Б.Ш. Шолпанқұлов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 1288 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Берік Шолпанқұлұлы Шолпанқұлов Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О Шолпанкулове Б.Ш.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 1288
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Шолпанкулова Берика Шолпанкуловича вице-министром финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         К. Масимов