Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 қыркүйектегі N 953 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 қыркүйектегі N 895 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасында азаматтық қоғамды дамытудың 2006 - 2011 жылдарға арналған тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 қыркүйектегі N 953 қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында азаматтық қоғамды дамытудың 2006 - 2011 жылдарға арналған тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
"Азаматтық қоғам институттары қызметінің құқықтық негізін жетілдіру" деген 1-бөлімде:
реттік нөмірі 4-жолдың 6-бағанында:
"Ақмола облысы: 2007 ж. - 35,0, 2008 ж. - 50,0," деген сөздерден кейін "2009 ж. - 65,0, 2010 ж. - 84,5, 2011 ж. - 109,85" деген сөздермен толықтырылсын;
"Барлығы: 85,0" деген сөздер "Барлығы 344,35" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Жиыны: 7 552,0" деген сөздер "Жиыны: 7 811,35" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 4-1-жолмен толықтырылсын:
"4-1
Этносаралық
қатынастар
мәселелері
бойынша
материал-
дарды
жариялайтын
ақпараттық
бюллетеньді
тұрақты
түрде
шығаруды
ұйымдастыру
МАМ-ға
ақпарат
Ақмола
облысының
әкімі
Жыл
сайын
2009 ж.
- 75,0
2010 ж.
- 97,5
2011 ж.
- 126,75
Жергілікті
бюджет
";
реттік нөмірі 11-жол алынып тасталсын;
"Мемлекеттік органдар мен азаматтық қоғам ынтымақтастық құралдарын нығайту" деген 2-бөлім:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 12-1-жолмен толықтырылсын:
"12-1
Азаматтар-
дың
ақпаратқа
тиісті қол
жеткізуін
қамтамасыз
ету және
әлеуметтік
маңызы бар
мәселелерді
(қоршаған
ортаны
қорғау,
адам
құқықтары,
өмір сүру
сапасының
стандарт-
тары)
шешуге
жұртшылық-
тың
қатысуын
күшейту
жөніндегі
мемлекеттік
шараларды
жетілдіру
бойынша
жоспар
әзірлеу
Қазақс-
тан
Респуб-
ликасы-
ның
Үкіме-
тіне
ақпарат
Қоршаған-
ортамині
(жинақтау),
"Экофорум"
ҚБ (келісім
бойынша)
2008
жылғы
20
желтоқ-
сан
Талап
етілмейді
-
";
реттік нөмірі 18-жолдың 6-бағаны:
"Ақмола облысы: 2007 ж. III тоқсан - 650,0" деген сөздерден кейін "2009 ж. III тоқсан - 1098,5, 2011 ж. - 1856,465" деген сөздермен толықтырылсын;
"Барлығы: 650,0" деген сөздер "Барлығы: 3 604,965" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Барлығы: 7 190,0" деген сөздерден кейін "Батыс Қазақстан облысы: 2009 ж. - 900,0. Барлығы: 900,0. Қостанай облысы: 2008 ж. - 500,0, 2009 ж. - 535,0, 2010 ж. - 573,0, 2011 ж. - 613,0. Барлығы - 2 221,0" деген сөздермен толықтырылсын;
"Жиыны: 16 696,0" деген сөздер "Жиыны: 22 771,965" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2006 года № 953
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2008 года № 895
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2006 года № 953 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции развития гражданского общества в Республике Казахстан на 2006-2011 годы" следующие дополнения и изменения:
в Плане мероприятий по реализации Концепции развития гражданского общества в Республике Казахстан на 2006-2011 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1. "Совершенствование правовой основы деятельности институтов гражданского общества":
графу 6 строки, порядковый номер 4:
после слов "Акмолинская область: 2007 г. - 35,0, 2008 г. - 50,0" дополнить словами "2009 г. - 65,0, 2010 г. - 84,5, 2011 г. - 109,85";
слова "Всего: 85,0" заменить словами "Всего: 344,35";
слова "Итого: 7 552,0" заменить словами "Итого: 7 811,35";
дополнить строкой, порядковый номер 4-1, следующего содержания:
"
4-1
Организовать
выпуск на
постоянной
основе
информацион-
ного
бюллетеня с
публикацией
материалов
по вопросам
межэтничес-
ких отношений
Информация
в МКИ
Акимат
Акмолинской
области
ежегод-
но
2009 г. -
75,0
2010 г. -
97,5
2011 г. -
126,75
Мест-
ный
бюджет
";
строку, порядковый номер 11, исключить;
раздел 2. "Укрепление инструментов сотрудничества государственных органов и институтов гражданского общества":
дополнить строкой, порядковый номер 12-1, следующего содержания:
"
12-1
Разработать
план по
совершенст-
вованию
государ-
ственных мер
по обеспече-
нию соответ-
ствующего
доступа
граждан к
информации и
усилению
общественно-
го участия
в решении
социально
значимых
вопросов
(охраны
окружающей
среды, прав
человека,
стандартов
качества
жизни).
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МООС
(созыв), ОО
"Экофорум"
(по согласо-
ванию)
20
декабря
2008
года
Не требуются
-
";
графу 6 строки, порядковый номер 18:
после слов "Акмолинская область: III квартал 2007 г. - 650,0" дополнить словами "III квартал 2009 г. - 1098,5, 2011 г. - 1856,465";
слова "Всего: 650,0" заменить словами "Всего: 3 604,965";
после слов "Всего: 7 190,0" дополнить словами "Западно-Казахстанская область: 2009 - 900,0. Всего: 900,0, Костанайская область: 2008 г. - 500,0, 2009 г. - 535,0, 2010 г. - 573,0, 2011 г. - 613,0, Всего: 2 221,0";
слова "Итого: 16 696,0" заменить словами "Итого: 22 771,965";

реттік нөмірі 19-жолдың 6-бағаны:
"Ақмола облысы: 2007 ж. - 160,0, 2008 ж. - 420,0" деген сөздерден кейін "2009 ж. - 546,0, 2010 ж. - 709,8, 2011 ж. - 922,74" деген сөздермен толықтырылсын;
"Барлығы: 580,0" деген сөздер "Барлығы: 2 758,54" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Жиыны: 33 464,0" деген сөздер "Жиыны: 35 642,54" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 19-1, 19-2-жолдармен толықтырылсын:
"19-1
Оралман-
дарды
қолдау және
бейімдеу
бойынша
ҮЕҰ-ның
қатысуымен
семинарлар,
дөңгелек
үстелдер
өткізу
МАМ-ға
ақпарат
Атырау
облысының
әкімі
2008
жыл
400,0
Жергілікті
бюджет
19-2
ҮЕҰ-ның
қызмет
бағыттары
бойынша
олардың
жұмыстары-
ның
тиімділі-
гіне
кешенді
зерттеу
жүргізу
МАМ-ға
ақпарат
Атырау
облысының
әкімі
2008
жыл
500,0
Жергілікті
бюджет
";
реттік нөмірі 20-жолдың 6-бағаны:
"Ақмола облысы III тоқсан 2007 ж. - 55,0, 2008 ж. - 70,0" деген сөздерден кейін "2009 ж. III тоқсан - 91,0, 2010 ж. - 118,3, 2011 ж. - 153, 79" деген сөздермен толықтырылсын;
"Барлығы: 125,0" деген сөздер "Барлығы: 488,09" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Барлығы: 488,09" деген сөздерден кейін "Ақтөбе облысы: 2008 ж. - 998,0, 2009 ж. - 1 057,8, 2010 ж. - 1 121,3, 2011 ж. - 1 188,6. Барлығы: 4 365,7" деген сөздермен толықтырылсын;
"Барлығы: 4285,0" деген сөздерден кейін "Қостанай облысы: 2008 ж. - 500,0, 2009 ж. - 550,0, 2010 ж. - 588,5, 2011 ж. - 630,0. Барлығы - 2268,5" деген сөздермен толықтырылсын;
"Жиыны: 28 984,0" деген сөздер "Жиыны: 35 981,29" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 22-жолдың 6-бағаны:
"Ақмола облысы: 2007 ж. - 10000,0 2008 ж. - 15 000, 0" деген сөздерден кейін "2009 ж. - 19500,0, 2010 ж. - 25350,0, 2011 ж. - 32955,0" деген сөздермен толықтырылсын;
"Барлығы: 25 000,0" деген сөздер "Барлығы: 102 805,0" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Барлығы: 95 000,0" деген сөздерден кейін "Қостанай облысы: 2008 ж. - 13460,0, 2009 ж. - 14 604,0, 2010 ж. - 15772,0, 2011 ж. - 16 935,0. Барлығы: 60 771,0" деген сөздермен толықтырылсын;
"Қызылорда облысы: 2007 ж. - 13350,0" деген сөздерден кейін "2008 ж. - 14 152,0, 2009 ж. - 15 000,0, 2010 ж. - 15 900,0, 2011 ж. - 16 854,0" деген сөздер "2008 ж. - 23 050,0, 2009 ж. - 25 009,0, 2010 ж. - 27 010,0, 2011 ж. - 29 036,0" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Барлығы: 75 256,0" деген сөздер "Барлығы: 150 209,0" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Жиыны: 987 046,0" деген сөздер "Жиыны: 120 05750" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 23-жолдың 6-бағаны:
"Ақмола облысы: 2007 ж. - 100,0 2008 ж. - 120,0" деген сөздер "2009 ж. - 156,0, 2010 ж. - 202,8, 2011 ж. - 263,64" деген сөздермен толықтырылсын;

графу 6 строки, порядковый номер 19:
после слов "Акмолинская область: 2007 г. - 160,0, 2008 г. - 420,0" дополнить словами "2009 г. - 546,0, 2010 г. - 709,8, 2011 г. - 922,74";
слова "Всего: 580,0" заменить словами "Всего: 2 758,54";
слова "Итого: 33 464,0" заменить словами "Итого: 35 642,54";
дополнить строками, порядковые номера 19-1, 19-2, следующего содержания:
"
19-1
Провести с
участием НПО
семинары,
круглые
столы по
поддержке и
адаптации
оралманов
Информация
в МКИ
Аким
Атырауской
области
2008
год
400,0
Мест-
ный
бюджет
19-2
Провести
комплексное
исследование
по вопросам
эффективнос-
ти работы
НПО по
направлениям
деятельности
Информация
в МКИ
Аким
Атырауской
области
2008
год
500,0
Мест-
ный
бюджет
";
графу 6 строки, порядковый номер 20:
после слов "Акмолинская область: III квартал 2007 г. - 55,0, 2008 г. - 70,0" дополнить словами "III квартал 2009 г. - 91,0, 2010 г. - 118,3, 2011 г. - 153,79";
слова "Всего: 125,0" заменить словами "Всего: 488,09";
после слов "Всего: 488,09" дополнить словами "Актюбинская область: 2008 г. - 998,0, 2009 г. - 1057,8, 2010 г. - 1 121,3, 2011 г. - 1 188,6. Всего: 4 365,7";
после слов "Всего: 4285,0" дополнить словами "Костанайская область: 2008 г. - 500,0, 2009 г. - 550,0, 2010 г. - 588,5, 2011 г. - 630,0. Всего - 2 268,5";
слова "Итого: 28 984,0" заменить словами "Итого: 35 981,29";
графу 6 строки, порядковый номер 22:
после слов "Акмолинская область: 2007 г. - 10 000,0, 2008 г. - 15 000,0" дополнить словами "2009 г. - 19500,0, 2010 г. - 25350,0, 2011 г. - 32955,0";
слова "Всего: 25 000,0" заменить словами "Всего: 102 805,0";
после слов "Всего: 95 000,0" дополнить словами "Костанайская область: 2008 г. - 13 460,0, 2009 г. - 14 604,0, 2010 г. - 15 772,0, 2011 г. - 16 935,0. Всего - 60 771,0";
после слов "Кызылординская область: 2007 г. - 13 350,0" слова "2008 г. - 14 152,0, 2009 г. - 15 000,0, 2010 г. - 15 900,0, 2011 г. - 16 854,0" заменить словами "2008 г. - 23 050,0, 2009 г. - 25 009,0, 2010 г. - 27 010,0, 2011 г. - 29 036,0";
слова "Всего: 75 256,0" заменить словами "Всего: 150 209,0";
слова "Итого: 987 046,0" заменить словами "Итого: 120 05750";
графу 6 строки, порядковый номер 23:
после слов "Акмолинская область: 2007 г. - 100,0, 2008 г. - 120,0" дополнить словами "2009 г. - 156,0, 2010 г. - 202,8, 2011 г. - 263,64";

"Барлығы: 220,0" деген сөздер "Барлығы: 842,44" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Барлығы: 2 535,0" деген сөздерден кейін "Қостанай облысы: 2008 ж. - 13 000,0, 2009 ж. - 1391,0, 2010 ж. - 1488,0, 2011 ж. - 1593,0 Барлығы: 5772,0" деген сөздермен толықтырылсын;
"Жиыны: 15 969,0" деген сөздер "Жиыны: 22 363,44" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Халықтың жоғары саяси, құқықтық және азаматтық мәдениеті үшін жағдай жасау" деген 3-бөлім:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 25-1-жолмен толықтырылсын:
"25-1
ҮЕҰ-ны
Қазақстан-
ның
бәсекеге
қабілетті-
лік
деңгейін
бағалау
жөнінде
жүргізіліп
жатқан
жұмысқа
тарту
МАМ-ға
есеп
ЭБЖМ
2009 -
2011
қаңтар
Талап
етілмейді
-
";
реттік нөмірі 27-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2007 ж. - 1 259,0, 2008 ж. - 1 259,0, 2009 ж. - 2 832,3, 2010 ж. - 2 832,3, 2011 ж. - 2 832,3, Барлығы: 1014,9";
реттік нөмірі 35-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Әлеуметтік маңызы бар жобалар конкурсы шеңберінде мемлекеттік жастар саясатының іске асырылуына мониторинг және талдау жүргізу";
"Әлеуметтік саясатты жаңғырту" деген 5-бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 35-1-жолмен толықтырылсын:
"35-1
Қоғамдық
қатысуды
қамтамасыз
етудің
қолданыс-
тағы
тетіктері-
мен
рәсімде-
рінің,
қоғамдық
бақылау
мен
сарапта-
маның,
әлеуметтік
маңызы бар
бағдарла-
маларды
(табиғатты
қорғау
және адам
құқықтары
жөніндегі
халықара-
лық
конвенция-
ларды,
Орхус
конвенция-
сын,
мемлекет-
тік
әлеуметтік маңызы бар бағдарламаларды, ҚР
Экология-
лық
кодексін)
іске
асырудағы
қоғамдық
пікірді
есепке
алудың
тиімділі-
гіне
жан-жақты
жедел
бағалау
жүргізу
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
Қоршаған-
ортамині,
"Экофорум"
ҚБ (келісім
бойынша)
2008
жылғы
20
желтоқ-
сан
Талап
етілмейді
-
";
"Бизнестің әлеуметтік жауапкершілігін арттыру" деген 6-бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 36-1, 36-2-жолдармен толықтырылсын:
"36-1
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметі,
республи-
калық
кәсіптік
одақтар
бірлестік-
тері және
республи-
калық жұмыс
берушілер
бірлестік-
тері
арасындағы
2009-2010
жылдарға
арналған
бас
келісімнің
жобасын
әзірлеу
Бас
келісім
жобасы
Еңбекмині
2008
жылғы
желтоқ-
сан
Талап
етілмейді
-
36-2
Трансұлттық
және ұлттық
компания-
лардың
қауіпсіз
шаруашылық
қызметін
қамтамасыз
ететін
халықаралық
және ұлттық
экологиялық
стандарттар
мен
талаптардың
сақталуы
туралы
қоғамдық
тыңдаулар
өткізу
Қазақстан
Респуб-
ликасының
Үкіметіне
акпарат
Қоршаған-
ортамині
(жинақтау),
"Экофорум"
ҚБ (келісім
бойынша)
2008
жылғы
20
шілде
Талап
етілмейді
-
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 38-1-жолмен толықтырылсын:
"38-1
Қоғамдық
әлеуметтік
қор құру
және
Қазақстан-
ның
биологиялық
алуан түр-
лілігін
сақтау қорын
капитал-
дандыру
мәселесін
пысықтау
Қазақстан
Республи-
касының
Үкіметіне
ақпарат
Қоршаған
ортамині
(жинақтау),
МАМ, ЭБЖМ,
"Қазына"
орнықты
даму қоры"
АҚ,
"Экофорум"
ҚБ (келісім
бойынша)

слова "Всего: 220,0" заменить словами "Всего: 842,44";
после слов "Всего: 2 535,0" дополнить словами "Костанайская область: 2008 г. - 1300,0, 2009 г. - 1391,0, 2010 г. - 1488,0, 2011 г. - 1593,0. Всего: - 5772,0";
слова "Итого: 15 969,0" заменить словами "Итого: 22 363,44";
раздел 3. "Создание условий для высокой политической, правовой и гражданской культуры населения":
дополнить строкой, порядковый номер 25-1, следующего содержания:
"
25-1
Привлечь НПО
к проводимой
работе по
оценке уровня
конкуренто-
способности
Казахстана
Отчет
в МКИ
МЭБП
Январь
2009-
2011
Не требуются
-
";
графу 6 строки, порядковый номер 27, изложить в следующей редакции: "2007 г. - 1 259,0, 2008 г. - 1 259,0, 2009 г. - 2 832,3, 2010 г. - 2 832,3, 2011 г. - 2 832,3. Всего - 1 1014,9";
графу 2 строки, порядковый номер 35, изложить в следующей редакции:
"В рамках конкурса социально значимых проектов провести мониторинг и анализ реализации государственной молодежной политики";
раздел 5. "Модернизация социальной политики":
дополнить строкой, порядковый номер 35-1, следующего содержания:
"
35-1
Провести
всестороннюю
деятельную
оценку эф-
фективности
действующих
механизмов и
процедур
обеспечения
общественно-
го участия,
общественно-
го контроля
и эксперти-
зы, учета
общественно-
го мнения в
реализации
социально
значимых
программ
(природоох-
ранных и
международ-
ных конвен-
ций по правам
человека,
Орхусской
конвенции,
государ-
ственных
социально
значимых
программ,
Экологичес-
кого кодекса
РК)
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МООС,
ОО
"Экофорум"
(по согласо-
ванию)
20
декабря
2008
года
Не требуются
-
";
раздел 6. "Повышение социальной ответственности бизнеса":
дополнить строками, порядковые номера 36-1, 36-2, следующего содержания:
"
36-1
Разработать
проект
Генерального
соглашения
между Прави-
тельством
Республики
Казахстан,
республикан-
скими объе-
динениями
профессио-
нальных
союзов и
республикан-
скими объе-
динениями
работодате-
лей на 2009-
2010 годы
Проект
Генераль-
ного
соглашения
МТСЗН
Декабрь
2008
года
Не требуются
-
36-2
Провести
общественные
слушания о
соблюдении
международ-
ных и нацио-
нальных эко-
логических
стандартов и
требований,
обеспечиваю-
щих безопас-
ную хозяйст-
венную
деятельность
транс нацио-
нальных и
национальных
компаний
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МООС
(созыв), ОО
"Экофорум"
20
июля
2008
года
Не требуются
-
";
дополнить строкой, порядковый номер 38-1, следующего содержания:
"
38-1
Проработать
вопрос
учреждения
Общественно-
го социаль-
ного фонда и
капитализа-
ции Фонда
сохранения
биоразнооб-
разия
Казахстана
Информация
в Прави-
тельство
Республики
Казахстан
МООС
(созыв),
МКИ, МЭБП,
АО "Фонд
устойчивого
развития
"Қазына",
ОО
"Экофорум"
(по согласо-
ванию)
20
июля

2009
жылғы
20
шілде
Талап
етілмейді
-
";
"Қазақстан Республикасында азаматтық қоғам институттарын дамыту" деген 7-бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 43-1, 43-2-жолдармен толықтырылсын:
"43-1
ҮЕҰ-ның
ақпараттық-
білім беру
орталығын
құру
МАМ-ға
ақпарат
Қарағанды
облысының
әкімдігі
2008
жылғы
25
желтоқ-
сан
5000
Жергілікті
бюджет
43-2
ҮЕҰ-ға
арналған
көпсекторлы
ресурстық
орталық
құру және
оны қолдау
МАМ-ға
ақпарат
Қостанай
облысының
әкімдігі
25
қаңтар
жыл
сайын
2008 ж.
- 3000,0
2009 ж.
- 4000,0
2010 ж.
- 4500,0
2011 ж.
- 5000,0
Барлығы:
16 500,0
Жергілікті
бюджет
";
реттік нөмірі 44-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2006 ж. - 14 400,0, 2007 ж. - 11 967,5, 2008 ж. - 12 000,0. 2009 ж. - 12 447,3, 2010 ж. - 13 318,611, 2011 ж.- 14 250,914. Барлығы - 78 384,325";
"Азаматтық қоғам институттарының халықаралық ынтымақтастығын дамыту" деген 8-бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 47-1-жолмен толықтырылсын:
"47-1
Ресей
Федерациясы
шекаралас
облыстары-
ның
үкіметтік
емес
ұйымдарымен
ынтымақтас-
тықты
дамыту
МАМ-ға
ақпарат
Павлодар
облысының
әкімдігі
2009
жылғы
25
қаңтар
200,0
Жергілікті
бюджет
";
"Жиыны: Республикалық бюджет" деген жолда "Барлығы: 146 991,0" деген сөздер "Барлығы: 114 163,9" деген сөздермен ауыстырылсын;
"2007 ж. - 16 649,0" деген сөздерден кейінгі "2008 ж. - 26 739,0, 2009 ж. - 28 190,0, 2010 ж. - 29 710,0, 2011 ж. - 31 303,0" деген сөздер "2008 ж. - 19 559,0, 2009 ж. - 21 879,6, 2010 ж. - 23 050,911, 2011 ж. - 18 625,386" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Жиыны: Жергілікті бюджет" деген жолда "Барлығы: 111 2716,0" деген сөздер "Барлығы: 132 0481,7" деген сөздермен ауыстырылсын;
"2006 ж. - 37 221,0" деген сөздерден кейінгі "2007 ж. - 186 771,0, 2008 ж. - 204 735,0, 2009 ж. - 217 019,0, 2010 ж. - 227 094,0, 2011 ж. - 239 876,0" деген сөздер "2007 ж. - 179 111,9, 2008 ж. - 226 460,0, 2009 ж. - 262 227,3, 2010 ж. - 278 909,3, 2011 ж. - 336 552,2" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

2009
года
Не требуются
-
";
раздел 7. "Развитие институтов гражданского общества в Республике Казахстан":
дополнить строками, порядковые номера 43-1, 43-2, следующего содержания:
"
43-1
Создать ин-
формационно-
образова-
тельный
центр НПО
Информация
в МКИ
Акимат
Карагандин-
ской области
25
декабря
2008
года
5 000
Мест-
ный
бюджет
43-2
Создание и
поддержка
многосекто-
рального
Ресурсного
центра для
НПО
Информация
в МКИ
Акимат
Костанайской
области
25
января
ежегод-
но
2008 г. -
3000,0
2009 г. -
4000,0
2010 г. -
4500,0
2011 г. -
5000,0
Всего:
16 500,0
Мест-
ный
бюджет
";
графу 6 строки, порядковый номер 44, изложить в следующей редакции:
"2006 г. - 14 400,0, 2007 г. - 119 67,5, 2008 г. - 12 000, 2009 г. - 12 447,3, 2010 г. - 13 318,611, 2011 г. - 14 250,914. Всего - 78 384,325";
раздел 8. "Развитие международного сотрудничества институтов гражданского общества":
дополнить строкой, порядковый номер 47-1, следующего содержания:
"
47-1
Развивать
сотрудни-
чество с
неправитель-
ственными
организация-
ми пригра-
ничных
областей
Российской
Федерации
Информация
в МКИ
Акимат
Павлодарской
области
25
января
2009
года
200,0
Мест-
ный
бюджет
";
в строке "Итого: Республиканский бюджет" слова "Всего: 146 991,0" заменить словами "Всего: 114 163,9";
после слов: "2007 г. - 16 649,0" слова "2008 г. - 26 739,0, 2009 г. - 28 190,0, 2010 г. - 29 710,0, 2011 г. - 31 303,0" заменить словами "2008 г. - 19 559,0, 2009 г. - 21 879,6, 2010 г. - 23 050,911, 2011 г. - 18 625,386";
в строке "Итого: Местный бюджет" слова "Всего: 11 12716,0" заменить словами "Всего: 1 320 481,7";
после слов: "2006 г. - 37 221,0" слова "2007 г. - 186 771,0, 2008 г. - 204 735,0, 2009 г. - 217 019,0, 2010 г. - 227 094,0, 2011 г. - 239 876,0", заменить словами "2007 г. - 179 111,9, 2008 г. - 226 460,0, 2009 г. - 262 227,3, 2010 г. - 278 909,3, 2011 г. - 336 552,2".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов