Жануарлар дүниесі объектілерін алып қоюға 2009 жылға арналған лимиттерді бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1336 Қаулысы
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңына сәйкес Қазакстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған жануарлар дүниесі объектілерін алып қоюға 2009 жылға арналған лимиттер бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті жануарлар дүниесінің объектілерін алып коюға арналған квоталарды жануарлар дүниесін пайдаланушылар арасында бекітілген лимиттер негізінде бөлсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1336 қаулысымен
бекітілген
Жануарлар дүниесі объектілерін алып қоюға 2009 жылға арналған лимиттер
(дарақ)
Р/сN
Облыстардың
атауы
Жануарлардың түрлері (сирек кездесетін және
құрып кету қаупі төнген түрлерінен басқа)
Бұлан
Асыл тұқым-
ды бұғы
Сібір елігі
Қабан
Сібір тау ешкісі
Қоңыр аю
1
Ақмола
15
55

Об утверждении лимитов на изъятие объектов животного мира на 2009 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1336
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемые лимиты на изъятие объектов животного мира на 2009 год.
2. Комитету лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан распределить квоты на изъятия объектов животного мира между пользователями животным миром на основании утвержденных лимитов.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2008 года № 1336
Лимиты на изъятие объектов животного мира на 2009 год
(особей)
п/п
Наименование
областей
Виды животных (кроме редких и находящихся
под угрозой исчезновения видов)
Лось
Благородный
олень
Сибирская
косуля
Кабан
Сибирский
горный
козел
Бурый
медведь
1
Акмолинская
15
55