"Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Шет ел тілдері әскери институты" мемлекеттік мекемесін қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 тамыздағы N 806 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері, басқа да әскерлері мен әскери құралымдары үшін әскери мамандар даярлау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Шет ел тілдері әскери институты" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Әскери институты" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - мекеме) болып қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) мекемені әділет органында қайта тіркеуді қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.12.2016 № 755 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О переименовании государственного учреждения "Военный институт иностранных языков Министерства обороны Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2008 года N 806
В целях подготовки военных специалистов для Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать государственное учреждение "Военный институт иностранных языков Министерства обороны Республики Казахстан" в государственное учреждение "Военный институт Министерства обороны Республики Казахстан" (далее - учреждение).
2. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) обеспечить перерегистрацию учреждения в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.12.2016 № 755 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов