Салық салуда жеңілдігі бар мемлекеттердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1318 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 449 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.06.2015 № 449 қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің (Салық кодексі) 224-бабы 4 және 5-тармақтарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған салық салуда жеңілдігі бар мемлекеттердің тізбесі бекітілсін.
2. "Салық салуда жеңілдігі бар шет мемлекеттердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 шілдедегі N 784 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 31, 418-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1318 қаулысымен
бекітілген
Салық салуда жеңілдігі бар мемлекеттердің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.09.01 № 870, 2012.07.23 N 960 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулыларымен.
1. Андорра Княздығы.
2. Антигуа және Барбуда Мемлекеті.
3. Багам аралдары Достастығы.
4. Барбадос Мемлекеті.
5. Бахрейн Корольдігі.
6. Белиз Мемлекеті.
7. Бруней Даруссалам Сұлтанаты.
8. Вануату Республикасы.
9. Гайана Кооператив Республикасы.
10. Гватемала Республикасы.
11. Гренада Мемлекеті.
12. Джибути Республикасы.
13. Доминика Республикасы.
14. Доминика Достастығы.
15. Ирландия Республикасы (Дублин, Шеннон қалаларының аумақтары белігінде ғана).
16. Испания Корольдігі (Канар аралдарының аумағы бөлігінде ғана).
17. Кипр Республикасы.
18. Қытай Халық Республикасы (Аомынь (Макао) және Сянган (Гонконг) арнайы әкімшілік аудандарының аумақтары бөлігінде ғана).
19. Колумбия Республикасы.
20. Ислам Федеральдық Республикасы Комор аралдары.
21. Коста-Рика Республикасы.
22. Малайзия (Лабуан анклавы аумағы бөлігінде ғана).
23. Либерия Республикасы.
24. Ливан Республикасы.
25. Лихтенштейн Княздығы.
26. Ұлы Герцог Люксембург.
27. Маврикий Республикасы.
28. Мавритания Ислам Республикасы.
29. Португалия Республикасы (Мадейра аралдарының аумағы бөлігінде ғана).
30. Мальдив Республикасы.
31. Маршалл аралдары Республикасы.
32. Монако Княздығы.
33. Мальта.
34. Мариан аралдары.
35. Марокко Корольдігі (Танжер қаласы аумағы бөлігінде ғана).

Об утверждении перечня государств с льготным налогообложением
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1318. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2015 года № 449
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.06.2015 № 449.
В соответствии с пунктами 4 и 5 статьи 224 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемый перечень государств с льготным налогообложением.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2005 года № 784 "Об утверждении перечня иностранных государств с льготным налогообложением" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 31, ст. 418).
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2009 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2008 года № 1318
Перечень
государств с льготным налогообложением
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 01.09.2010 № 870; от 23.07.2012 № 960 (вводится в действие с 01.01.2012).
1. Княжество Андорра.
2. Государство Антигуа и Барбуда.
3. Содружество Багамских островов.
4. Республика Барбадос.
5. Королевство Бахрейн.
6. Государство Белиз.
7. Султанат Бруней Даруссалам.
8. Республика Вануату.
9. Кооперативная Республика Гайана.
10. Республика Гватемала.
11. Государство Гренада.
12. Республика Джибути.
13. Доминиканская Республика.
14. Содружество Доминики.
15. Ирландская Республика (только в части территории городов Дублин, Шеннон).
16. Королевство Испания (только в части территории Канарских островов).
17. Республика Кипр.
18. Китайская Народная Республика (только в части территорий специальных административных районов Аомынь (Макао) и Сянган (Гонконг).
19. Республика Колумбия.
20. Федеральная Исламская Республика Коморские Острова.
21. Республика Коста-Рика.
22. Малайзия (только в части территории анклава Лабуан).
23. Республика Либерия.
24. Ливанская Республика.
25. Княжество Лихтенштейн.
26. Великое герцогство Люксембург.
27. Республика Маврикий.
28. Исламская Республика Мавритания.
29. Португальская Республика (только в части территории
островов Мадейра).
30. Мальдивская Республика.
31. Республика Маршалловы острова.
32. Княжество Монако.
33. Мальта.
34. Марианские острова.
35. Королевство Марокко (только в части территории города Танжер).

36. Мьянма Одағы.
37. Науру Республикасы.
38. Нидерланды Корольдігі (Аруба аралының аумағы және Антиль аралдарының тәуелді аумақтары бөлігінде ғана).
39. Нигерия Федеративтік Республикасы.
40. Жаңа Зеландия (Кук және Ниуэ аралдарының аумақтары бөлігінде ғана).
41. Біріккен Араб Әмірліктері (Дубай қаласы аумағы бөлігінде ғана).
42. Палау Республикасы.
43. Панама Республикасы.
44. Самоа Тәуелсіз Мемлекеті.
45. Сан-Марино Республикасы.
46. Сейшель аралдары Республикасы.
47. Сент-Винсент және Гренадины Мемлекеті.
48. Сент-Китс және Невис Федерациясы.
49. Сент-Люсия Мемлекеті.
50. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.07.23 N 960 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
51. Ұлыбритания мен Солтүстік Ирландия Біріккен Корольдігі (мынадай аумақтары бөлігінде ғана):
1) Ангилья аралдары;
2) Бермуд аралдары;
3) Британдық Виргин аралдары;
4) Гибралтар;
5) Кайман аралдары;
6) Монтсеррат аралы;
7) Теркс және Кайкос аралдары;
8) Мэн аралы;
9) Норманд аралдары (Гернси, Джерси, Сарк, Олдерни аралдары);
10) Оңтүстік Георгия аралы;
11) Оңтүстік Сэндвич аралдары;
12) Чагос аралы.
52. Америка Құрама Штаттары (мынадай аумақтары бөлігінде ғана):
1) Американдық Виргин аралдары;
2) Гуам аралы;
3) Пуэрто-Рико Достастығы;
4) Вайоминг штаты;
5) Делавэр штаты.
53. Суриам Республикасы.
54. Біріккен Танзания Республикасы.
55. Тонга Корольдігі.
56. Тринидад и Тобаго Республикасы.
57. Фиджи Егеменді Демократиялық Республикасы.
58. Филиппин Республикасы.
59. Француз Республикасы (мынадай аумақтары бөлігінде ғана):
1) Кергелен аралдары;
2) Франциялық Полинезия;
3) Франциялық Гвиана.
60. Черногория Республикасы.
61. Алып тасталды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010.09.01 № 870 Қаулысымен.
62. Шри-Ланка Демократиялық Республикасы.
63. Ямайка.

36. Союз Мьянма.
37. Республика Науру.
38. Королевство Нидерланды (только в части территории острова Аруба и зависимых территорий Антильских островов).
39. Федеративная Республика Нигерия.
40. Новая Зеландия (только в части территории островов Кука и Ниуэ).
41. Объединенные Арабские Эмираты (только в части территории города Дубай).
42. Республика Палау.
43. Республика Панама.
44. Независимое Государство Самоа.
45. Республика Сан-Марино.
46. Республика Сейшельские острова.
47. Государство Сент-Винсент и Гренадины.
48. Федерация Сент-Китс и Невис.
49. Государство Сент-Люсия.
50. Исключен постановлением Правительства РК от 23.07.2012 № 960 (вводится в действие с 01.01.2012).
51. Соединенное Королевство Великобритании и Северной Ирландии (только в части следующих территорий):
1) Острова Ангилья;
2) Бермудские острова;
3) Британские Виргинские острова;
4) Гибралтар;
5) Каймановы острова;
6) Остров Монтсеррат;
7) Острова Терке и Кайкос;
8) Остров Мэн;
9) Нормандские острова (острова Гернси, Джерси, Сарк, Олдерни);
10) Остров Южная Георгия;
11) Южные Сэндвичевы острова;
12) Остров Чагос.
52. Соединенные Штаты Америки (только в части следующих территорий):
1) Американские Виргинские острова;
2) Остров Гуам;
3) Содружество Пуэрто-Рико;
4) штат Вайоминг;
5) штат Делавэр.
53. Республика Суринам.
54. Объединенная Республика Танзания.
55. Королевство Тонга.
56. Республика Тринидад и Тобаго.
57. Суверенная Демократическая Республика Фиджи.
58. Республика Филиппины.
59. Французская Республика (только в части следующих территорий):
1) Острова Кергелен;
2) Французская Полинезия;
3) Французская Гвиана.
60. Республика Черногория.
61. Исключен постановлением Правительства РК от 01.09.2010 № 870.
62. Демократическая Республика Шри-Ланка.
63. Ямайка.