"Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы" мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1306 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (бұдан әрі - кәсіпорын) етіп қайта құру жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі кәсіпорынның мемлекеттік басқару органы деп белгіленсін.
3. Кәсіпорын қызметінің негізгі мәні білім және ғылым саласында өндірістік-шаруашылық қызметті жүзеге асыру деп белгіленсін.
4. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі (келісім бойынша) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) кәсіпорын жарғысын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетіне бекітуге ұсынуды;
2) Қазақстан Республикасының әділет органдарында кәсіпорынның мемлекеттік тіркелуін;
3) кәсіпорынның құрылымында Мемлекеттік саясаттың ұлттық мектебін құруды;
4) осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралар қабылдауды қамтамасыз етсін.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2015 № 1193 қаулысымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Осы қаулы кәсіпорын әділет органдарында тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізілетін 5-тармақты қоспағанда, қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1306 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтырулар мен өзгерістер
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2015 № 1193 қаулысымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).

О реорганизации государственного учреждения "Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1306
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Реорганизовать государственное учреждение "Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан" путем преобразования в республиканское государственное казенное предприятие "Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан" (далее - предприятие).
2. Определить органом государственного управления предприятием Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы.
3. Основным предметом деятельности предприятия определить осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области образования и науки.
4. Агентству Республики Казахстан по делам государственной службы (по согласованию) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) представление на утверждение в Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан устава предприятия;
2) государственную регистрацию предприятия в органах юстиции Республики Казахстан;
3) создание в структуре предприятия Национальной Школы государственной политики;
4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.12.2015 № 1193 (вводится в действие с 01.01.2016).
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания за исключением пункта 5, который вводится в действие со дня регистрации предприятия в органах юстиции.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2008 года № 1306
Дополнения и изменения, которые вносятся в
некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Сноска. Дополнения и изменения утратили силу постановлением Правительства РК от 31.12.2015 № 1193 (вводится в действие с 01.01.2016).