Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7 тамыздағы N 1210 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 13 қарашадағы N 1055 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 31 тамыздағы № 526 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.08.2017 № 526 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының ЮНЕСКО істері жөніндегі ұлттық комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7 тамыздағы N 1210 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 34, 413-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының ЮНЕСКО істері жөніндегі ұлттық комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Дәненов - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Нұрлан Жұмағалиұлы министрінің орынбасары, төрағаның
орынбасары
Құл-Мұхаммед - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Мұхтар Абрарұлы және ақпарат министрі
Түймебаев - Қазақстан Республикасының Білім және
Жансейіт Қансейітұлы ғылым министрі
Ысқақов - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрлан Әбділдаұлы ортаны қорғау министрі
Өтегенова - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Әсел Еркінқызы министрлігі Көп жақты ынтымақтастық
департаметі мәдени-гуманитарлық
ынтымақтастық басқармасының бастығы,
бас хатшы
Жұмағұлов - Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық
Бақытжан Тұрсынұлы университетінің ректоры (келісім
бойынша)
Әбдірайымов - Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық
Бақытжан Жарылқасымұлы университетінің ректоры (келісім
бойынша)
Исақов - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Орынбасар Исақұлы кітапханасының бас директоры
(келісім бойынша)
"Тасмағамбетов - Алматы қаласының әкімі, төраға
Иманғали Нұрғалиұлы
Жолдасбеков - Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық
Мырзатай Жолдасбекұлы университетінің ректоры (келісім
бойынша)
Әуезов - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Мұрат Мұхтарұлы кітапханасының бас директоры
(келісім бойынша)"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Тасмағамбетов - Астана қаласының әкімі, төраға
Иманғали Нұрғалиұлы
Жолдасбеков - Қазақстан Республикасы Президенттік
Мырзатай Жолдасбекұлы мәдениет орталығының директоры
(келісім бойынша)
Әуезов - Мұхтар Әуезов атындағы Қордың
Мұрат Мұхтарұлы президенті (келісім бойынша)"
көрсетілген комиссияның құрамынан Шәкіров Асқар Оразалыұлы, Қожамқұлов Төлеген Әбдісағиұлы, Әбдіманапов Сәрсенғали Әбдіғалиұлы, Қасейінов Дүйсен Қорабайұлы, Веселов Василий Васильевич, Аманшаев Ермек Әмірханұлы, Исаев Батырхан Арысбекұлы, Қосыбаев Есетжан Мұратұлы, Әйтімова Бірғаным Сарықызы, Абайділдин Талғатбек Жәмшитұлы, Мұқаи Баққожа Сейдинұлы шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2000 года № 1210
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2008 года № 1055. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2017 года № 526
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.08.2017 № 526.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2000 года № 1210 "О Национальной комиссии Республики Казахстан по делам ЮНЕСКО" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 34, ст. 413) следующие изменения:
ввести в состав Национальной комиссии Республики Казахстан по делам ЮНЕСКО, утвержденный указанным постановлением:
Даненова - заместителя Министра иностранных
Нурлана Жумагалиевича дел Республики Казахстан,
заместителем председателя
Кул-Мухаммеда - Министра культуры и информации
Мухтара Абрарулы Республики Казахстан
Туймебаева - Министра образования и науки
Жансеита Кансеитовича Республики Казахстан
Искакова - Министра охраны окружающей среды
Нурлана Абдильдаевича Республики Казахстан
Утегенова - начальника Управления многостороннего
Асель Еркеновна культурно-гуманитарного
сотрудничества Департамента
многостороннего сотрудничества
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан, генеральным
секретарем
Жумагулова - ректора Казахского национального
Бахытжана Турсуновича универститета им. Аль-Фараби
(по согласованию)
Абдраимова - ректора Евразийского национального
Бахытжана Жарылкасымовича университета им. Л.Н. Гумилева
(по согласованию)
Исахова - генерального директора Национальной
Орынбасара Исаховича библиотеки Республики Казахстан
(по согласованию)
строки:
"Тасмагамбетов - аким города Алматы, председатель
Имангали Нургалиевич
Джолдасбеков - ректор Евразийского национального
Мырзатай Джолдасбекович университета им. Л.Н. Гумилева
(по согласованию)
Ауэзов - генеральный директор Национальной
Мурат Мухтарович библиотеки Республики Казахстан
(по согласованию)
изложить в следующей редакции:
"Тасмагамбетов - аким города Астана, председатель
Имангали Нургалиевич
Джолдасбеков - директор Президентского центра
Мырзатай Джолдасбекович культуры Республики Казахстан
(по согласованию)
Ауэзов - президент Фонда имени Мухтара Ауэзова
Мурат Мухтарович (по согласованию)
вывести из состава указанной комиссии: Шакирова Аскара Оразалиевича, Кожамкулова Толегена Абдысагиевича, Абдыманапова Сарсенгали Абдыгалиевича, Касеинова Дюсена Курабаевича, Веселова Василия Васильевича, Аманшаева Ермека Амирхановича, Исаева Батырхана Арысбековича, Косубаева Есетжана Муратовича, Айтимову Бырганым Сариевну, Абайдильдина Талгатбека Жамшитовича, Мукаи Бакхожу Сейдинулы.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов