Б.Ә.Сағынтаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 1 қазандағы N 904 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
басқа жұмысқа ауысуына байланысты Бақытжан Әбдірұлы Сағынтаев Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О Сагинтаеве Б.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2008 года № 904
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
освободить Сагинтаева Бакытжана Абдировича от должности Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов