"Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 28 қаңтардағы N 71 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы
1-бап . "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 25 маусымдағы Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2001 ж., N 23, 316-құжат; 2008 ж., N 10-11, 40-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
3-баптың төртінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"21-23 наурыз - Наурыз мейрамы;".
2-бап . Осы Заң алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменения в Закон Республики Казахстан "О праздниках в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2009 года № 71
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменения в Закон Республики Казахстан "О праздниках в Республике Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
проект
Закон Республики Казахстан
"О внесении изменения в Закон Республики Казахстан
"О праздниках в Республике Казахстан"
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2001 г., № 23, ст. 316; 2008 г., № 10-11, ст. 40) следующее изменение:
абзац четвертый статьи 3 изложить в следующей редакции:
"Наурыз мейрамы - 21-23 марта;".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие после его первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан