Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 5 желтоқсандағы N 1143 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 45 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 45 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 50, 648-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
Бюджет түсімдерінің сыныптамасында:
4 "Трансферттердің түсімдері" санатында:
04 "Ұлттық қордан трансферттер" сыныбында:
1 "Күрделі нысаналы трансферттер" кіші сыныбы мынадай мазмұндағы 03 ерекшелікпен толықтырылсын:
"03 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан Республикалық бюджетке берілетін нысаналы трансферт";
Бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
03 "Мамандандырылған медициналық көмек" кіші функциясында:
226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
028 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне дәрілік заттарды, вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасы мынадай мазмұндағы 107 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"107 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларын сатып алуға ағымдағы нысаналы трансферттер";
253 "Облыстың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 026 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"026 Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету";
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен";
"015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
353 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарламасының әкімшісі бойынша бюджеттік бағдарлама мынадай мазмұндағы 011 және 015 кіші бағдарламалары бар 026 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"026 Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету";
"011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен";
"015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
06 "Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру" функционалдық тобында:
09 "Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" кіші функциясында:

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года № 1362
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2008 года № 1143. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 января 2009 года N 45.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.01.2009 N 45 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года № 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 50, ст. 648) следующие дополнения и изменения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
в классификации поступлений бюджета:
в категории 4 "Поступления трансфертов":
в классе 04 "Трансферты из Национального фонда":
в подклассе 1 "Целевые капитальные трансферты" дополнить спецификой 03 следующего содержания:
"03 Целевой трансферт в республиканский бюджет из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
в функциональной подгруппе 03 "Специализированная медицинская помощь":
по администратору бюджетных программ 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
бюджетную программу 028 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов" дополнить бюджетной подпрограммой 107 следующего содержания:
"107 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на закуп факторов свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией";
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области" дополнить бюджетной программой 026 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"026 Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией";
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета";
"015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 353 "Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы" дополнить бюджетной программой 026 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"026 Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией";
"011 За счет трансфертов из республиканского бюджета";
"015 За счет средств местного бюджета";
в функциональной группе 06 "Социальная помощь и социальное обеспечение":
в функциональной подгруппе 09 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":

213 "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі" бюджеттік бағдарламасының әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 053 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"053 "Мемлекеттік аннуитеттік компания" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту";
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпаратты кеңістік" функционалдық тобында:
09 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер" кіші функциясында:
205 "Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 "Туризм және спорт саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы бойынша мынадай мазмұндағы 002 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"002 Аумақтық органдардың аппараттары";
мынадай мазмұндағы 021 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
021 "Бурабай" арнайы экономикалық аймағын дамыту";
09 "Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобында:
01 "Отын және энергетика" кіші функциясында:
231 "Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі" бюджеттік бағдарламасының әкімшісі бойынша 053 "Атырау облысында бірінші интеграцияланған газ-химия кешенін салуға "Қазына" орнықты даму қоры" АҚ-на кредиттік ресурстар беру" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
053 "Атырау облысында бірінші біріктірілген газ-химия кешенін салуға "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ-на кредиттік ресурстар беру";
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
09 "Басқалар" кіші функциясында:
104 "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
019 "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ұлттық Банкінің жанындағы Ұлттық талдамалық орталық" АҚ-ның жарғылық капиталын қалыптастыру" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"019 Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ұлттық Банкінің жанындағы Ұлттық талдамалық орталық" АҚ-ның жарғылық капиталын қалыптастыру мен ұлғайту";
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі" бюджеттік бағдарламасының әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 041 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
041 "Стресті активтер қоры" АҚ-ның жарғылық капиталын қалыптастыру және ұлғайту";
220 "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі" бюджеттік бағдарламасының әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 025 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
025 "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту";
233 "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі" бюджеттік бағдарламасының әкімшісі бойынша:
060 "Бурабай" арнайы экономикалық аймағын дамыту" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;

по администратору бюджетных программ 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" дополнить бюджетной программой 053 следующего содержания:
"053 Увеличение уставного капитала АО "Государственная аннуитетная компания";
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в функциональной подгруппе 09 "Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства":
по администратору бюджетных программ 205 "Министерство туризма и спорта Республики Казахстан":
бюджетную программу 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области туризма и спорта" дополнить бюджетной подпрограммой 002 следующего содержания:
"002 Аппараты территориальных органов";
дополнить бюджетной программой 021 следующего содержания:
"021 Развитие специальной экономической зоны "Бурабай";
в функциональной группе 09 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
в функциональной подгруппе 01 "Топливо и энергетика":
по администратору бюджетных программ 231 "Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан";
бюджетную программу 053 "Предоставление кредитных ресурсов АО "Фонд устойчивого развития "Қазына" на строительство инфраструктуры первого интегрированного газохимического комплекса в Атырауской области" изложить в следующей редакции:
"053 Предоставление кредитных ресурсов АО "Банк Развития Казахстана" на строительство инфраструктуры первого интегрированного газохимического комплекса в Атырауской области";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 09 "Прочие":
по администратору бюджетных программ 104 "Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан":
бюджетную программу 019 "Формирование уставного капитала АО "Национальный аналитический центр при Правительстве и Национальном банке Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"019 Формирование и увеличение уставного капитала АО "Национальный аналитический центр при Правительстве и Национальном Банке Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" дополнить бюджетной программой 041 следующего содержания:
"041 Формирование и увеличение уставного капитала АО "Фонд стрессовых активов";
по администратору бюджетных программ 220 "Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" дополнить бюджетной программой 025 следующего содержания:
"025 Увеличение уставного капитала АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына";
по администратору 233 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан":
бюджетную программу 060 "Развитие специальной экономической зоны "Бурабай" исключить;

602 "Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік)" бюджеттік бағдарламасының әкімшісі бойынша мынадай мазмұндағы 004 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
004 "Бәсекелестік саясатты дамыту және қорғау орталығын құру".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

по администратору бюджетных программ 602 "Агентство Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)" дополнить бюджетной программой 004 следующего содержания:
"004 Создание Центра развития и защиты конкурентной политики".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов