Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің әскери полициясы органдарын криминалистикалық техникамен жабдықтау нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қаңтардағы N 86 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 30 сәуірдегі № 260 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.04.2016 № 260 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының қорғанысы және Қарулы Күштері туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 7 қаңтардағы Заңының 7-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің әскери полициясы органдарын криминалистикалық техникамен жабдықтау нормалары бекітілсін.

Об утверждении норм снабжения криминалистической техникой органов военной полиции Вооруженных Сил Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2009 года № 86. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2016 года № 260
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.04.2016 № 260 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 7 января 2005 года "Об обороне и Вооруженных Силах Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые нормы снабжения криминалистической техникой органов военной полиции Вооруженных Сил Республики Казахстан.