Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 желтоқсандағы N 1292 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1320 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2015 жылғы 10 тамыздағы № 636 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 10.08.2015 № 636 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының нормаларын қолдану үшін қажетті рейтингтік ұйымдардың (рейтингтердің тиісті мәнін көрсете отырып), қор және тауар биржаларының, аудиторлық ұйымдардың тізбелері, сондай-ақ олардың ұсынатын құжаттарының нысаны мен мазмұнына қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 желтоқсандағы N 1292 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 48, 594-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
атауындағы және 1-тармақтағы "рейтингтік ұйымдардың (рейтингтердің тиісті мәнін көрсете отырып)," деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының нормаларын қолдану үшін қажетті рейтингтік ұйымдардың (рейтингтердің тиісті мәнін көрсете отырып), қор және тауар биржаларының, аудиторлық ұйымдардың тізбелерінде, сондай-ақ олардың ұсынатын құжаттарының нысаны мен мазмұнына қойылатын талаптарда:
атауындағы "рейтингтік ұйымдардың (рейтингтердің тиісті мәнін көрсете отырып)," деген сөздер алынып тасталсын;
1 және 5-тармақтар алынып тасталсын;
2-тармақ мынадай мазмұндағы үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Алматы қаласы өңірлік қаржы орталығының арнаулы сауда алаңы ретінде анықталған қор биржасы;";
3-тармақ мынадай мазмұндағы оныншы абзацпен толықтырылсын:
"Еуразиялық сауда жүйесі" тауар биржасы" акционерлік қоғамы.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануы тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2007 года № 1292
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1320. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 636
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 636 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2007 года № 1292 "Об утверждении перечней рейтинговых организаций (с указанием соответствующих значений рейтингов), фондовых и товарных бирж, аудиторских организаций, необходимых для применения норм Закона Республики Казахстан "О государственных закупках", а также требований к форме и содержанию документов, представляемых ими" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 48, ст. 594) следующие изменения и дополнения:
в заголовке и пункте 1 слова "рейтинговых организаций (с указанием соответствующих значений рейтингов)," исключить;
в Перечнях рейтинговых организаций (с указанием соответствующих значений рейтингов), фондовых и товарных бирж, аудиторских организаций, необходимых для применения норм Закона Республики Казахстан "О государственных закупках", а также требования к форме и содержанию документов, представляемых ими, утвержденных указанным постановлением:
в заголовке слова "рейтинговых организаций (с указанием соответствующих значений рейтингов)," исключить;
пункты 1 и 5 исключить;
пункт 2 дополнить абзацем третьим следующего содержания:
"фондовая биржа, определенная в качестве специальной торговой площадки регионального финансового центра города Алматы;";
пункт 3 дополнить абзацем десятым следующего содержания:
"акционерное общество "Товарная биржа "Евразийская торговая система.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                             К. Масимов