Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 қазандағы N 1002 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1310 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № 79 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.02.2016 № 79 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Өндіретін, орындайтын, көрсететін тауарлар, жұмыстар, қызметтер сатып алынатын түзеу мекемелерінің мемлекеттік кәсіпорындарының тізбесін, сондай-ақ түзеу мекемелерінің мемлекеттік кәсіпорындары өндіретін, орындайтын, көрсететін, олардан сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің тізбесі мен көлемін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 қазандағы N 1002 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген түзеу мекемелерінің мемлекеттік кәсіпорындары өндіретін, орындайтын, көрсететін, олардан сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің тізбесі мен көлемінде:
"Төсек-орын керек-жарақтары:" деген реттік нөмірі 45-жол мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"
жапқыш
дана
50000";
"Денсаулық сақтау қызметкерлеріне арналған арнайы киім:" деген реттік нөмірі 46-жол мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"
хирург костюмі
дана
20000"
"Жұмысшылар киімі:" деген реттік нөмірі 47-жол мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"
жұмыс халаты
дана
50000
іш киім
жиынтық
50000
жазғы бас киім
дана
50000";
"Ауыл шаруашылық машиналары және оларға қосалқы бөлшектер:" деген реттік нөмірі 69-жол мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"
БНТ-1,5А тырмасы
дана
1000
БНТ-2 А тырмасы
дана
1000
БНТ-3 А тырмасы
дана
1000
"Лемкен" сыдыра жыртқыш қашауы
дана
30000
"Лемкен" сыдыра жыртқыш түрені
дана
30000
КУН бунағы
дана
6000";
"Өнеркәсіптік құрылыс тауарлары:" деген реттік нөмірі 71-жол мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"
пеноблок
м 3
60000
құмблок
м 3
60000
полистерблок
м 3
60000";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93,  94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122,  123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164-жолдармен толықтырылсын:
"87
Грейдерлік пышақтар
дана

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2007 года № 1002
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1310. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2016 года № 79
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.02.2016 № 79 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2007 года № 1002 "Об утверждении перечня государственных предприятий исправительных учреждений, у которых приобретаются производимые, выполняемые, оказываемые товары, работы, услуги, а также перечня и объемов товаров, работ, услуг, приобретаемых у производящих, выполняющих, оказывающих их государственных предприятий исправительных учреждений" следующие дополнения:
в перечне и объемах товаров, работ, услуг, приобретаемых у производящих, выполняющих, оказывающих их государственных предприятий исправительных учреждений, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 45 "Постельные принадлежности:", дополнить абзацем следующего содержания:
"
покрывало
штук
50000
";
строку, порядковый номер 46 "Спецодежда для работников здравоохранения:", дополнить абзацем следующего содержания:
"
костюм хирурга
штук
20000
";
строку, порядковый номер 47 "Одежды рабочие:", дополнить абзацами следующего содержания:
"
халат рабочий
штук
50000
белье нательное
комплект
50000
летний головной убор
штук
50000
";
строку, порядковый номер 69 "Сельскохозяйственные машины и запасные части к ним:", дополнить абзацами следующего содержания:
"
борона БНТ-1,5 A
штук
1000
борона БНТ-2 A
штук
1000
борона БНТ-3 A
штук
1000
долото на плоскорез "Лемкен"
штук
30000
лемех на плоскорез "Лемкен"
штук
30000
палец КУН
штук
6000
";
строку, порядковый номер 71 "Промышленные строительные товары:", дополнить абзацами следующего содержания:
"
пеноблок
м3
60000
пескоблок
м3
60000
полистеролблок
м3
60000
";
дополнить строками, порядковые номера 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, следующего содержания:
"
87
Грейдерные ножи
штук