Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 14 қарашадағы N 1063 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.09.2014 № 1011 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелері қайта аталсын.
2. "Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 1460 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 51, 683-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің мемлекеттік мекемелерінің тізбесінде "басқармасы" деген сөз "департаменті" деген сөзбен ауыстырылсын.
3. Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2008 жылғы 14 қарашадағы
N 1063 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің қайта аталатын аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Ақмола облысының Статистика басқармасы Ақмола облысының Статистика департаментіне.
2. Ақтөбе облысының Статистика басқармасы Ақтөбе облысының Статистика департаментіне.
3. Алматы облысының Статистика басқармасы Алматы облысының Статистика департаментіне.
4. Атырау облысының Статистика басқармасы Атырау облысының Статистика департаментіне.
5. Шығыс Қазақстан облысының Статистика басқармасы Шығыс Қазақстан облысының Статистика департаментіне.
6. Жамбыл облысының Статистика басқармасы Жамбыл облысының Статистика департаментіне.
7. Батыс Қазақстан облысының Статистика басқармасы Батыс Қазақстан облысының Статистика департаментіне.
8. Қарағанды облысының Статистика басқармасы Қарағанды облысының Статистика департаментіне.
9. Қызылорда облысының Статистика басқармасы Қызылорда
облысының Статистика департаментіне.
10. Қостанай облысының Статистика басқармасы Қостанай облысының Статистика департаментіне.
11. Маңғыстау облысының Статистика басқармасы Маңғыстау облысының Статистика департаментіне.
12. Павлодар облысының Статистика басқармасы Павлодар облысының Статистика департаментіне.

Вопросы Агентства Республики Казахстан по статистике
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2008 года № 1063. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.09.2014 № 1011 (порядок введения в действие см. п. 8).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать государственные учреждения - территориальные органы Агентства Республики Казахстан по статистике согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1460 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по статистике" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 51, ст. 683) следующее изменение:
в перечне государственных учреждений Агентства Республики Казахстан по статистике, утвержденном указанным постановлением, слово "Управление" заменить словом "Департамент".
3. Агентству Республики Казахстан по статистике принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 ноября 2008 года № 1063
Перечень переименовываемых
государственных учреждений - территориальных органов
Агентства Республики Казахстан по статистике
1. Управление статистики Акмолинской области в Департамент статистики Акмолинской области.
2. Управление статистики Актюбинской области в Департамент статистики Актюбинской области.
3. Управление статистики Алматинской области в Департамент статистики Алматинской области.
4. Управление статистики Атырауской области в Департамент статистики Атырауской области.
5. Управление статистики Восточно-Казахстанской области в Департамент статистики Восточно-Казахстанской области.
6. Управление статистики Жамбылской области в Департамент статистики Жамбылской области.
7. Управление статистики Западно-Казахстанской области в Департамент статистики Западно-Казахстанской области.
8. Управление статистики Карагандинской области в Департамент статистики Карагандинской области.
9. Управление статистики Кызылординской области в Департамент статистики Кызылординской области.
10. Управление статистики Костанайской области в Департамент статистики Костанайской области.
11. Управление статистики Мангистауской области в Департамент статистики Мангистауской области.
12. Управление статистики Павлодарской области в Департамент статистики Павлодарской области.

13. Солтүстік Қазақстан облысының Статистика басқармасы Солтүстік Қазақстан облысының Статистика департаментіне.
14. Оңтүстік Қазақстан облысының Статистика басқармасы Оңтүстік Қазақстан облысының Статистика департаментіне.
15. Астана қаласының Статистика басқармасы Астана қаласының Статистика департаментіне.
16. Алматы қаласының Статистика басқармасы Алматы қаласының Статистика департаментіне.

13. Управление статистики Северо-Казахстанской области в Департамент статистики Северо-Казахстанской области.
14. Управление статистики Южно-Казахстанской области в Департамент статистики Южно-Казахстанской области.
15. Управление статистики города Астаны в Департамент статистики города Астаны.
16. Управление статистики города Алматы в Департамент статистики города Алматы.