Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 18 наурыздағы N 246 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 қарашадағы N 1109 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 745 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2015 № 745 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Балық аулау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 18 наурыздағы N 246 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 12, 136-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Балық аулау ережесінде:
11-тармақтың 12) тармақшасында "емес" деген сөз алып тасталсын;
22) тармақшада "кемінде" деген сөз алып тасталсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2005 года № 246
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2008 года № 1109. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2015 года № 745
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.09.2015 № 745 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2005 года № 246 "Об утверждении Правил рыболовства" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 12, ст. 136) следующее изменение:
в Правилах рыболовства, утвержденных указанным постановлением:
в подпунктах 12), 22) пункта 11 слово "не" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов