Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 қарашадағы N 1155-1 және 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1223 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 қазандағы N 979 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.04.14 № 302 Қаулысымен.
2) "2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1223 қаулысында:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
ІІ "Шығындар" бөлімінде:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" функционалдық тобында:
09 "Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер" ішкі функциясында:
603 "Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі" әкімшісі бойынша:
112 "Электрондық үкімет құру" бағдарламасында:
108 "Қазақстан Республикасы ұлттық біріздендіру жүйесінің ашық кілттер инфрақұрылымын жасау" кіші бағдарламасындағы "839913" деген сандар "364746" деген сандармен ауыстырылсын;
109 "Электрондық үкіметтің" инфрақұрылымын қорғау жүйесін құру" кіші бағдарламасындағы "89898" деген сандар "565065" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" функционалдық тобында:
603 "Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі" әкімшісі бойынша:
112 "Электрондық үкімет құру" бағдарламасында:
108 "Қазақстан Республикасы ұлттық біріздендіру жүйесінің ашық кілттер инфрақұрылымын жасау" кіші бағдарламасындағы "839913" деген сандар "364746" деген сандармен ауыстырылсын;
109 "Электрондық үкіметтің" инфрақұрылымын қорғау жүйесін құру" кіші бағдарламасындағы "89898" деген сандар "565065" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2007 года № 1155-1 и от 12 декабря 2007 года № 1223
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2008 года № 979
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 14.04.2010 № 302;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года № 1223 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2008 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе II. "Затраты":
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в подфункции 09 "Прочие государственные услуги общего характера":
по администратору 603 "Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи":
в программе 112 "Создание электронного правительства":
в подпрограмме 108 "Создание инфраструктуры открытых ключей национальной идентификационной системы Республики Казахстан" цифры "839913" заменить цифрами "364746";
в подпрограмме 109 "Создание системы защиты инфраструктуры "электронного правительства" цифры "89898" заменить цифрами "565065";
в приложении 3 к указанному постановлению:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
по администратору 603 "Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи":
в программе 112 "Создание электронного правительства":
в подпрограмме 108 "Создание инфраструктуры открытых ключей национальной идентификационной системы Республики Казахстан" цифры "839913" заменить цифрами "364746";
в подпрограмме 109 "Создание системы защиты инфраструктуры "электронного правительства" цифры "89898" заменить цифрами "565065".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов