Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 қарашадағы N 1025 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бақылау, ұйымдастыру-кадр жұмысы және атқаруды қамтамасыз ету басқармасы" мемлекеттік мекемесі таратылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағынан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 18 сәуірдегі N 589 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О некоторых вопросах Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2008 года № 1025
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ликвидировать государственное учреждение "Управление контроля, организационно-кадровой работы и исполнительского обеспечения".
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления.
3. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 1997 года № 589 "О структуре Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов