Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 578 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 қыркүйектегі N 861 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 сәуірдегі № 183 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 07.04.2017 № 183 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тауарлардың, оның ішінде экспорттық бақылауға жататын өнімнің экспорты мен импортын, сондай-ақ жекелеген тауарлардың импортын автоматты түрде лицензиялау кезіндегі қызметті лицензиялау ережесін, лицензиялау жөніндегі қызметке қойылатын біліктілік талаптарын және экспорты мен импорты лицензиялануға тиіс тауарлардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 578 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
кіріспедегі "Қазақстан Республикасының" деген сөздерден кейін "Этил спирті мен алкоголь өнімінің өндірілуін және айналымын мемлекеттік реттеу туралы" 1999 жылғы 16 шілдедегі," деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Тауарлардың, оның ішінде экспорттық бақылауға жататын өнімнің экспорты мен импортын, сондай-ақ жекелеген тауарлардың импортын автоматты түрде лицензиялау кезіндегі қызметті лицензиялау ережесінде:
1-тармақтағы "Республикасының" деген сөзден кейін "Этил спирті мен алкоголь өнімінің өндірілуін және айналымын мемлекеттік реттеу туралы" 1999 жылғы 16 шілдедегі," деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтың бірінші абзацы "Тауарлардың" деген сөздің алдынан "Лицензиялауды Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті жүзеге асыратын этил спирті мен алкоголь өнімінің импортын қоспағанда," деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін жиырма бір күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі К.Мәсімов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2008 года № 578
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2008 года № 861. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2017 года № 183 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.04.2017 № 183 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2008 года № 578 "Об утверждении Правил лицензирования экспорта и импорта товаров, в том числе продукции, подлежащей экспортному контролю, а также деятельности при автоматическом лицензировании импорта отдельных товаров, квалификационных требований, предъявляемых к деятельности по лицензированию и перечня товаров, экспорт и импорт которых подлежат лицензированию" следующие дополнения:
в преамбуле после слов "законов Республики Казахстан" дополнить словами "от 16 июля 1999 года "О государственном регулировании производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции",";
в Правилах лицензирования экспорта и импорта товаров, в том числе продукции, подлежащей экспортному контролю, а также деятельности при автоматическом лицензировании импорта отдельных товаров, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 1 после слова "Казахстан" дополнить словами "от 16 июля 1999 года "О государственном регулировании производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции,";
абзац первый пункта 2 дополнить словами ", за исключением импорта этилового спирта и алкогольной продукции, лицензирование которого осуществляется Налоговым комитетом Министерства финансов Республики Казахстан.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов