Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің 2009 жылдың республикалық бюджетінен жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық екпелерін отырғызуды және өсіруді қамтамасыз етуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 2 ақпандағы N 98 Қаулысы
Қазақстан Республикасының " Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы " 2005 жылғы 8 шілдедегі және " 2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы " 2008 жылғы 4 желтоқсандағы заңдарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің 2009 жылдың республикалық бюджетінен жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық екпелерін отырғызуды және өсіруді қамтамасыз етуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалануы ережесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 2 ақпандағы
N 98 қаулысымен
бекітілген
Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің 2009 жылдың республикалық бюджетінен жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызуды және өсіруді қамтамасыз етуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесі 1. Жалпы ережелер
1. Осы Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің 2009 жылдың республикалық бюджетінен жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызуды және өсіруді қамтамасыз етуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесі (бұдан әрі - Ереже) Қазақстан Республикасының " Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы " 2005 жылғы 8 шілдедегі және " 2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы " 2008 жылғы 4 желтоқсандағы заңдарына сәйкес әзірленді және 087 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызуды және өсіруді қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасы бойынша 2009 жылғы республикалық бюджеттің қаражаты есебінен бөлінген нысаналы ағымдағы трансферттерді облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің пайдалануы тәртібін айқындайды.
2. Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызуды  және өсіруді қамтамасыз етуге арналған қаражат (бұдан әрі - бюджеттік субсидиялар) отандық ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге (бұдан әрі - АШТӨ):

Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2009 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2009 года № 98
В соответствии с законами Республики Казахстан от 8 июля 2005 года " О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий " и от 4 декабря 2008 года " О республиканском бюджете на 2009-2011 годы " Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2009 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 февраля 2009 года № 98
Правила
использования целевых текущих трансфертов из республиканского
бюджета 2009 года областными бюджетами, бюджетами городов
Астаны и Алматы на обеспечение закладки и выращивания
многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
1. Общие положения
1. Настоящие Правила использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2009 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда (далее - Правила) разработаны в соответствии с законами Республики Казахстан от 8 июля 2005 года " О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий " и от 4 декабря 2008 года " О республиканском бюджете на 2009-2011 годы " и определяют порядок использования областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы целевых текущих трансфертов, выделенных за счет средств республиканского бюджета 2009 года по бюджетной программе 087 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда".
2. Средства на обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда (далее - бюджетные субсидии) предназначаются для частичного возмещения отечественным сельскохозяйственным товаропроизводителям (далее - СХТП) стоимости затрат на:

1) 2008 жылғы күзде және (немесе) 2009 жылғы көктемде жүргізілген жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін (интенсивті типті өнеркәсіптік бақтарды) отырғызуға және оларды 2009 жылы өсіруге арналған.
Бұл ретте көпжылдық көшеттерді отырғызу:
Қазақстан Республикасында пайдалануға рұқсат етілген селекциялық жетістіктердің мемлекеттік тізіліміне немесе ауыл шаруашылығы өсімдіктерінің перспективалы сорттарының тізбесіне енгізілген сорттармен;
2009 жылғы 1 шілдеден бастап - тиісті лицензиясы (жерге орналастырумен, топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыспен айналысуға) бар және АШТӨ-нің көпжылдық көшеттерді отырғызу жүзеге асырылатын жер учаскесімен байланысқан тұлға әзірлеген бақтарды, жидектіктерді және жүзімдіктерді отырғызу үшін бекітілген үлгі жобаға (бақ отырғызу үшін жарамдылығына топырақтық-мелиоративтік зерттеулердің жүргізілгенін растайтын) сәйкес жүзеге асырылуы тиіс;
2) 2007 жылғы күзде және (немесе) 2008 жылғы көктемде 009 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыл шаруашылығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасының 106 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жеміс дақылдарының және жүзімнің көпжылдық екпелерін отырғызуды және өсіруді қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" кіші бағдарламасы бойынша 2008 жылы бөлінген республикалық бюджеттің қаражаты есебінен отырғызылған жеміс дақылдары мен жүзімнің бірінші өсу жылғы көпжылдық көшеттерін өсіруге (күтуге);
3) 2006 жылғы күзде және (немесе) 2007 жылғы көктемде 009 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыл шаруашылығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасының 106 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жеміс дақылдарының және жүзімнің көпжылдық екпелерін отырғызуды және өсіруді қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" кіші бағдарламасы бойынша 2007 жылы бөлінген республикалық бюджеттің қаражаты есебінен отырғызылған жеміс дақылдары мен жүзімнің екінші өсу жылғы көпжылдық көшеттерін өсіруге (күтуге) кеткен шығындардың құнын ішінара өтеуге арналған.
3. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі (бұдан әрі - Министрлік) бюджеттік бағдарламаның әкімшісі ретінде 087 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызуды және өсіруді қамтамасыз етуге берілетін нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасының төлемдері бойынша жеке қаржыландыру жоспары негізінде облыстар бойынша белгіленген тәртіппен бекітілген субсидиялау көлемдеріне сәйкес, сондай-ақ облыс әкімі мен Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі арасындағы Ағымдағы нысаналы трансферттер бойынша нәтижелер туралы қол қойылған келісімнің шеңберінде ағымдағы нысаналы трансферттерді облыстық бюджеттерге аударады.

1) закладку многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда (промышленные сады интенсивного типа), произведенную осенью 2008 года и (или) весной 2009 года, и их выращивание в 2009 году.
При этом закладка многолетних насаждений должна быть осуществлена:
сортами, включенными в Государственный реестр селекционных достижений, допущенных к использованию в Республике Казахстан, или в перечень перспективных сортов сельскохозяйственных растений;
с 1 июля 2009 года - в соответствии с утвержденным типовым проектом для закладки садов, ягодников и виноградников (подтверждающим проведение почвенно-мелиоративных изысканий на садопригодность), разработанным лицом, имеющим соответствующую лицензию (на занятие деятельностью по производству землеустроительных, топографо-геодезических и картографических работ) и имеющим привязку к земельному участку СХТП, на котором осуществляется закладка многолетних насаждений;
2) выращивание (уход) многолетних насаждений плодовых культур и винограда первого года роста, закладка которых была произведена осенью 2007 года и (или) весной 2008 года за счет средств республиканского бюджета , выделенных в 2008 году по подпрограмме 106 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодовых культур и винограда" бюджетной программы 009 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие сельского хозяйства";
3) выращивание (уход) многолетних насаждений плодовых культур и винограда второго года роста, закладка которых была произведена осенью 2006 года и (или) весной 2007 года за счет средств республиканского бюджета , выделенных в 2007 году по подпрограмме 106 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодовых культур и винограда" бюджетной программы 009 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие сельского хозяйства".
3. Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан (далее - Министерство), как администратор бюджетной программы, перечисляет целевые текущие трансферты областным бюджетам в соответствии с утвержденными в установленном порядке объемами субсидирования по областям на основании индивидуального плана финансирования по платежам бюджетной программы 087 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астана и Алматы на обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда", а также в рамках подписанного Соглашения о результатах по целевым текущим трансфертам между акимом области и Министром сельского хозяйства Республики Казахстан.

4. Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызуға және өсіруге бюджеттік субсидиялар алған АШТӨ-ге осы мақсаттарға тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджеттен қаражат бөлу шартымен, келесі жылдары, бірақ төрт жылдан аспайтын уақытқа жеміс беру сәті туындағанға дейін оларды өсіруге арналған бюджеттік субсидиялар беріледі.
5. Бюджеттік субсидия жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу мен өсірудің осы Ережеге 1-қосымшаға сәйкес 1 гектарға арналған шығындардың мөлшерінен аспайтын құнының 40 %-ына дейінгі мөлшерде белгіленеді.
2. Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызуға және өсіруге кеткен шығындарды ішінара өтеуге арналған бюджеттік субсидияларды алу тәртібі
6. АШТӨ өтінімдерін қарау және жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу актілерін және тексеру актілерін жасау үшін аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің шешімімен ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының, Министрліктің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция (бұдан әрі - АӨК) комитетінің аудандық (қалалық) аумақтық инспекциясының, аудандық (қалалық) статистика, жер қатынастары басқармаларының, аграрлық бейіндегі ғылыми және қоғамдық ұйымдардың өкілдері құрамында ведомствоаралық комиссия (бұдан әрі - ВАК) құрылады.
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімі (бұдан әрі - ауыл шаруашылығы бөлімі) ВАК-тың жұмыс органы болып табылады.
7. АШТӨ осы Ереженің 2-тармағының 1) тармақшасында көрсетілген бюджеттік субсидияларды алу үшін ағымдағы жылдың 1 маусымына дейінгі мерзімде ВАК-ка мынадай құжаттардан тұратын өтінімді тапсырады:
1) осы Ережеге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
2) жер учаскесіне сәйкестендіру құжатының көшірмелері;
3) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы не жеке кәсіпкер ретінде мемлекеттік тіркеу туралы куәліктердің көшірмелері;
4) көшеттерді отырғызу үшін пайдаланылған отырғызу материалының сорттық және егістік сапасын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
5) көшеттерді отырғызу үшін пайдаланылған отырғызу материалын сатып алу-сату және/немесе қаржылық лизинг шарттарының көшірмелері;
6) осы Ереженің 12-тармағында көзделген басым тәртіппен бюджеттік субсидия алуға АШТӨ-нің құқығын растайтын құжаттар.
8. Өткен жылдары бюджеттік субсидиялар алған АШТӨ осы Ереженің 2-тармағының 2) және 3) тармақшаларында көрсетілген бюджеттік субсидияларды алу үшін ағымдағы жылдың 1 мамырына дейінгі мерзімде ВАК-қа мынадай құжаттардан тұратын өтінімді тапсырады:

4. СХТП, получившим бюджетные субсидии на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда, предоставляются бюджетные субсидии на их выращивание в последующие годы до наступления момента плодоношения, но не более четырех лет, при условии выделения на эти цели средств из республиканского бюджета на соответствующий финансовый год.
5. Бюджетная субсидия устанавливается в размере до 40 % от стоимости закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда, не превышающей размер затрат на 1 гектар в соответствии с приложением 1 к настоящим Правилам.
2. Порядок получения бюджетных субсидий на частичное возмещение
затрат на закладку и выращивание многолетних
насаждений плодово-ягодных культур и винограда
6. Решением акима района (города областного значения) для рассмотрения заявок СХТП и составления актов закладки и актов обследования многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда создается межведомственная комиссия (далее - МВК) в составе представителей местного исполнительного органа района (города областного значения), районной (городской) территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе (далее - АПК) Министерства, районного (городского) управлений статистики, земельных отношений, научных и общественных организаций аграрного профиля.
Рабочим органом МВК является отдел сельского хозяйства акимата района (города областного значения) (далее - отдел сельского хозяйства).
7. СХТП для получения бюджетных субсидий, указанных в подпункте 1) пункта 2 настоящих Правил, в срок до 1 июня текущего года представляют в МВК заявку, состоящую из следующих документов:
1) заявления по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
2) копии идентификационного документа на земельный участок;
3) копии свидетельств о регистрации (перерегистрации) юридического лица либо о государственной регистрации в качестве индивидуального предпринимателя;
4) копии документа, удостоверяющего сортовые и посевные качества посадочного материала, использованного для закладки насаждений;
5) копии договоров купли-продажи и/или финансового лизинга посадочного материала, использованного для закладки насаждений;
6) документов, подтверждающих право СХТП на получение бюджетной субсидии в приоритетном порядке, предусмотренных в пункте 12 настоящих Правил.
8. СХТП, получившие бюджетные субсидии в предшествующих годах, для получения бюджетных субсидий, указанных в подпунктах 2) и 3) пункта 2 настоящих Правил, в срок до 1 мая текущего года представляют в МВК заявку, состоящую из следующих документов:

1) осы Ережеге 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
2) өткен жылы жасалған жеміс дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу актісінің көшірмелері;
3) өткен жылдары бюджеттік субсидиялар алғаны туралы куәландыратын құжаттың көшірмелері.
9. ВАК:
1) он жұмыс күні ішінде ұсынылған өтінімдердің толықтығы мен нақтылығын тексереді, орналасқан жеріне бара отырып, осы Ережеге 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу актісін және осы Ережеге 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жеміс дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін тексеру актісін жасайды;
2) ағымдағы жылдың 15 маусымына дейінгі мерзімде бюджеттік субсидиялар алуға үміткер АШТӨ тізбесін (бұдан әрі - тізбе) бөлінген қаражат шегінде қалыптастырады және оны өтінімдермен қоса аудан (облыстық маңызы бар қала) әкіміне бекітуге жібереді.
10. Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімі бекіткен тізбені, өтінімдерді әрбір АШТӨ бойынша отырғызу актісін, әрбір АШТӨ бойынша тексеру актісін ауыл шаруашылығы бөлімі үш жұмыс күні ішінде АШТӨ өтінімдерін облыста қарау жөніндегі жұмыс органы болып табылатын облыстық ауыл шаруашылығы басқармасына (бұдан әрі - Ауыл шаруашылығы басқармасы) жібереді.
Ауыл шаруашылығы бөлімі Ауыл шаруашылығы басқармасына ұсынылған құжаттардың дұрыстығы үшін жауапты болады.
11. Ауыл шаруашылығы басқармасы ауыл шаруашылығы бөлімі ұсынған АШТӨ өтінімдерін алғаннан кейін оларды он бес жұмыс күні ішінде қарайды.
12. Егер өтінімдер сомасы бөлінген бюджет қаражатының сомасынан асып кетсе, онда бюджеттік субсидиялауға жататын алқаптар АШТӨ арасында алқаптардың сұрау салынған мөлшеріне байланысты бара-бар бөлінеді. Бұл ретте:
1) мыналар:
алманың "Апорт" сортын отырғызған;
Алматы, Жамбыл және Оңтүстік Қазақстан облыстарында қысқа циклды алма бақтарын отырғызған АШТӨ басым тәртіппен субсидияланады.
2) жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызудың және өсірудің бюджеттен ең аз субсидияланатын алқабы бара-бар бөлуден кейін бір АШТӨ-де бір гектардан кем болмауы тиіс.
13. Ауыл шаруашылығы басқармасы АШТӨ-нің өтінімін қарағаннан кейін үш жұмыс күні ішінде:
1) осы Ережеге 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша облыс бойынша АШТӨ-нің бюджеттік субсидиялар алуға арналған тізбесін жасайды және оны облыс әкіміне бекітуге ұсынады;
2) өтінімдерді ұсынған АШТӨ-ге қабылданған шешім туралы жазбаша хабарламаны, теріс шешім қабылданған жағдайда - өтінімді қабылдамаудың себептерін көрсете отырып жібереді;

1) заявления по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам;
2) копии акта закладки многолетних насаждений плодовых культур и винограда, составленного в предшествующем году;
3) копии документов, свидетельствующих о получении бюджетных субсидий в предшествующих годах.
9. МВК:
1) в течение десяти рабочих дней проверяет полноту и достоверность представленных заявок, с выездом на место составляет акт закладки многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда по форме согласно приложению 4 к настоящим Правилам и акт обследования многолетних насаждений плодовых культур и винограда по форме согласно приложению 5 к настоящим Правилам;
2) в срок до 15 июня текущего года формирует перечень СХТП, претендующих на получение бюджетных субсидий (далее - перечень) в пределах выделенных средств и представляет его вместе с заявками на утверждение акиму района (города областного значения).
10. Утвержденные акимом района (города областного значения) перечень, заявки, акт закладки по каждому СХТП, акт обследования по каждому СХТП в течение трех рабочих дней направляются отделом сельского хозяйства в Управление сельского хозяйства области, являющиеся рабочим органом по рассмотрению заявок СХТП в области (далее - Управление сельского хозяйства).
Отдел сельского хозяйства несет ответственность за достоверность документов, представленных в Управление сельского хозяйства.
11. Управление сельского хозяйства после получения представленных отделом сельского хозяйства заявок СХТП рассматривает их в течение пятнадцати рабочих дней.
12. Если сумма заявок превышает сумму выделенных бюджетных средств, то площади, подлежащие бюджетному субсидированию, распределяются пропорционально между СХТП в зависимости от заявленных размеров площадей. При этом:
1) в приоритетном порядке субсидируются СХТП:
заложившие сорт яблони "Апорт";
заложившие яблоневые сады короткого цикла в Алматинской, Жамбылской и Южно-Казахстанской областях.
2) минимальная субсидируемая из бюджета площадь закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда у одного СХТП после пропорционального распределения должна быть не менее одного гектара.
13. Управление сельского хозяйства после рассмотрения заявки СХТП в течение трех рабочих дней:
1) составляет перечень СХТП по области на получение бюджетных субсидий по форме согласно приложению 6 к настоящим Правилам и представляет его на утверждение акиму области;
2) направляет СХТП, представившим заявки, письменное уведомление о принятом решении, в случае отрицательного решения - с указанием причины отклонения заявки;

3) АШТӨ ұсынған растаушы құжаттардың негізінде осы Ережеге 7-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бюджеттік субсидиялар төлеуге арналған ведомосты қалыптастырады.
14. Ауыл шаруашылығы басқармасы үш жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің аумақтық қазынашылық бөлімшесіне екі данада төлем шоттарының тізілімін және төлем шотын ұсынады.
15. Ауыл шаруашылығы басқармасы бюджеттік субсидияларды төлеу үшін ұсынылған құжаттардың дұрыстығы үшін жауапты болады.
16. Қандай да бір облыс бөлінген қаражатты толық игермеген жағдайда Министрлік Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен 2009 жылға республикалық бюджетте көзделген қаражат шегінде облыстар бойынша субсидияларды қайта бөлу туралы Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсыныс енгізеді.
17. Бюджеттік субсидиялар алған АШТӨ Ауыл шаруашылығы басқармасына Министрлік бекіткен нысан бойынша есепті кезеңде алынған бюджеттік субсидиялардың нысаналы және тиімді пайдаланылғаны туралы есеп береді.
18. Ауыл шаруашылығы басқармалары ай сайын, есептіден кейінгі айдың 5-күнінен кешіктірмей және тиісті жылдың 25 желтоқсанынан кешіктірмей Министрлікке төленген бюджеттік субсидиялардың көлемі  және дақылдар мен сорттар бөлінісінде көпжылдық көшеттерді отырғызу және өсіру алқаптары туралы есепті ұсынады.
19. Облыс әкімдері, Министрлікке тікелей және түпкілікті нәтижелердің нақты жетістіктері туралы аралық есепті жарты жылдық қорытындылары бойынша 30 шілдеден кешіктірмей, ал қорытынды есепті келесі қаржы жылының 1 ақпанынан кешіктірмей ұсынады.
20. Министрлік нәтижелер туралы жасалған келісімдер негізінде төлемдер бойынша жеке қаржыландыру жоспарына сәйкес ағымдағы нысаналы трансферттерді төмен тұрған бюджетке аудармағаны үшін және ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану кезінде нәтижелердің көрсеткіштеріне қол жеткізбегені үшін жауапты болады.
21. Облыс әкімдері нысаналы трансферттердің нысаналы трансферттер бойынша нәтижелер туралы жасалған келісімге сәйкес пайдаланылмағаны, тікелей және түпкілікті нәтижелерге қол жеткізілмегені, алған нысаналы трансферттерді пайдалану есебінен қол жеткізген тікелей және түпкілікті нәтижелер туралы есепті ұсынбағаны үшін жауапты болады.
Ережеге
1-қосымша
Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің
көпжылдық көшеттерін 2009 жылы отырғызудың және

3) на основании подтверждающих документов, представленных СХТП, формирует ведомость на выплату бюджетных субсидий по форме согласно приложению 7 к настоящим Правилам.
14. Управление сельского хозяйства в течение трех рабочих дней представляет в территориальное подразделение казначейства Министерства финансов Республики Казахстан реестр счетов к оплате и счета к оплате в двух экземплярах.
15. Управление сельского хозяйства несет ответственность за достоверность документов, представленных для выплаты бюджетных субсидий.
16. В случае неполного освоения какой-либо областью выделенных средств, Министерство в установленном законодательством Республики Казахстан порядке вносит предложение в Правительство Республики Казахстан о перераспределении субсидий по областям в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2009 год.
17. СХТП, получившие бюджетные субсидии, представляют в Управление сельского хозяйства отчет о целевом и эффективном использовании полученных бюджетных субсидий за отчетный период по форме, утвержденной Министерством.
18. Управления сельского хозяйства ежемесячно, не позднее 5-го числа месяца, следующего за отчетным, и не позднее 25 декабря соответствующего года представляют в Министерство отчет об объемах выплаченных бюджетных субсидий и площадях закладки и выращивания многолетних насаждений в разрезе культур и сортов.
19. Акимы областей представляют в Министерство промежуточный отчет о фактическом достижении прямых и конечных результатов по итогам полугодия не позднее 30 июля, а итоговый отчет не позднее 1 февраля следующего финансового года.
20. Министерство несет ответственность за неперечисление целевых текущих трансфертов нижестоящим бюджетам в соответствии с индивидуальным планом финансирования по платежам на основании заключенных соглашений о результатах и за недостижение показателей результатов при использовании целевых текущих трансфертов.
21. Акимы областей несут ответственность за использование целевых трансфертов не в соответствии с заключенным соглашением о результатах по целевым трансфертам, недостижение прямых и конечных результатов, непредставление отчета о прямых и конечных результатах, достигнутых за счет использования полученных целевых трансфертов.
Приложение 1
к Правилам
Размеры затрат
на 1 га закладки в 2009 году и выращивания заложенных в

2006-2008 жылдары отырғызылғандарын өсірудің
1 гектарға арналған шығындарының мөлшері
1. 2008 жылдың күзінде және (немесе) 2009 жылдың көктемінде отырғызуға және 2009 жылы өсіруге
Р/с
N
Дақыл
Отырғызудың және өсірудің 1 гектарға арналған шығындары, теңге
Отырғызудың және өсірудің 1 гектарға арналған шығындарының құнын бюджеттік субсидиялау пайызы
Отырғызудың және өсірудің 1 гектарға арналған бюджеттік субсидияларының мөлшері, теңге
1
Жеміс-жидек дақылдары
1 063 653
40
425 461
2
Жүзім
532 161
40
212 864
2. 2007 жылдың күзінде және (немесе) 2008 жылдың көктемінде отырғызылған көпжылдық көшеттердің бірінші жылғы өсуіне (күтіміне)
Р/с
N
Дақыл
Өсірудің 1 гектарға арналған шығындары (1 өсу жылғы), теңге
Өсірудің 1 гектарға арналған шығындарының құнын бюджеттік субсидиялау пайызы (1 өсу жылғы)
Өсірудің 1 гектарға арналған бюджеттік субсидиялардың мөлшері (1 өсу жылғы), теңге
1
Жеміс дақылдары
66 258
40
26 503
2
Жүзім
813 627
40
325 451

2006-2008 годах многолетних насаждений плодово-ягодных
культур и винограда
1. На закладку осенью 2008 года и (или) весной 2009 года и
выращивание в 2009 году
п/п
Культура
Затраты
на 1 га
закладки и
выращивания,
тенге
Процент
бюджетного
субсидирования
стоимости
затрат на 1 га
закладки и
выращивания
Размер
бюджетных
субсидий
на 1 га
закладки и
выращивания,
тенге
1
Плодово-ягодные
культуры
1 063 653
40
425 461
2
Виноград
532 161
40
212 864
2. На выращивание (уход) многолетних насаждений первого года
роста, заложенных осенью 2007 года и (или) весной 2008 года
п/п
Культура
Затраты
на 1 га
выращивания
(1 года
роста),
тенге
Процент
бюджетного
субсидирования
стоимости
затрат на 1 га
выращивания
(1 года роста)
Размер
бюджетных
субсидий
на 1 га
выращивания
(1 года
роста),
тенге
1
Плодовые культуры
66 258
40
26 503
2
Виноград
813 627
40
325 451

3. 2006 жылдың күзінде және (немесе) 2007 жылдың көктемінде отырғызылған көпжылдық көшеттердің екінші жылғы өсуіне (күтіміне)
Р/с
N
Дақыл
Өсірудің 1 гектарға арналған шығындары (2 өсу жылғы), теңге
Өсірудің 1 гектарға арналған шығындарының құнын бюджеттік субсидиялау пайызы (2 өсу жылғы)
Өсірудің 1 гектарға арналған бюджеттік субсидиялардың  мөлшері (2 өсу жылғы), теңге
1
Жеміс дақылдары
72 735
40
29 094
2
Жүзім
202 967,5
40
81 187
Ережеге
2-қосымша
_____________ ауданының
ведомстволық комиссиясы
Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін
отырғызуды және өсіруді қамтамасыз етуге арналған
бюджеттік субсидияларды алуға өтініш

3. На выращивание (уход) многолетних насаждений второго года
роста, заложенных осенью 2006 года и (или) весной 2007 года
п/п
Культура
Затраты
на 1 га
выращивания
(2 года
роста),
тенге
Процент
бюджетного
субсидирования
стоимости
затрат на 1 га
выращивания
(2 года роста)
Размер
бюджетных
субсидий
на 1 га
выращивания
(2 года
роста),
тенге
1
Плодовые культуры
72 735
40
29 094
2
Виноград
202 967,5
40
81 187
Приложение 2
к Правилам
Межведомственная комиссия
__________________ района
Заявление
на получение бюджетных субсидий на обеспечение
закладки и выращивания многолетних насаждений
плодово-ягодных культур и винограда

1. _______________________________________________________
(құрылтайшы құжаттың атауы)
негізінде әрекет өтетін _____________________________________________
(ауыл шаруашылығы тауарын өндіруші)
бірінші басшысының атынан ___________________________________________
(Т.А.Ә., лауазымы)
осымен _____ га алқапқа жеміс-жидек дақылының/жүзімнің (қажетінің астын сызу керек) көпжылдық көшеттерін отырғызуға және өсіруге арналған бюджеттік субсидияларды бөлу туралы өтінеді.
2. Өтінішке мыналар:
жер учаскесіне сәйкестендіру құжатының көшірмесі;
заңды тұлғаны тіркеу (қайта тіркеу) туралы не жеке кәсіпкер ретінде мемлекеттік тіркеу туралы куәліктердің көшірмелері;
көшеттерді отырғызу үшін пайдаланылған отырғызу материалының сорттық және егістік сапасын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
көшеттерді отырғызу үшін пайдаланылған отырғызу материалын сатып алу-сату және/немесе қаржылық лизинг шарттарының көшірмелері;
басым тәртіппен бюджеттік субсидия алуға АШТӨ-нің құқығын растайтын құжаттар қоса беріледі.
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушінің заңды мекен-жайы және банктік деректемелері
_______________
_______________
_______________
_____________________
(Т.А.Ә., қолы, мөрі)
Ережеге
3-қосымша
Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін
өсіруді қамтамасыз етуге арналған бюджеттік субсидияларды алуға
өтініш
1. ______________________________________________________
(құрылтайшы құжаттың атауы)
негізінде әрекет ететін ____________________________________________
(ауыл шаруашылығы тауарын өндіруші)
бірінші басшысының атынан __________________________________________
(Т.А.Ә., лауазымы)
осымен ____ га алқапқа 200__ жылғы күзде және (немесе) 200__ жылғы көктемде отырғызылған жеміс дақылының/жүзімнің (қажетінің астын сызу керек) "__" өсу жылғы, көпжылдық көшеттерін өсіруге арналған бюджеттік субсидияларды бөлу туралы өтінеді.
2. Өтінішке мыналар:
өткен жылдары жасалған жеміс дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу актісінің;
өткен жылдары бюджеттік субсидиялар алғаны туралы куәландыратын құжаттың көшірмелері қоса беріледі.
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушінің заңды мекен-жайы және банктік деректемелері:
__________________
__________________
__________________
____________________
(Т.А.Ә., қолы, мөрі)
Ережеге
4-қосымша
Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін
отырғызудың 200__ жылғы "__"______ N ____ актісі
Біз, төменде қол қойған,___________ облысы ___________________ ауданының (облыстық маңызы бар қаланың) ведомствоаралық комиссиясының (бұдан әрі - комиссия) мүшелері, құрамында:
комиссия төрағасы __________________________________________________
____________________________________________________________________
(лауазымы, Т.А.Ә.)
комиссия мүшелері:
аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы басқармасының (бөлімінің) өкілі
____________________________________________________________________,
(лауазымы, Т.А.Ә.)
Министрліктің АӨК-дегі мемлекеттік инспекция комитеті аудандық
(қалалық) аумақтық инспекциясының өкілі ____________________________
____________________________________________________________________,
(лауазымы, Т.А.Ә.)
аудандық (қалалық) статистика басқармасының өкілі __________________
____________________________________________________________________,
(лауазымы, Т.А.Ә.)
аудандық (қалалық), жер қатынастары, жер кадастры басқармасының өкілі
____________________________________________________________________,
(лауазымы, Т.А.Ә.)
ғылыми ұйымының өкілі ______________________________________________
____________________________________________________________________,
(лауазымы, Т.А.Ә.)
қоғамдық ұйымның өкілі _____________________________________________
____________________________________________________________________,
(лауазымы, Т.А.Ә.)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________ басшысы
(ауыл шаруашылығы тауарын өндірушінің атауы)
мынадай көпжылдық көшеттерді отырғызуды жүзеге асырғаны туралы осы
актіні жасадық:
______________ га алқапқа __________________________________________
(дақылдың атауы, сорты, егу схемасы)
______________ га алқапқа __________________________________________
(дақылдың атауы, сорты, егу схемасы)
______________ га алқапқа __________________________________________
(дақылдың атауы, сорты, егу схемасы)
Комиссия төрағасы                                   _______________
(қолы)
комиссия мүшелері:
аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы
бөлімінің өкілі                                      _______________
(қолы)
Министрліктің АӨК инспекция
комитеті аудандық (қалалық)
аумақтық инспекциясының өкілі                        _______________
(қолы)
аудандық (қалалық) статистика
басқармасының өкілі                                  _______________
(қолы)
аудандық (қалалық) жер
қатынастары басқармасының өкілі                      _______________
(қолы)
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
ғылыми ұйымның өкілі                                 _______________
(қолы)
қоғамдық ұйымның өкілі                               _______________
(қолы)
ауыл шаруашылығы тауарын өндіруші                    _______________
(қолы)
Ережеге
5-қосымша
Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін
тексерудің 200__ жылғы "__" N _____ актісі
Біз, төменде қол қойған,___________ облысы ___________________ ауданының (облыстық маңызы бар қаланың) ведомствоаралық комиссиясының (бұдан әрі - комиссия) мүшелері, құрамында:
комиссия төрағасы __________________________________________________
____________________________________________________________________
(лауазымы, Т.А.Ә.)
комиссия мүшелері:
аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы басқармасының (бөлімінің) өкілі
____________________________________________________________________,
(лауазымы, Т.А.Ә.)
Министрліктің АӨК-дегі мемлекеттік инспекция комитеті аудандық
(қалалық) аумақтық инспекциясының өкілі ____________________________
____________________________________________________________________,
(лауазымы, Т.А.Ә.)
аудандық (қалалық) статистика басқармасының өкілі __________________
____________________________________________________________________,
(лауазымы, Т.А.Ә.)
аудандық (қалалық) жер қатынастары, жер кадастры басқармасының өкілі
_______________________________________________________________ _____
____________________________________________________________________,
(лауазымы, Т.А.Ә.)
ғылыми ұйымының өкілі ______________________________________________
____________________________________________________________________,
(лауазымы, Т.А.Ә.)
қоғамдық ұйымның өкілі _____________________________________________
____________________________________________________________________,
(лауазымы, Т.А.Ә.)
___________________________________________________________________ _
____________________________________________________________ басшысы
(ауыл шаруашылығы тауарын өндірушінің атауы)
мынадай 200__ отырғызылған көпжылдық көшеттерді "__" өсу жылына өсіруді жүзеге асыратыны туралы осы актіні жасадық:
___________ га алқапқа _____________________________________________
(дақылдың атауы, сорты, егу схемасы)
___________ га алқапқа _____________________________________________
(дақылдың атауы, сорты, егу схемасы)
___________ га алқапқа _____________________________________________
(дақылдың атауы, сорты, егу схемасы)
Комиссия төрағасы                                   _________________
(қолы)
комиссия мүшелері:
аудандық (қалалық) ауыл шаруашылығы
басқармасының (бөлімінің) өкілі                     _________________
(қолы)
Министрліктің Агроөнеркәсіптік
кешендегі мемлекеттік инспекция
комитеті аудандық (қалалық)
аумақтық инспекциясының өкілі                       _________________
(қолы)
аудандық (қалалық) статистика
басқармасының өкілі                                 _________________
(қолы)
аудандық (қалалық) жер қатынастары,
жер кадастры басқармасының өкілі                    _________________
(қолы)
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
ғылыми ұйымының өкілі                               _________________
(қолы)
қоғамдық ұйымның өкілі                              _________________
(қолы)
ауыл шаруашылығы тауарын өндіруші                   _________________
(қолы)
Ережеге
6-қосымша
Бекітемін
___________ облысының әкімі
_________________________ __
(Т.А.Ә., қолы, мөрі)
200__жылғы "__" _________ __
Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін
отырғызуға және өсіруге 2009 жылға арналған бюджеттік
субсидияны алуға ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің
тізбесі
Р/с
N
Ауданның атауы
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушінің атауы
Дақыл
Отырғызу және өсіру алқабы, га
Өсіру алқабы (1 өсу жылғы), га
Өсіру алқабы (2 өсу жылғы), га
Отырғызудың және өсірудің 1 га-ға арналған бюджеттік субсидиялардың мөлшері, теңге
Өсірудің 1 га-ға арналған бюджеттік субсидиялардың мөлшері (1 өсу жылғы), теңге
Өсірудің 1 га-ға арналған бюджеттік субсидиялардың мөлшері (2 өсу жылғы), теңге
Бюджеттік субсидиялар сомасы, теңге
Жиыны:
____________________________________________________ облысының
Ауыл шаруашылығы басқармасының бастығы _______________________
(Т.А.Ә., қолы, мөрі)
200__ж. "__"_________
Ережеге
7-қосымша
Бекітемін
___________ облысының әкімі
_________________________ __
(Т.А.Ә., қолы, мөрі)
200__жылғы "__" _________ __
Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін
отырғызуды және өсіруді қамтамасыз етуге
2009 жылға арналған бюджеттік субсидияларды төлеу ведомосы
Р/с
N
Ауданның атауы
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушінің атауы
Дақыл
Отырғызу және өсіру алқабы, га
Өсіру алқабы (1 өсу жылғы), га
Өсіру алқабы (2 өсу жылғы), га
Отырғызудың және өсірудің 1 га-ға арналған бюджеттік субсидиялардың мөлшері, теңге
Өсірудің 1 га-ға арналған бюджеттік субсидиялардың мөлшері (1 өсу жылғы), теңге
Өсірудің 1 га-ға арналған бюджеттік субсидиялардың мөлшері (2 өсу жылғы), теңге
Төленуге тиіс, теңге
Жиыны:
Төленетін сома _____________________________________________________
(жазумен)
__________________________________________ облысының Ауыл шаруашылығы
басқармасы құрылымдық бөлімшесінің басшысы __________________________
(Т.А.Ә., қолы)

1. _________________________________________________________,
(сельхозтоваропроизводитель)
действующий на основании __________________________________________
___________________________________________________________________
(наименование учредительного документа)
в лице первого руководителя _______________________________________
(Ф.И.О., должность)
настоящим заявляет о выделении бюджетных субсидий на закладку и
выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур/винограда
(нужное подчеркнуть) на площади _________ га.
2. К заявлению прилагаются:
копия идентификационного документа на земельный участок;
копии свидетельств о регистрации (перерегистрации)
юридического лица либо о государственной регистрации в качестве
индивидуального предпринимателя;
копия документа, удостоверяющего сортовые и посевные качества
посадочного материала, использованного для закладки насаждений;
копии договоров купли-продажи и/или финансового лизинга
посадочного материала, использованного для закладки насаждений;
документы, подтверждающие право СХТП на получение бюджетной
субсидии в приоритетном порядке.
Юридический адрес и банковские реквизиты
сельхозтоваропроизводителя:
___________________
___________________
___________________
_____________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Приложение 3
к Правилам
Заявление
на получение бюджетной субсидии на обеспечение выращивания
многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
1. _____________________________, действующий на основании ________
(сельхозтоваропроизводитель)
___________________________________________________________________
(наименование учредительного документа)
в лице первого руководителя _______________________________________
(Ф.И.О., должность)
настоящим заявляет о выделении бюджетной субсидий на выращивание
многолетних насаждений плодовых культур/винограда (нужное
подчеркнуть) "___"___года роста, заложенных осенью 200__ года и (или)
весной 200__ года на площади _________ га.
2. К заявлению прилагаются копии:
акта закладки многолетних насаждений плодовых культур и
винограда, составленного в предшествующих годах;
документа, свидетельствующего о получении бюджетных субсидий
в предшествующих годах.
Юридический адрес и банковские реквизиты
сельхозтоваропроизводителя:                     ___________________
___________________
___________________
___________________
___________________
_____________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Приложение 4
к Правилам
Акт
закладки многолетних насаждений
плодово-ягодных культур и винограда
от "___"__________ 200__ года № ___
Мы, нижеподписавшиеся, члены межведомственной комиссии
____________________________________________________ района (города
областного значения) ______________________________________ области
(далее - комиссия), в составе:
Председателя комиссии _____________________________________________
__________________________________________________________________,
(должность, Ф.И.О.)
членов комиссии:
представителя районного (городского) отдела сельского хозяйства
___________________________________________________________________
__________________________________________________________________,
(должность, Ф.И.О.)
представителя районной (городской) территориальной инспекции
Комитета государственной инспекции в АПК Министерства
___________________________________________________________________
__________________________________________________________________,
(должность, Ф.И.О.)
представителя районного (городского) управления статистики ________
__________________________________________________________________,
(должность, Ф.И.О.)
представителя районного (городского) управления земельных отношений
___________________________________________________________________
__________________________________________________________________,
(должность, Ф.И.О.)
представителя научной организации _________________________________
__________________________________________________________________,
(должность, Ф.И.О.)
представителя общественной организации ____________________________
__________________________________________________________________,
(должность, Ф.И.О.)
руководителя ______________________________________________________
___________________________________________________________________
(наименование сельхозтоваропроизводителя)
составили настоящий акт о том, что ________________________________
___________________________________________________________________
(наименование сельхозтоваропроизводителя)
осуществлена закладка многолетних насаждений
____________________________________________ на площади _______ га.
(название культуры, сорта, схема закладки)
____________________________________________ на площади _______ га.
(название культуры, сорта, схема закладки)
____________________________________________ на площади _______ га.
(название культуры, сорта, схема закладки)
Председатель комиссии                ___________________
(подпись)
члены комиссии:
представитель районного (городского)
отдела сельского хозяйства           ___________________
(подпись)
представитель районной (городской)
территориальной инспекции Комитета
государственной инспекции в АПК
Министерства                         ___________________
(подпись)
представитель районного
(городского) управления статистики   ___________________
(подпись)
представитель районного
(городского) управления
земельных отношений                  ___________________
(подпись)
представитель научной организации    ___________________
(подпись)
представитель общественной
организации                          ___________________
(подпись)
сельхозтоваропроизводитель           ___________________
(подпись, печать)
Приложение 5
к Правилам
Акт
обследования многолетних насаждений
плодово-ягодных культур и винограда
от "___"__________ 200__ года № ___
Мы, нижеподписавшиеся, члены межведомственной комиссии
____________________________________________________ района (города
областного значения) ______________________________________ области
(далее - комиссия), в составе:
Председателя комиссии _____________________________________________
__________________________________________________________________,
(должность, Ф.И.О.)
членов комиссии:
представителя районного (городского) отдела сельского хозяйства
___________________________________________________________________
__________________________________________________________________,
(должность, Ф.И.О.)
представителя районной (городской) территориальной инспекции
Комитета государственной инспекции в АПК Министерства
___________________________________________________________________
__________________________________________________________________,
(должность, Ф.И.О.)
представителя районного (городского) управления статистики ________
__________________________________________________________________,
(должность, Ф.И.О.)
представителя районного (городского) управления земельных отношений
___________________________________________________________________
__________________________________________________________________,
(должность, Ф.И.О.)
представителя научной организации _________________________________
__________________________________________________________________,
(должность, Ф.И.О.)
представителя общественной организации ____________________________
__________________________________________________________________,
(должность, Ф.И.О.)
руководителя ______________________________________________________
___________________________________________________________________
(наименование сельхозтоваропроизводителя)
составили настоящий акт о том, что ________________________________
___________________________________________________________________
(наименование сельхозтоваропроизводителя)
осуществляется выращивание многолетних насаждений "__"___года роста,
заложенных в 200__ году:
____________________________________________ на площади _______ га.
(название культуры, сорта, схема закладки)
____________________________________________ на площади _______ га.
(название культуры, сорта, схема закладки)
____________________________________________ на площади _______ га.
(название культуры, сорта, схема закладки)
Председатель комиссии                ___________________
(подпись)
члены комиссии:
представитель районного (городского)
отдела сельского хозяйства           ___________________
(подпись)
представитель районной (городской)
территориальной инспекции Комитета
государственной инспекции в АПК
Министерства                         ___________________
(подпись)
представитель районного
(городского) управления статистики   ___________________
(подпись)
представитель районного
(городского) управления
земельных отношений                  ___________________
(подпись)
представитель научной организации    ___________________
(подпись)
представитель общественной
организации                          ___________________
(подпись)
сельхозтоваропроизводитель           ___________________
(подпись, печать)
Приложение 6
к Правилам
Утверждаю аким
_________________ области
_________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
"___"_________ 200__ год
Перечень
сельхозтоваропроизводителей на получение бюджетной субсидии
на закладку и выращивание многолетних насаждений
плодово-ягодных культур и винограда на 2009 год
п/п
Наиме-
нование
района
Наиме-
нование
сельхоз-
товаро-
произво-
дителя
Куль-
тура
Площадь
заклад-
ки и
выращи-
вания,
га
Площадь
выращи-
вания
(1 года
роста),
га
Площадь
выращи-
вания
(2 года
роста),
га
Размер
бюджет-
ных
субсидий
на 1 га
закладки
и выра-
щивания,
тенге
Размер
бюджет-
ных
субсидий
на 1 га
выращи-
вания
(1 года
роста),
тенге
Размер
бюджет-
ных
субсидий
на 1 га
выращи-
вания
(2 года
роста),
тенге
Сумма
бюджетных
субсидий,
тенге
Итого:
Начальник управления сельского хозяйства
____________ области ___________________    "__"______ 200_ г.
(Ф.И.О., подпись)
Приложение 7
к Правилам
Утверждаю
начальник управления сельского хозяйства
______________________ области
______________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
"___"_________ 200__ год
Ведомость
для выплаты бюджетных субсидий на обеспечение закладки
и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных
культур и винограда на 2009 год
п/п
Наиме-
нование
района
Наиме-
нование
сельхоз-
товаро-
произво-
дителя
Куль-
тура
Площадь
заклад-
ки и
выращи-
вания,
га
Площадь
выращи-
вания
(1 года
роста),
га
Площадь
выращи-
вания
(2 года
роста),
га
Размер
бюджет-
ных
субсидий
на 1 га
закладки
и выра-
щивания,
тенге
Размер
бюджет-
ных
субсидий
на 1 га
выращи-
вания
(1 года
роста),
тенге
Размер
бюджет-
ных
субсидий
на 1 га
выращи-
вания
(2 года
роста),
тенге
Подлежит
к оплате,
тенге
Итого:
Сумма к оплате ______________________________________________
(прописью)
Руководитель структурного подразделения управления сельского
хозяйства ________________ области __________________________
(Ф.И.О., подпись)