Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 ақпандағы N 190 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 8 қазандағы N 931 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тауарлардың жекелеген түрлерін әкелуге сандық шектеулер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 ақпандағы N 190 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 10, 106-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақтың 2) тармақшасында "5 275" деген сандар "15 233,1" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген әкелуге қатысты сандық шектеулер енгізілетін тауарлардың тізбесінде:
"Көлемі (тоннамен)" деген бағанда "46 736" деген сандар "56 694,1" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қолданылу мерзімі" деген бағанда "2008 жылғы 1 қазанға дейін" деген сөздер "2009 жылғы 1 шілдеге дейін" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі екі апта мерзімде Еуразиялық экономика қоғамдастық Интеграциялық комитетінің Хатшылығына Қазақстан Республикасының Үкіметі қабылдайтын сыртқы сауда қызметін реттеу шаралары туралы хабарласын.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2008 года № 190
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2008 года № 931
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2008 года № 190 "О введении количественных ограничений на ввоз отдельных видов товаров" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 10, ст. 106) следующие изменения:
в подпункте 2) пункта 2 цифры "5 275 заменить цифрами 15 233,1";
в перечне товаров, в отношении ввоза которых вводятся количественные ограничения, утвержденном указанным постановлением:
в графе "Объем (в тоннах)", цифры "46 736" заменить цифрами "56 694,1";
в графе "Срок действия", слова "До 1 октября 2008 года" заменить словами "До 1 июля 2009 года".
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в двухнедельный срок уведомить Секретариат Интеграционного комитета Евразийского экономического сообщества о принимаемых Правительством Республики Казахстан мерах регулирования внешнеторговой деятельности.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов