Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 23 сәуірдегі N 504 және 1997 жылғы 26 қыркүйектегі N 1376 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 тамыздағы N 798 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасында Арнайы экономикалық аймақтар құру туралы ұсыныстар енгізудің тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 23 сәуірдегі N 504 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 17, 143-құжат);
2) "Арнайы экономикалық аймақтың экономикалық және әлеуметтік дамыту қорын құру және оның қаражатын пайдалану тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 26 қыркүйектегі N 1376 қаулысы .
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 1996 года N 504 и 26 сентября 1997 года N 1376
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2008 года N 798
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 1996 года N 504 "О Порядке внесения представлений о создании специальных экономических зон в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 17, ст. 143);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 1997 года N 1376 "Об утверждении Положения о порядке образования и использования средств Фонда экономического и социального развития специальной экономической зоны".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов