аббревиатура "АКК" ҰК" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
аббревиатуралардың толық жазылуында:
"АКК" АҚ - "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" акционерлік қоғамы" деген сөздер "АКК" ҰК" АҚ - "Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы" деген сөздермен ауыстырылсын.
11. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 31.12.2015 № 1185 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

в графе 1 таблицы "Основные показатели развития национальных компаний на 2008-2010 годы" слова "Продкорпорация" заменить словами "НК "Продкорпорация".
10. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2007 года N 1105 "Об утверждении Плана мероприятий по полноценному обеспечению Казахстана собственными удобрениями":
в Плане мероприятий по полноценному обеспечению Казахстана собственными удобрениями, утвержденном указанным постановлением:
в графе 2 строки, порядковый номер 10, подпункте 2) слово "Продкорпорация" заменить словами "Национальная компания "Продкорпорация";
в графе 4 строки, порядковый номер 10, подпункте 2) аббревиатуру "ПКК" заменить аббревиатурой "НК "ПКК";
в расшифровке аббревиатур:
слова "АО ПКК - акционерное общество "Продовольственная контрактная корпорация" заменить словами "АО "НК "ПКК" - акционерное общество "Национальная компания "Продовольственная контрактная корпорация".
11. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.12.2015 № 1185 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).