Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 қыркүйектегі N 903 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 желтоқсандағы N 1260 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 тамыздағы № 475 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 07.08.2017 № 475 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының сауда саясаты және халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 қыркүйектегі N 903 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының сауда саясаты және халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссиясының құрамы осы қаулыға қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 24 желтоқсандағы
N 1260 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 22 қыркүйектегі
N 903 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының Сауда саясаты және халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамы
Орынбаев - Қазақстан Республикасы
Ербол Тұрмаханұлы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға
Школьник - Қазақстан Республикасының Индустрия
Владимир Сергеевич және сауда министрі, төрағаның
орынбасары
Айтжанова - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Жанар Сейдахметқызы сауда вице-министрі, хатшы
Коржова - Қазақстан Республикасы Қаржы
Наталья Артемовна министрлігінің жауапты хатшысы
Құрманғалиева - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
Жанна Дулатқызы ақпарат министрлігінің жауапты хатшысы
Әбденов - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Серік Сақбалдыұлы халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Ақшолақов - Қазақстан Республикасының Энергетика
Болат Оралұлы және минералдық ресурстар вице-министрі
Бекетаев - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы вице-министрі
Бірәлиев - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Әлжан Хамидоллаұлы ортаны қорғау вице-министрі
Дәненов - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Нұрлан Жұмағалиұлы министрінің орынбасары
Евниев - Қазақстан Республикасының Ауыл
Арман Қайратұлы шаруашылығы вице-министрі
Қасымбек - Қазақстан Республикасының Көлік және
Жеңіс Махмұдұлы коммуникация вице-министрі
Қасымов - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Қалмұхамбет вице-министрі
Нұрмұхамбетұлы
Құсайынов - Қазақстан Республикасының Экономика және
Марат Әпсеметұлы бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Біртанов - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Елжан Амантайұлы сақтау вице-министрі
Сабдалин - Қазақстан Республикасының Төтенше
Абылай Қиялұлы жағдайлар вице-министрі
Өскенбаев - Қазақстан Республикасының Туризм және
Қайырбек Айтбайұлы спорт вице-министрі
Алдамберген - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен
Алина Өтемісқызы қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау
агенттігі төрағасының орынбасары
Дүрмағамбетов - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Ерлан Дмитрийұлы және байланыс агенттігі төрағасының
орынбасары
Құдайбергенов - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ескендір Көпбосынұлы монополияларды реттеу агенттігі
төрағасының орынбасары
Омаров - Қазақстан Республикасы Статистика
Жаслан Ысқақұлы агенттігі төрағасының орынбасары
Ақышев - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
Данияр Талғатұлы Төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Айсағалиева - Қазақстан Республикасы Қаржы
София Серікбайқызы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті
төрағасының орынбасары
Ерғожин - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Дәулет Еділұлы Салық комитетінің төрағасы
Сахипова - Қазақстан Республикасы Әділет
Нұрғайша Нұртайқызы министрлігінің Зияткерлік меншік
құқықтары комитеті төрағасының
орынбасары
Қарақұсова - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Гүлжан Жанпейісқызы Мәжілісі Қаржы және бюджет комитетінің
төрайымы (келісім бойынша)

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2006 года № 903
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2008 года № 1260. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2017 года № 475
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.08.2017 № 475.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2006 года № 903 "Об образовании Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам торговой политики и участия в международных экономических организациях" следующее изменение:
состав Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам торговой политики и участия в международных экономических организациях, утвержденный указанным постановлением изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 декабря 2008 года № 1260
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 22 сентября 2006 года № 903
Состав
Межведомственной комиссии Республики Казахстан
по вопросам торговой политики и участия в
международных экономических организациях
Орынбаев - Заместитель Премьер-Министра
Ербол Турмаханович Республики Казахстан, председатель
Школьник - Министр индустрии и торговли
Владимир Сергеевич Республики Казахстан, заместитель
председателя
Айтжанова - вице-министр индустрии и торговли
Жанар Сейдахметовна Республики Казахстан, секретарь
Коржова - ответственный секретарь Министерства
Наталья Артемовна финансов Республики Казахстан
Курмангалиева - ответственный секретарь Министерства
Жанна Дулатовна культуры и информации Республики
Казахстан
Абденов - вице-министр труда и социальной
Серик Сакбалдиевич защиты населения Республики Казахстан
Акчулаков - вице-министр энергетики и минеральных
Болат Уралович ресурсов Республики Казахстан
Бекетаев - вице-министр юстиции Республики
Марат Бакытжанович Казахстан
Бралиев - вице-министр охраны окружающей среды
Альжан Хамидулаевич Республики Казахстан
Даненов - заместитель Министра иностранных дел
Нурлан Жумагалиевич Республики Казахстан
Евниев - вице-министр сельского хозяйства
Арман Кайратович Республики Казахстан
Касымбек - вице-министр транспорта и коммуникаций
Женис Махмудович Республики Казахстан
Касымов - вице-министр внутренних дел Республики
Калмухамбет Нурмухамбетович Казахстан
Кусаинов - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович планирования Республики Казахстан
Биртанов - вице-министр здравоохранения
Елжан Амантаевич Республики Казахстан
Сабдалин - вице-министр по чрезвычайным ситуациям
Аблай Киялович Республики Казахстан
Ускенбаев - вице-министр туризма и спорта
Кайрбек Айтбаевич Республики Казахстан
Алдамберген - заместитель Председателя Агентства
Алина Утемисовна Республики Казахстан по регулированию
и надзору финансового рынка и
финансовых организаций
Дурмагамбетов - заместитель Председателя Агентства
Ерлан Дмитриевич Республики Казахстан по информатизации
и связи
Кудайбергенов - заместитель Председателя Агентства
Ескендир Копбосынович Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Омаров - заместитель Председателя Агентства
Жаслан Искакович Республики Казахстан по статистике
Акишев - заместитель Председателя Национального
Данияр Талгатович Банка Республики Казахстан (по
согласованию)
Айсагалиева - заместитель председателя Комитета
София Серикбаевна таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Ергожин - председатель Налогового комитета
Даулет Едилович Министерства финансов Республики
Казахстан
Сахипова - заместитель председателя Комитета по
Нургайша Нуртаевна правам интеллектуальной собственности
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Карагусова - председатель Комитета по финансам и
Гульжана Джанпеисовна бюджету Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)