Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 қыркүйектегі N 836 Қаулысы
"2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 6 желтоқсандағы  Заңына , "Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне осы қаулыға қосымшаға сәйкес сот шешімдерінің актілерін орындау үшін 2008 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резервінен 142754 (бір жүз қырық екі мың жеті жүз елу төрт) теңге бөлінсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 11 қыркүйектегі
N 836 қаулысына
қосымша
Орындауға жататын сот шешімдерінің тізбесі
Р/с
N
Сот органының
атауы мен
шешімнің
шығарылған
күні
Талапкер
Мемлекеттің
кірісіне түсетін
мемлекеттік
бажды шегере
отырып, сомасы
(теңге)
Мемлекет-
тің
кірісіне
мемлекет-
тік баж
(теңге)
1
2
3
4
5
1
Алматы қаласы
Алмалы аудандық
сотының 1997
жылғы 10.09.
шешімі, Алматы
қаласы Алмалы
аудандық
сотының 2002
жылғы 11.04.
ұйғарымы,
Астана қаласы
Алматы аудандық
сотының 2003
жылғы 24.12.
ұйғарымы,
Астана қаласы
Алматы аудандық
сотының 2005
жылғы 10.06.
ұйғарымы.
Ю.И.
Литвиненко
2008 жылғы наурыз
- маусым кезеңін
қоса алғанда -
17778
2
Астана қаласы
Сарыарқа
аудандық
сотының 2003
жылғы 15.09.
шешімі, Астана
қалалық сотының
азаматтық істер
алқасының 2003
жылғы 09.12.
қаулысы, Астана
қалалық сотының
қадағалау
алқасының 2005
жылғы 30.06.
қаулысы.
Ф.М.
Кәрімов
2008 жылғы наурыз
- маусым кезеңін
қоса алғанда -

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2008 года N 836
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 6 декабря 2007 года "О республиканском бюджете на 2008 год",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2008 год на исполнение обязательств по решениям судов, 142754 (сто сорок две тысячи семьсот пятьдесят четыре) тенге для исполнения судебных актов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 сентября 2008 года N 836
Перечень
судебных решений, подлежащих исполнению
N
п/п
Наименование
судебного органа и
дата решения
Истец
Сумма за
вычетом
госпошлины
в доход
государства
(тенге)
Госпошлина
в доход
государства
(тенге)
1
2
3
4
5
1
Решение Алмалинского
районного суда города
Алматы от 10.09.1997,
определение Алмалинс-
кого районного суда
города Алматы от
11.04.2002,
определение
Алматинского районного
суда города Астаны от
24.12.2003,
определение Алматинс-
кого районного суда
города Астаны от
10.06.2005
Литвиненко
Ю.И.
За период с
марта по июнь
2008 года
включительно -
17778
2
Решение Сарыаркинского
районного суда города
Астаны от 15.09.2003,
постановление коллегии
по гражданским делам
суда города Астаны от
09.12.2003,
постановление
надзорной коллегии
суда города Астаны
от 30.06.2005
Каримов
Ф.М.
За период с
марта по июнь
2008 года
включительно -