О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2008 года N 843
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 6 декабря 2007 года "О республиканском бюджете на 2008 год",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2008 год на исполнение обязательств по решениям судов, 124769491 (сто двадцать четыре миллиона семьсот шестьдесят девять тысяч четыреста девяносто один) тенге для исполнения судебных решений согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 сентября 2008 года N 843
Перечень судебных решений,
подлежащих исполнению
N
п/п
Наименование
судебного органа и
дата решения
Истец
Сумма за
вычетом
госпошлины
(тенге)
в доход
государства
Госпош-
лина
(тенге)
в доход
госу-
дарства
1
2
3
4
5
1
Заочное решение
Специализированного
межрайонного экономичес-
кого суда города Астаны
от 07.09.2006,
определение
Специализированного
межрайонного экономичес-
кого суда города Астаны
от 12.03.2007
ТОО "Астана-
Промэнерго-
ресурс"
45110304
2
Решение Специализирован-
ного межрайонного
экономического суда
города Астаны от
23.11.2005,
определение
Специализированного
межрайонного экономичес-
кого суда города Астаны
от 04.01.2007
ТОО "Базис-
Дорстрой"
46500000
3
Решение Специализирован-
ного межрайонного
экономического суда
города Астаны от
05.06.2006,
определение
Специализированного
межрайонного экономичес-
кого суда города Астаны
от 22.01.2007
АО "Народный
Банк
Казахстана"
1188820
4
Решение суда N 2
Казыбекбийского района
города Караганды
от 28.11.2003,
определение суда N 2
Казыбекбийского района
города Караганды
от 28.06.2004,
определение суда N 2
Казыбекбийского района
города Караганды
от 27.12.2004,
определение суда N 2
Казыбекбийского района
города Караганды
от 12.12.2006
РГП "Центр по
недвижимости
по
Карагандинской
области"
18400
5
Решение Специализиро-
ванного межрайонного
экономического суда
города Астаны
от 05.05.2003,
определение
Специализированного
межрайонного экономичес-
кого суда от 26.11.2007
АО
"Казахтелеком"
26050541
6
Решение суда N 2 города
Тараза Жамбылской
области от 13.06.2005,
определение суда N 2
города Тараза
Жамбылской области
от 15.05.2006
ТОО "ЛАФ"

Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 қыркүйектегі N 843 Қаулысы
"2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 6 желтоқсандағы Заңына , "Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне осы қаулыға қосымшаға сәйкес сот шешімдерін орындау үшін 2008 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резервінен 124769491 (бір жүз жиырма төрт миллион жеті жүз алпыс тоғыз мың төрт жүз тоқсан бір) теңге бөлінсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 11 қыркүйектегі
N 843 қаулысына
қосымша
Орындауға жататын сот шешімдерінің тізбесі
Р/с
N
Сот органының атауы мен шешімнің шығарылған күні
Талапкер
Мемлекеттің кірісіне түсетін мемлекеттік бажды шегере отырып, сомасы (теңге)
Мемлекет-
тің кірісіне мемлекеттік баж (теңге)
1
2
3
4
5
1
Астана қаласы Мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының 2006 жылғы 07.09. сырттай шешімі, Астана қаласы Мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының 2007 жылғы 12.03. ұйғарымы
"Астана-Промэнергоресурс" ЖШС
45110304
2
Астана қаласы Мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының 2005 жылғы 23.11. шешімі, Астана қаласы Мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының 2007 жылғы 04.01. ұйғарымы
"Базис-Жолқұрылыс"
ЖШС
46500000
3
Астана қаласы Мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының 2006 жылғы 05.06. шешімі, Астана қаласы Мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының 2007 жылғы 22.01. ұйғарымы
"Қазақстан
Халық
Банкі" АҚ
1188820
4
Қарағанды қаласы Қазыбек би аудандық N 2 сотының 2003 жылғы 28.11. шешімі, Қарағанды қаласы Қазыбек би аудандық N 2 сотының 2004 жылғы 28.06. ұйғарымы, Қарағанды қаласы Қазыбек би аудандық N 2 сотының 2004 жылғы 27.12. ұйғарымы, Қарағанды қаласы Қазыбек би аудандық N 2 сотының 2006 жылғы 12.12. ұйғарымы
"Қарағанды
облысының
Жылжымайтын
мүлік
орталығы"
РМК
18400
5
Астана қаласы Мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының 2003 жылғы 05.05. шешімі, Астана қаласы Мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының 2007 жылғы 26.11. ұйғарымы
"Қазақтелеком" АҚ
26050541
6
Жамбыл облысы Тараз қаласы N 2 сотының 2005 жылғы 13.06. шешімі, Жамбыл облысы Тараз қаласы N 2 сотының 2006 жылғы 15.05. ұйғарымы
"Лаф" ЖШС