Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 шілдедегі N 681 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 тамыздағы N 777 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 наурыздағы № 272 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.03.25 № 272 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздігін қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тауарлар мен көлік құралдарын Қазақстан Республикасына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге тыйым салуларды, кейбір кедендік режимдерге орналастыруға тыйым салынған тауарлардың тізбелерін, сондай-ақ жекелеген кедендік режимдерге орналастырылған тауарлармен жасалатын операцияларды жүргізуге арналған тыйым салулар мен шектеулерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 шілдедегі N 681 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 29, 284-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген тауарлар экспорты кедендік режиміне орналастыруға тыйым салынған тауарлардың тізбесі:
1) мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 21, 22, 23-жолдармен толықтырылсын:
"21
рапс немесе кольза тұқымдары, ұнтақталған немесе ұнтақталмаған
1205******;
22
соя майы және оның фракциялары, тазартылмаған немесе тазартылған, бірақ химиялық құрамы өзгертілмеген
1507 ******;
23
рапс майлары (рапстан немесе кользадан) немесе қыша майы және олардың фракциялары, тазартылмаған немесе тазартылған, бірақ химиялық құрамы өзгертілмеген
1514******
";
2) мынадай мазмұндағы ескертпемен толықтырылсын:
"****** 2009 жылғы 1 сәуірге дейін қолданылады".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті осы қаулының 1-тармағын орындау жөнінде қажетті шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі екі апта мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметі қабылдайтын сыртқы сауда қызметін реттеу жөніндегі шаралар туралы Еуразиялық экономикалық қоғамдастық Интеграциялық комитетінің хатшылығын хабардар етсін.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі өз құзыреттері шегінде рапс немесе кольза тұқымдарын, ұнтақталған немесе ұнтақталмаған, соя майын және оның фракцияларын, тазартылмаған немесе тазартылған, бірақ химиялық құрамы өзгертілмеген, рапс майларын (рапстан немесе кользадан) немесе қыша майын және олардың фракцияларын, тазартылмаған немесе тазартылған, бірақ химиялық құрамы өзгертілмеген (ҚР СЭҚ ТН коды 1205, 1507, 1514) экспортқа шығаруды бақылауды қамтамасыз етсін.

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2003 года N 681
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2008 года N 777. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2011 года № 272
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.03.2011 № 272.
В целях обеспечения национальной безопасности Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2003 года N 681 "Об утверждении запретов на ввоз в Республику Казахстан и вывоз из Республики Казахстан товаров и транспортных средств, перечней товаров, запрещенных к помещению под некоторые таможенные режимы, а также запретов и ограничений на проведение операций с товарами, помещенными под отдельные таможенные режимы" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 29, ст. 284) следующие дополнения:
перечень товаров, запрещенных к помещению под таможенный режим экспорта товаров, утвержденный указанным постановлением:
1) дополнить строками, порядковые номера 21, 22, 23 следующего содержания:
"21
семена рапса или кользы,
дробленные или недробленные
1205******;
22
масло соевое и его фракции,
нерафинированные или
рафинированные, но без изменения
химического состава
1507******;
23
масло рапсовое (из рапса или
кользы) или горчичное и их
фракции, нерафинированные или
рафинированные, но без изменения
химического состава
1514******";
2) дополнить примечанием следующего содержания:
"****** действует до 1 апреля 2009 года".
2. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан принять необходимые меры по выполнению пункта 1 настоящего постановления.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить в двухнедельный срок Секретариат Интеграционного комитета Евразийского экономического сообщества о принимаемых Правительством Республики Казахстан мерах по регулированию внешнеторговой деятельности.
4. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан, Пограничной службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Министерству внутренних дел Республики Казахстан в пределах своей компетенции обеспечить контроль экспорта семян рапса или кользы, дробленных или недробленных, масла соевого и его фракций, нерафинированных или рафинированных, но без изменения химического состава, масла рапсового (из рапса или кользы) или горчичного и их фракций, нерафинированных или рафинированных, но без изменения химического состава (Код ТН ВЭД РК 1205, 1507, 1514).

5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов