Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1309 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1322 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының нормаларын қолданбай тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алуды жүзеге асыратын ауылдық елді мекендерде орналасқан әлеуметтік саланың мемлекеттік мекемелері мен мемлекеттік кәсіпорындарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1309 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 50, 606-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1309
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1322
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1309 "Об утверждении перечня государственных учреждений и государственных предприятий социальной сферы, расположенных в сельских населенных пунктах, осуществляющих приобретение товаров, работ, услуг без применения норм Закона Республики Казахстан "О государственных закупках" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 50, ст. 606).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов