Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 тамыздағы N 673 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 қаңтардағы N 34 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының қылмыстық-атқару жүйесін одан әрі дамытудың 2007 - 2009 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 тамыздағы N 673 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының қылмыстық-атқару жүйесін одан әрі дамытудың 2007 - 2009 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Бағдарламаның паспорты" деген 1-бөлімде:
"Қаржыландыру көздері" деген жолда "25 млрд. 100 млн. 613 мың" деген сөздер "11 млрд. 466 млн. 309 мың" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қылмыстық-атқару жүйесінің қазіргі жай-күйін талдау" деген 3-бөлімде:
он жетінші абзацта "ҚАЖ өңірлік басқармасының болмауы," деген сөздер алып тасталсын;
"Дамытудың негізгі бағыттары және Бағдарламаны іске асыру тетіктері" деген 5-бөлімде:
"ҚАЖ-ды басқарудың ұйымдастырылуын жетілдіру және ҚАЖ мекемелерінде ұсталатын адамдардың жағдайын жақсарту" деген кіші бөлімде:
екінші абзацта "мекемелердің саны мен олардың орналасуын есепке ала отырып ҚАЖ комитетінің облыстық аумақтық басқармаларының базасында өңірлік басқармалардың құрылуын (Орталық, Оңтүстік, Батыс, Солтүстік, Шығыс және Алматы), сондай-ақ" деген сөздер алып тасталсын;
"Қылмыстық жазаларды орындау тиімділігін арттыру, сотталғандардың еңбекпен қамтылуын қамтамасыз ету, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды әлеуметтік оңалту үшін жағдай жасау" деген кіші бөлімде:
жетінші абзацта "жаңарту мүмкіндігінің орындылығы туралы талдау жүргізу" деген сөздер "жаңарту" деген сөзбен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта "барлық атқарушы органдарда (республикалық маңызы бар қалалар, астана) органдарында" деген сөздер "Қазақстан Республикасы облыстарының (республикалық маңызы бар қала, астана), аудандарының (облыстық маңызы бар қала) жергілікті атқарушы органдарында" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қажетті ресурстар мен оларды қаржыландыру көздері" деген 6-бөлімде:
"25 млрд. 100 млн. 613 мың", "9 млрд. 316 млн. 778 мың" және "12 млрд. 629 млн. 594 мың" деген сөздер тиісінше "11 млрд. 466 млн. 309 мың", "4 млрд. 277 млн. 27 мың" және "4 млрд. 35 млн. 41 мың" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімде:
реттік нөмірлері 1 және 2-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 4-жолдың 6-бағанында "174,0", "332,0", "152,0", "300,0", "198,0", "352,0", "174,0", "322,0", "174,0" және "322,0" деген сандар тиісінше "24,250", "300,0", "21,340", "300,0", "25,122", "300,0", "23,280", "300,0", "23,280" және "300,0" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-жол алып тасталсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2007 года № 673
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 января 2009 года № 34
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2007 года № 673 "Об утверждении Программы дальнейшего развития уголовно-исполнительной системы Республики Казахстан на 2007-2009 годы" следующие изменения и дополнения:
в Программе дальнейшего развития уголовно-исполнительной системы Республики Казахстан на 2007-2009 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 1 . "Паспорт Программы":
в строке "Источники финансирования" слова "25 млрд. 100 млн. 613 тыс." заменить словами "11 млрд. 466 млн. 309 тыс.";
в разделе 3 . "Анализ современного состояния уголовно-исполнительной системы":
в абзаце семнадцатом слова "регионального управления УИС," исключить;
в разделе 5 . "Основные направления развития и механизм реализации Программы":
в подразделе "Совершенствование организации управления УИС и улучшение условий содержания лиц в учреждениях УИС":
в абзаце втором слова "проработать вопрос образования на базе областных территориальных управлений Комитета УИС региональных управлений (Центральный, Южный, Западный, Северный, Восточный и Алматинский) с учетом соотношения количества учреждений УИС и их месторасположения, а также" исключить;
в подразделе "Повышение эффективности исполнения уголовных наказаний, обеспечение трудозанятости осужденных, создание условий для социальной реабилитации лиц, освобожденных из мест лишения свободы":
в абзаце седьмом слова "анализ целесообразности обновления" заменить словом "обновление";
в абзаце восьмом слова "всех акиматах областей (города республиканского значения, столицы)" заменить словами "местных исполнительных органах областей (города республиканского значения, столицы), районов (города областного значения) Республики Казахстан";
в разделе 6 . "Необходимые ресурсы и источники их финансирования":
слова "25 млрд. 100 млн. 613 тыс.", "9 млрд. 316 млн. 778 тыс." и "12 млрд. 629 млн. 594 тыс." заменить соответственно словами "11 млрд. 466 млн. 309 тыс.", "4 млрд. 277 млн. 27 тыс." и "4 млрд. 35 млн. 41 тыс.";
в разделе 8 . "План мероприятий по реализации Программы":
строки, порядковые номера 1 и 2, исключить;
в графе 6 в строке, порядковый номер 4, цифры "174,0", "332,0", "152,0", "300,0", "198,0", "352,0", "174,0", "322,0", "174,0" и "322,0" заменить соответственно цифрами "24,250", "300,0", "21,340", "300,0", "25,122", "300,0", "23,280", "300,0", "23,280" и "300,0";
строку, порядковый номер 6, исключить;

77,581
РБ
-/-
12
Мемлекеттік ҚАЖ мекемелері үшін медициналық жабдықтар сатып алу
пайдалануға беру актісі
Әділетмині
2008,
2009 жылдар
13,970
44,250
РБ
-/-
";
реттік нөмірі 15-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"15
ҚАЖ мекемелерін қазіргі заманғы бейне бақылау жүйесімен қамтамасыз ету
пайдалануға беру актісі
Әділетмині
2007,
2009 жылдар
141,288
156,142
РБ
-/-
";
реттік нөмірі 18-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 20-жолдың 2-бағанында "талдау жасау және" деген сөздер алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 22-1, 22-2 және 22-3-жолдармен толықтырылсын:
"22-1
Аудандардың (облыстық және республикалық маңызы бар қала, астана) жергілікті атқарушы органдарының жанынан қылмыстық жазаларды және өзге де қылмыстық-құқықтық ықпал ету шараларын орындайтын мекемелердің қызметіне жәрдемдесу жөнінде, сондай-ақ қылмыстық жазаны өткеріп жатқан адамдарға әлеуметтік және өзге де көмек көрсетуді ұйымдастыру жөнінде консультативтік-кеңесші органдар құру
Аудандардың (облыстық және республикалық маңызы бар қала, астана) жергілікті атқарушы органдарының қаулысы, мәслихаттардың шешімі
Әділетминіне ақпарат
Облыс аудандарының және республикалық маңызы бар қаланың, астананың, облыстық маңызы бар қалалардың әкімдіктері
Облыстар, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2009 жылғы мамыр
2009 жылғы маусым
-
-

77,581
РБ
-/-
12
Приобретение
медицинского
оборудования для
государственных
учреждений УИС
Акт ввода в
эксплуата-
цию
МЮ
2008,
2009
годы
13,970
44,250
РБ
-/-
";
строку, порядковый номер 15, изложить в следующей редакции:
"
15
Обеспечение
учреждений
УИС современными
системами
видеонаблюдения
Акт приема
в эксплуа-
тацию
МЮ
2007,
2009
годы
141,288
156,142
РБ
-/-
";
строку, порядковый номер 18, исключить;
в графе 2 в строке, порядковый номер 20, слова "Проведение анализа и внесение" заменить словом "Внесение";
дополнить строками, порядковые номера 22-1, 22-2 и 22-3, следующего содержания:
"
22-1
Образование при
местных исполни-
тельных органах
районов (города
областного и
республиканского
значения, столицы)
консультативно-
совещательных
органов по
содействию дея-
тельности учрежде-
ний, исполняющих
уголовные наказа-
ния и иные меры
уголовно-правового
воздействия, а
также по организа-
ции социальной и
иной помощи лицам,
отбывшим уголовные
наказания
Постанов-
ления
местных
исполни-
тельных
органов
районов
(города
областного
и республи-
канского
значения,
столицы) и
решения
маслихатов
Акиматы
районов
областей,
города респуб-
ликанского
значения,
столицы,
городов
областного
значения
Май
2009
года
-
-
Информация
в МЮ
Акиматы
областей,
городов Астаны
и Алматы
Июнь
2009
года

