"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 қазандағы N 964 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының Директорлар кеңесіне заңнамада белгіленген тәртіппен осы акционерлік қоғам басқармасының құрамына мыналардың сайлануын қамтамасыз ету ұсынылсын:
Дунаев Арман Ғалиасқарұлы - басқарма төрағасының орынбасары;
Құлыбаев Тимур Асқарұлы - басқарма төрағасының орынбасары.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О некоторых вопросах акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2008 года № 964
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Рекомендовать Совету директоров акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" в установленном законодательством порядке обеспечить избрание в состав правления данного акционерного общества:
Дунаева Армана Галиаскаровича - заместителем председателя правления;
Кулибаева Тимура Аскаровича - заместителем председателя правления.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов