Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 ақпандағы N 72 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 қазандағы N 954 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 222 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 11.03.2014 № 222 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарын (учаскелерін) бекітіп беру жөніндегі конкурстық комиссиялар құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 ақпандағы N 72 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарын (учаскелерін) бекітіп беру жөніндегі конкурстық комиссиялар құрамына:
Арал теңізі, Сырдария өзені және Шардара су қоймасы бойынша мыналар енгізілсін:
Қарлыханов                  - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Әділхан Қарлыханұлы           министрлігі Су ресурстары комитеті Су
ресурстарын пайдалануды реттеу және
қорғау жөніндегі Арал-Сырдария
бассейндік инспекциясының бастығы
Дауылбаев                   - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Берік Сансызбайұлы            министрлігі Балық шаруашылығы комитеті
Арал-Сырдария облысаралық балық
шаруашылығы бассейндік инспекциясы
Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша балық
инспекциясы бөлімінің бастығы
Ермаханов                   - "ҚазАгроИнновация" акционерлік қоғамы
Заулхан Кенжеғалиұлы          "Балық шаруашылығы ғылыми-өндірістік
орталығы" жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі Арал филиалының директоры
(келісім бойынша)
көрсетілген құрамнан Жақсылықов Әлиайдар Жақсылықұлы, Камалов Сәтпай Бұрханұлы, Құлмағамбетов Тыныштық Құлмағамбетұлы шығарылсын;
Балқаш көлі, Алакөл көлдер жүйесі, Іле өзені және Қапшағай су қоймасы бойынша мыналар енгізілсін:
Досымбеков                  - Алматы облысы
Тынышбай Досымбекұлы          әкімінің орынбасары
(келісім бойынша)
Әбдікеров                   - Қарағанды облысы әкімінің орынбасары
Рысқали Қалиақбарұлы          (келісім бойынша)
көрсетілген құрамнан Тойбаев Әлихан Әбдіханұлы, Камалиев Берік Сайлауұлы шығарылсын;
Зайсан көлі, Бұқтырма және Шүлбі су қоймалары, Ертіс өзені және Қ.Сәтпаев атындағы канал бойынша мыналар енгізілсін:
Ромашов                     - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Юрий Төлегенұлы               министрлігі Балық шаруашылығы комитеті
төрағасының орынбасары, төраға
Бәстенов                    - Павлодар облысы әкімінің орынбасары
Төлеген Қаратайұлы            (келісім бойынша)
Плотников                   - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің
Сергей Викторович             орынбасары (келісім бойынша)
Қабдығали Мират             - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі Балық шаруашылығы комитеті
Зайсан-Ертіс облысаралық балық
шаруашылығы бассейндік инспекциясының
бастығы
Билялов                     - "ҚазАгроИнновация" акционерлік қоғамы
Ермекқазы Ережепұлы           "Балық шаруашылығы ғылыми-өндірістік
орталығы" жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі Алтай филиалы директорының
міндетін атқарушы (келісім бойынша);
көрсетілген құрамнан Сүлейменов Қанат Бостанұлы, Вербняк Александр Федорович, Белихин Иван Васильевич, Білімбаев Асылбек Нағымбетұлы, Куликов Евгений Вячеславович шығарылсын;
Каспий теңізі, Жайық өзені және Қиғаш өзені бойынша мыналар енгізілсін:
Тұрымов                     - Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары
Серікбай Өтелгенұлы           (келісім бойынша)
Тасыбаев                    - Атырау облысы әкімінің орынбасары
Манас Мұхитұлы                (келісім бойынша)
Қуанов                      - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Бисен Отарұлы                 министрлігі Су ресурстары комитеті Су
ресурстарын пайдалануды реттеу және
қорғау жөніндегі Жайық-Каспий
бассейндік инспекциясының бастығы
Қаметов                     - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Бақыт Хамидоллаұлы            министрлігі Балық шаруашылығы комитеті
Жайық-Каспий облысаралық балық
шаруашылығы бассейндік инспекциясының
бастығы
Ахмет                       - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Марат Исаұлы                  министрлігі Балық шаруашылығы комитеті
Жайық-Каспий облысаралық балық
шаруашылығы бассейндік инспекциясы
Маңғыстау облысы бойынша балық
инспекциясы басқармасының бастығы
Бокова                      - "ҚазАгроИнновация" акционерлік қоғамы
Елена Борисовна               "Балық шаруашылығы ғылыми-өндірістік
орталығы" жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі Атырау филиалы
директорының міндетін атқарушы (келісім
бойынша);
көрсетілген кұрамнан Керелбаев Сақып Бүркітбайұлы, Нақпаев Сәлімжан Жұмашұлы, Сабыров Өтеген Имматұлы, Есетов Марат Жақсылықұлы, Баянов Хали Темірболатұлы, Сисенғалиева Гүлсім Жайшылыққызы шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года № 72
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2008 года N 954. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 222
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.03.2014 № 222.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года № 72 "Об утверждении составов конкурсных комиссий по закреплению рыбохозяйственных водоемов (участков) международного и республиканского значения" следующие изменения:
в составы конкурсных комиссий по закреплению рыбохозяйственных водоемов (участков) международного и республиканского значения, утвержденные указанным постановлением:
ввести:
по Аральскому морю, реке Сырдарья и Шардаринскому водохранилищу:
Карлыханова                 - начальника Арало-Сырдарьинской
Адильхана Карлыхановича       бассейновой инспекции по регулированию
использования и охране водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Дауылбаева                  - начальника отдела рыбной инспекции по
Берика Сансызбаевича          Южно-Казахстанской области
Арало-Сырдарьинской межобластной
бассейновой инспекции рыбного хозяйства
Комитета рыбного хозяйства Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Ермаханова                  - директора Аральского филиала
Заулхана Кенжегалиевича       товарищества с ограниченной
ответственностью
"Научно-производственный центр рыбного
хозяйства" акционерного общества
"КазАгроИнновация" (по согласованию)
вывести из указанного состава: Жаксылыкова Алиайдара Жаксылыковича, Камалова Сатпая Бурхановича, Кульмагамбетова Тыныштыка Кульмагамбетовича;
ввести:
по озеру Балхаш, Алакольской системе озер, реке Или и Капшагайскому водохранилищу:
Досымбекова                 - заместителя акима Алматинской области
Тынышбая Досымбековича        (по согласованию)
Абдикерова                  - заместителя акима Карагандинской
Рыскали Калиакбаровича        области (по согласованию)
вывести из указанного состава: Тойбаева Алихана Абдыхановича, Камалиева Берика Сайлауовича;
ввести:
по озеру Зайсан, Бухтарминскому и Шульбинскому водохранилищам, реке Иртыш и каналу имени К. Сатпаева:
Ромашова                    - заместителя Председателя Комитета
Юрия Тулегеновича             рыбного хозяйства Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан, председателем
Бастенова                   - заместителя акима Павлодарской области
Толегена Каратаевича          (по согласованию)
Плотникова                  - заместителя акима Восточно-
Сергея Викторовича            Казахстанской области (по согласованию)
Кабдыгали Мирата            - начальника Зайсан-Иртышской
межобластной бассейновой инспекции
рыбного хозяйства Комитета рыбного
хозяйства Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Билялова                    - исполняющего обязанности директора
Ермекказы Ережеповича         Алтайского филиала товарищества с
ограниченной ответственностью "Научно-
производственный центр рыбного
хозяйства" акционерного общества
"КазАгроИнновация" (по согласованию);
вывести из указанного состава: Сулейменова Каната Бостановича, Вербняка Александра Федоровича, Белихина Ивана Васильевича, Билимбаева Асылбека Нагимбетовича, Куликова Евгения Вячеславовича;
ввести:
по Каспийскому морю, реке Урал и реке Кигач:
Трумова                     - заместителя акима Мангистауской области
Серикбая Утельгеновича        (по согласованию)
Тасыбаева                   - заместителя акима Атырауской области
Манаса Мухитовича             (по согласованию)
Куанова                     - начальника Урало-Каспийской бассейновой
Бисена Отаровича              инспекции по регулированию
использования и охране водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Каметова                    - начальника Урало-Каспийской
Бакыта Хамидуллаевича         межобластной бассейновой инспекции
рыбного хозяйства Комитета рыбного
хозяйства Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Ахмета                      - начальника управления рыбной инспекции
Марата Исаулы                 по Мангистауской области
Урало-Каспийской межобластной
бассейновой инспекции рыбного хозяйства
Комитета рыбного хозяйства Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Бокову                      - исполняющего обязанности директора
Елену Борисовну               Атырауского филиала товарищества с
ограниченной ответственностью
"Научно-производственный центр рыбного
хозяйства" акционерного общества
"КазАгроИнновация" (по согласованию);
вывести из указанного состава: Керелбаева Сакипа Буркитбаевича, Накпаева Салимжана Жумашевича, Сабирова Утегена Имматовича, Есетова Марата Жаксылыковича, Баянова Хали Темирболатовича, Сисенгалиеву Гульсум Жайшылыковну.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         К. Масимов