22-2
Қылмыстық жазаларды және өзге де қылмыстық-құқықтық ықпал ету шараларын орындайтын мекемелердің қызметіне жәрдемдесу жөнінде, сондай-ақ қылмыстық жазаны өткеріп жатқан адамдарға әлеуметтік және өзге де көмек көрсетуді ұйымдастыру жөнінде консультативтік-кеңесші органдардың қызметін жандандыру
Семинарлар, кеңестер
Әділетмині, облыстардың (республикалық маңызы бар қала, астана) аудандардың (облыстық маңызы бар қала) жергілікті атқарушы органдары
2009 жыл
-
-

22-2
Активизация
деятельности
консультативно-
совещательных
органов по
содействию дея-
тельности учрежде-
ний, исполняющих
уголовные наказа-
ния и иные меры
уголовно-правового
воздействия, а
также по организа-
ции социальной и
иной помощи лицам,
отбывшим уголовные
наказания
Семинары,
совещания
МЮ, местные
исполнительные
органы
областей
(города рес-
публиканского
значения,
столицы),
районов
(города
областного
значения)
2008-
2009
годы
-
-

22-3
Қылмыстық жазаларды және өзге де қылмыстық-құқықтық ықпал ету шараларын орындайтын мекемелердің қызметіне жәрдемдесу жөнінде, сондай-ақ қылмыстық жазаны өткеріп жатқан адамдарға әлеуметтік және өзге де көмек көрсетуді ұйымдастыру жөнінде консультативтік-кеңесші органдардың қызметін бағалау өлшемін әзірлеу және бекіту
Әділетминінің бұйрығы
Әділетмині облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері
2009 жылғы 1-тоқсан
-
-
";
реттік нөмірлері 24 және 26-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 35-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"35
ҚАЖ жоғары оқу орны объектілеріне жөндеу жүргізу
Орындалған жұмыстар актілері
Әділетмині
2007,
2008 жылдар
61,045
44,477
РБ
-/-
";
реттік нөмірлері 36 және 37-жолдар алып тасталсын;
6-бағанда:
"Жиыны:" деген жолда "9316,778" және "12629,594" деген сандар тиісінше "4277,027" және "4035,041" деген сандармен ауыстырылсын;
"Барлығы:" деген жолда "25100,613" деген сандар "11466,309" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

22-3
Разработка и
утверждение
критериев оценки
деятельности
консультативно-
совещательных
органов по
содействию дея-
тельности учрежде-
ний, исполняющих
уголовные наказа-
ния и иные меры
уголовно-правового
воздействия, а
также по организа-
ции социальной и
иной помощи лицам,
отбывшим уголовные
наказания
Приказ МЮ
МЮ, акиматы
областей,
городов Астаны
и Алматы
1
квар-
тал
2009
года
-
-
";
строки, порядковые номера 24 и 26, исключить;
строку, порядковый номер 35, изложить в следующей редакции:
"
35
Проведение
ремонта объектов
высшего учебного
заведения УИС
Акты
выполненных
работ
МЮ
2007,
2008
годы
61,045
44,477
РБ
-/-
";
строки, порядковые номера 36 и 37, исключить;
в графе 6:
в строке "Итого:" цифры "9316,778" и "12629,594" заменить соответственно цифрами "4277,027" и "4035,041";
в строке "Всего:" цифры "25100,613" заменить цифрами "11466,309".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов