Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Дарын" мемлекеттік жастар сыйлығын беру жөніндегі комиссияның құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 5 желтоқсандағы N 1150 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 қарашадағы № 1237 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.11.23 № 1237 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Дарын" мемлекеттік жастар сыйлығын беру жөніндегі комиссияның құрамы бекітілсін.
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Дарын" мемлекеттік жастар сыйлығының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 тамыздағы N 797 қаулысының 1-тармағының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 33, 341-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 5 желтоқсандағы
N 1150 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Дарын" мемлекеттік
жастар сыйлығын беру жөніндегі комиссияның құрамы
Түймебаев                  - Қазақстан Республикасының Білім және
Жансейіт Қансейітұлы         ғылым министрі, төраға
Бөрібаев                   - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Асқар Исмайылұлы             және ақпарат вице-министрі, төрағаның
орынбасары
Әукенов                    - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Ерлан Мұратұлы               министрлігі Тәрбие жұмысы және жастар
саясаты департаментінің директоры, хатшы
"Театр және кино, әдебиет, журналистика" секциясы
Мыңбай                     - Қазақстан Республикасы Президентінің
Дархан Қамзабекұлы           Әкімшілігі Ішкі саясат бөлімінің
меңгерушісі
Обаев                      - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Есмұхан Несіпбайұлы          ақпарат министрлігі Мәдениет комитеті
"М. Әуезов атындағы Қазақ мемлекеттік
академиялық драма театры" республикалық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының
директоры
Аманшаев                   - "Ш. Айманов атындағы "Қазақфильм"
Ермек Әмірханұлы             акционерлік қоғамының президенті
(келісім бойынша)
Ықсанова                   - "Хабар" агенттігі" акционерлік
Гүлнәр Мұстахымқызы          қоғамының бас директоры (келісім
бойынша)
Көккөзова                  - "Kazenergi" қауымдастығының
Ләззат Ержанқызы             ақпараттық-консультативтік жұмыс
және имидждік саясат жөніндегі
үйлестіру кеңесінің төрайымы
(келісім бойынша)
"Спорт" секциясы
Құлназаров                 - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт
Анатолий Қожекенұлы          министрлігі Спорт комитетінің төрағасы
Королева                   - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт
Светлана Викторовна          министрлігі Спортты дамыту
департаментінің директоры
Қанағатов                  - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт
Елсияр Баймұхамбетұлы        министрлігі Спорт комитеті "Штаттық
ұлттық командалар және спорттық резерв
дирекциясы" республикалық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорнының директоры
Ыбырайымов                 - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт
Ермахан Сәлиұлы              министрлігі Спорт комитеті "Бокстан
олимпиадалық даярлау орталығы"
республикалық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының директоры
Үшкемпіров                 - грек-рим күресінен КСРО-ға еңбек
Жақсылық                     сіңірген спорт шебері (1980 жылғы
олимпиада чемпионы) (келісім бойынша)
"Эстрада, классикалық музыка, халық шығармашылығы" секциясы
Мұхамедиұлы                - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Арыстанбек                   министрлігі "Т. Жүргенов атындағы Қазақ
ұлттық өнер академиясы" мемлекеттік
мекемесінің ректоры
Әлпиев                     - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Төлеубек Нығметұлы           ақпарат министрлігі Мәдениет комитеті
"К. Бәйсейітова атындағы Ұлттық опера
және балет театры" республикалық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының
директоры
Нұразхан                   - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Алмас Шәйкенұлы              ақпарат министрлігі Мәдениет комитеті
"Қазақстан Республикасында мәдениет пен
өнерді қолдау мемлекеттік қоры"
мемлекеттік мекемесінің директоры
Омарбаев                   - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Қанат Нұрмұхамедұлы          министрлігі "Қазақ ұлттық музыка
академиясы" мемлекеттік мекемесінің
профессоры, Қазақстан Республикасының
еңбек сіңірген әртісі
Жеңіс                      - Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген
Сейдоллаұлы                  әртісі, қазақ эстрадасының әнші-сазгері
(келісім бойынша)
"Дизайн және бейнелеу өнері" секциясы
Төлепбай                   - Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген
Ерболат                      қайраткері, Ресей Көркем академиясының
академигі, Сальвадор Дали сыйлығының
лауреаты, Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік сыйлығының лауреаты (келісім
бойынша)
Зәуірбекова                - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Фатима Есмұратқызы           сыйлығының лауреаты, қолданбалы өнер
суретшісі (келісім бойынша)
Ерғалиева                  - Қазақстан Республикасы Білім және
Райхан Әбдешқызы             ғылым министрлігі "М.О. Әуезов
атындағы Әдебиет және өнер институты"
республикалық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорны бейнелеу өнері бөлімінің
меңгерушісі, өнертану докторы, ЮНЕСКО
жанындағы Көркем сыншылардың халықаралық
қауымдастығының мүшесі
Сыдыханов                  - Ш. Уәлиханов атындағы Мемлекеттік
Әбдірәшит Аронұлы            сыйлықтың лауреаты, Қазақстан
Республикасының еңбек сіңірген өнер
қайраткері (келісім бойынша)
Ли                         - "Қазақстан Суретшілер Республикасының
Камилла Витальевна           одағы" қоғамдық бірлестігінің жауапты
хатшысы, ЮНЕСКО жанындағы Көркем
сыншылар қауымдастығының мүшесі,
Халықаралық авторлық қауымдастықтың
мүшесі (келісім бойынша)
"Ғылым және қоғамдық қызмет" секциясы
Раманқұлов                 - Қазақстан Республикасы Білім және
Ерлан Мірхайдарұлы           ғылым министрлігі Ғылым комитеті
"Қазақстан Республикасының Ұлттық
биотехнологиялар орталығы" республикалық
мемлекеттік кәсіпорнының директоры
Нұрғазиева                 - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Бану Ғаникызы                және ақпарат министрлігі Қоғамдық
саяси жұмыс департаментінің директоры
Ғазалиев                   - Қазақстан Республикасы Білім және
Арыстан Мәуленұлы            ғылым министрлігі "Қарағанды мемлекеттік
техникалық университеті" республикалық
мемлекеттік кәсіпорнының ректоры
Сүлейменов                 - Қазақстан Республикасы Білім және
Ербол Зинаддинүлы            ғылым министрлігінің Ғылым комитеті
"Қазақстан Республикасы Ұлттық
ғылыми-техникалық ақпарат орталығы"
республикалық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының бас директоры
Сыдықов                    - "Қазақстан жастар конгресі" заңды
Нұрлан                       тұлғалар бірлестігінің атқарушы
директоры (келісім бойынша)

О составе Комиссии по присуждению Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2008 года № 1150. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2010 года № 1237.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.11.2010 № 1237.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый состав Комиссии по присуждению Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу пункт 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2006 года № 797 "Некоторые вопросы Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 32, ст. 341).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 декабря 2008 года № 1150
Состав Комиссии по присуждению
Государственной молодежной премии "Дарын"
Правительства Республики Казахстан
Туймебаев - Министр образования и науки Республики
Жансеит Кансеитович Казахстан, председатель
Бурибаев - вице-министр культуры и информации
Аскар Исмаилович Республики Казахстан, заместитель
председателя
Аукенов - директор Департамента воспитательной
Ерлан Муратович работы и молодежной политики
Министерства образования и науки
Республики Казахстан, секретарь
Секция "Театр и кино, литература, журналистика"
Мынбай - заведующий Отделом внутренней политики
Дархан Камзабекулы Администрации Президента Республики
Казахстан
Обаев - директор республиканского
Есмухан Несипбаевич государственного казенного предприятия
"Казахский государственный
академический театр драмы им.
М. Ауэзова" Комитета культуры
Министерства культуры и информации
Республики Казахстан
Аманшаев - президент акционерного общества
Ермек Амирханович "Казахфильм" им. Ш. Айманова"
(по согласованию)
Иксанова - генеральный директор акционерного
Гульнар Мустахимовна общества "Агентство "Хабар"
(по согласованию)
Коккозова - председатель координационного совета
Ляззат Ержановна по информационно-консультативной
работе и имиджевой политике
Ассоциации "Kazenergy"
(по согласованию)
Секция "Спорт"
Кульназаров - председатель Комитета по спорту
Анатолий Кожекенович Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан
Королева - директор Департамента развития спорта
Светлана Викторовна Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан
Канагатов - директор республиканского
Елсияр Баймухамбетович государственного казенного предприятия
"Дирекция штатных национальных команд
и спортивного резерва" Комитета по
спорту Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан
Ыбрайымов - директор республиканского
Ермахан Салиевич государственного казенного предприятия
"Центр олимпийской подготовки по боксу"
Комитета по спорту Министерства туризма
и спорта Республики Казахстан
Ушкемпиров - заслуженный мастер спорта СССР по
Жаксылык греко-римской борьбе (олимпийский
чемпион 1980 года) (по согласованию)
Секция "Эстрада, классическая музыка, народное творчество"
Мухамедиулы - ректор государственного учреждения
Арыстанбек "Казахская национальная академия
искусств им. Т. Жургенова"
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Альпиев - директор республиканского
Толеубек Нигметович государственного казенного предприятия
"Национальный театр оперы и балета
им. К. Байсеитовой" Комитета культуры
Министерства культуры и информации
Республики Казахстан
Нуразхан - директор государственного учреждения
Алмаз Шайкенулы "Государственный Фонд поддержки
культуры и искусства в Республике
Казахстан" Комитета культуры
Министерства культуры и информации
Республики Казахстан
Омарбаев - профессор государственного учреждения
Канат Нурмухамедович "Казахская национальная академия
музыки" Министерства образования
и науки Республики Казахстан,
заслуженный артист Республики Казахстан
Женис - заслуженный деятель Республики
Сейдоллаулы Казахстан, певец-композитор казахской
эстрады (по согласованию)
Секция "Дизайн и изобразительное искусство"
Толепбай - заслуженный деятель Республики
Ерболат Казахстан, академик Академии
художеств России, лауреат премии
Сальвадора Дали, лауреат
Государственной премии Республики
Казахстан (по согласованию)
Заурбекова - лауреат Государственной премии
Фатима Есмуратовна Республики Казахстан, художник
прикладного искусства
(по согласованию)
Ергалиева - заведующая отделом изобразительного
Райхан Абдешовна искусства республиканского
государственного казенного предприятия
"Институт литературы и искусства имени
М.О. Ауэзова" Министерства образования
и науки Республики Казахстан, доктор
искусствоведения, член Международной
Ассоциации художественных критиков при
ЮНЕСКО
Сыдыханов - лауреат Государственной премии
Әбдрашит Аронович им. Ч. Валиханова, заслуженный деятель
искусств Республики Казахстан
(по согласованию)
Ли - ответственный секретарь
Камилла Витальевна общественного объединения "Союз
художников Республики Казахстан", член
Ассоциации художественных критиков при
ЮНЕСКО, член Международной авторской
ассоциации (по согласованию)
Секция "Наука и общественная деятельность"
Раманкулов - директор республиканского
Ерлан Мирхайдарович государственного предприятия
"Национальный центр биотехнологий
Республики Казахстан" Комитета науки
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Нургазиева - директор Департамента общественно-
Бану Ганиевна политической работы Министерства
культуры и информации Республики
Казахстан
Газалиев - ректор республиканского
Арыстан Мауленович государственного предприятия
"Карагандинский государственный
технический университет"
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Сулейменов - генеральный директор
Ербол Зинаддинович республиканского государственного
казенного предприятия "Национальный
центр научно-технической информации
Республики Казахстан" Комитета науки
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Сыдыков - исполнительный директор объединения
Нурлан юридических лиц "Конгресс молодежи
Казахстана" (по согласованию)