Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 қаңтардағы N 73 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 7 қарашадағы N 1026 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2008 жылға арналған лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 қаңтардағы N 73 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 2, 35-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2008 жылға арналған лимиттерінде:
"Қарағанды облысы" деген бөлім осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
"Бұқтырма су қоймасы" деген бөлімде:
"Мөңке   4,0" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Шаян    150";
"Барлығы, тонна" деген бағанда "Жиыны**" деген жолда "2057,0" деген сандар "2207,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"Зайсан көлі" деген бөлім мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Шаян    100";
"Барлығы, тонна" деген бағанда "Жиыны**" деген жолда "5997,0" деген сандар "6097,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан облысы шегіндегі Ертіс өзені" деген бөлім мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Шаян    20";
"Барлығы, тонна" деген бағанда "Жиыны**" деген жолда "16,5" деген сандар "36,5" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 7 қарашадағы
N 1026 қаулысына
қосымша
Қарағанды облысы
Су тоғандары
Барлығы,
тонна
Балықтардың түрлері
күміс
түсті
мөңке
тарақ
балық
шаян
оңғақ
шортан
табан
тұқы (сазан)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Ақтасты су қоймасы
6,0
-
-

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2008 года № 73
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2008 года № 1026
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2008 года № 73 "Об утверждении лимитов вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2008 год" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 2, ст. 35) следующие изменения и дополнения:
в лимитах вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2008 год, утвержденных указанным постановлением:
раздел "Карагандинская область" изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в разделе "Бухтарминское водохранилище":
после строки "Карась             4,0" дополнить строкой следующего содержания:
"Рак             150";
в графе "Всего, тонн" строки "Итого**" цифры "2057,0" заменить цифрами "2207,0";
раздел "озеро Зайсан" дополнить строкой следующего содержания:
"Рак             100";
в графе "Всего, тонн" строки "Итого**" цифры "5997,0" заменить цифрами "6097,0";
раздел "река Иртыш в пределах Восточно-Казахстанской области" дополнить строкой следующего содержания:
"Рак             20";
в графе "Всего, тонн" строки "Итого**" цифры "16,5" заменить цифрами "36,5".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 ноября 2008 года № 1026
Карагандинская область
Водоемы
Всего,
тонн
Виды рыб
серебряный
карась
елец
рак
линь
щука
лещ
карп
(сазан)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Актастинское
водохранилище
6,0
-
-