Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 15 қаңтардағы N 20 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 қаңтардағы N 64 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы N 273 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 15 қаңтардағы N 20 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
4 және 5-тармақтар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2007 года № 20
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 января 2009 года № 64
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2007 года № 20 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года № 273" следующие изменения:
пункты 4 и 5 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов