Әлеуметтік-экономикалық көрсеткіштердің жедел мониторингін жүргізудің тәртібі туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 3 ақпандағы N 105 Қаулысы
Қазақстан Республикасындағы әлеуметтік-экономикалық ахуалдың жедел мониторингін жүргізу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 -қосымшаларға сәйкес әлеуметтік-экономикалық көрсеткіштер жедел мониторингінің нысандары (бұдан әрі - көрсеткіштер);
2) 38-қосымшаға сәйкес көрсеткіштер бойынша Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне ақпарат беру жөніндегі мемлекеттік органдарды, ұлттық басқарушыны және ұлттық холдингтерді бекітіп беру бекітілсін.
2. Орталық және жергілікті атқарушы органдар, Қазақстан Республикасының Президентіне тікелей бағынатын және есеп беретін мемлекеттік органдар (келісім бойынша), ұлттық басқарушы және ұлттық холдингтер 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне жедел ақпарат берсін:
1) апталық форматтағы көрсеткіштер бойынша - есепті аптадан кейінгі дүйсенбіге;
2) айлық форматтағы көрсеткіштер бойынша - ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 3-күніне;
3) тоқсандық форматтағы көрсеткіштер бойынша — тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 10-күніне.
3. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі:
1) 1-37-қосымшаларға сәйкес елдегі және әлемде болып жатқан экономикалық үдерістерге жедел мониторинг жүйесіне автоматтандырылған ақпарат жинауды ұйымдастыруды, сондай-ақ "он-лайн" режимінде көрсеткіштер мониторингін жүргізуді қамтамасыз етсін;
2) Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне мемлекеттік органдардың жиынтық жедел ақпаратын, оның ішінде электрондық форматта берсін:
апталық форматтағы көрсеткіштер бойынша - есепті аптадан кейінгі сәрсенбіге;
айлық форматтағы көрсеткіштер бойынша - ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 5-күніне;
тоқсандық форматтағы көрсеткіштер бойынша - тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күніне;
3) орталық және жергілікті атқарушы органдардан, Қазақстан Республикасының Президентіне тікелей бағынатын және есеп беретін мемлекеттік органдардан (келісім бойынша), ұлттық басқарушыдан және ұлттық холдингтерден нақтыланған ақпарат алу шамасына қарай Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне берілген ақпаратты жаңартып отырсын.

О порядке проведения оперативного мониторинга социально-экономических показателей
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2009 года № 105
В целях проведения оперативного мониторинга социально-экономической ситуации в Республике Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) формы оперативного мониторинга социально-экономических показателей (далее - показатели) согласно приложениям 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 к настоящему постановлению;
2) закрепление государственных органов, национального управляющего и национальных холдингов по представлению информации в Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан по показателям согласно приложению 38 .
2. Центральным и местным исполнительным органам, государственным органам, непосредственно подчиненным и подотчетным Президенту Республики Казахстан (по согласованию), национальному управляющему и национальным холдингам представлять в Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан оперативную информацию согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 к настоящему постановлению:
1) по показателям, имеющим недельный формат, - в понедельник, следующий за отчетной неделей;
2) по показателям, имеющим месячный формат, - ежемесячно к 3 числу месяца, следующего за отчетным месяцем;
3) по показателям, имеющим квартальный формат, - ежеквартально к 10 числу месяца, следующего за отчетным кварталом.
3. Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан:
1) в месячный срок обеспечить организацию автоматизированного сбора информации в систему оперативного мониторинга за происходящими экономическими процессами в стране и мире согласно приложениям 1-37, а также проведение мониторинга показателей в режиме "он-лайн";
2) представлять в Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан сводную оперативную информацию государственных органов, в том числе в электронном формате:
по показателям, имеющим недельный формат, - в среду, следующую за отчетной неделей;
по показателям, имеющим месячный формат, - ежемесячно к 5 числу месяца, следующего за отчетным месяцем;
по показателям, имеющим квартальный формат, - ежеквартально к 20 числу месяца, следующего за отчетным кварталом;
3) по мере получения от центральных и местных исполнительных органов, государственных органов, непосредственно подчиненных и подотчетных Президенту Республики Казахстан (по согласованию), национального управляющего и национальных холдингов уточненной информации обновлять представленную в Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан информацию.

4. Көрсеткіштер мониторингінің жүзеге асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Е.Т.Орынбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 3 ақпандағы
N 105 қаулысымен
бекітілген
1-қосымша
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық
дамуының негізгі көрсеткіштері
(ай сайын)
Көрсеткіш
2008 жылғы қаңтар-желтоқсан (01.01.2009 ж.)
2009 ж.ай
2008 жылдың
тиісті
айына %-бен
2009
жылдың
өткен
айына %-бен
2009
жылдың
басынан
бастап
кезең
үшін
2008 жылдың
тиісті кезеңіне %-бен
ЖІӨ*, млрд. теңге
Тауарлар мен қызметтерді өндіру көлемі (6 сектор**), млрд. теңге
Негізгі капиталға инвестициялар, млрд. теңге
Орташа айлық номиналды жалақы, теңге
Электр энергиясын тұтыну, млн. кВ/сағ.
Жүктерді көліктің барлық түрімен тасымалдау, млн. тонна
Бөлшек сауда, млн. теңге
Сыртқы сауда айналымы (кеден статистикасының деректері бойынша), млн. АҚШ долл.
Тауарлардың экспорты (кеден статистикасының деректері бойынша), млн. АҚШ долл.
Тауарлардың импорты (кеден статистикасының деректері бойынша), млн. АҚШ долл.
Ұлттық қорға түсетін түсімдерді ескере отырып, салықтық түсімдер, млн.теңге
Мемлекеттік бюджеттің шығыстары, млн. теңге
Жұмыссыздық деңгейі, в %-бен
Жұмыссыздар саны*, мың адам
Әлеуметтік төлемдер (атаулы әлеуметтік көмек, балаларға арналған жәрдемақы, тұрғын үйге көмек), млн.теңге
Банк жүйесіндегі
депозиттердің көлемі, млн. теңге
оның ішінде халықтың депозиттері
Екінші деңгейдегі банктердің экономика салаларына кредит беруі, млн. теңге
Теңгенің АҚШ долларына ресми бағамы
Кезеңнің аяғындағы алтын-валюта резервтері, млн. АҚШ долл.
Ұлттық қордың активтері, млн. АҚШ долл.
Кезеңнің аяғындағы тұтыну бағасының индексі, %-бен.
Шикізат тауарларына әлемдік бағаның орташа мәні, АҚШ долл.
мұнай (Вrent), баррель
мыс, тонна
алтын, унция
Тұрақтандыру қаражаты**** игерілді***, млн. АҚШ долл.
Құрылысы аяқталатын тұрғын үйлердің саны (тұрақтандыру қаражаты шеңберінде****), бірл.
Салынып бітпеген тұрғын үй объектілерінің үлестік құрылысына қатысушылардың саны, адам
Ескертпе:
* Көрсеткіш тоқсандық негізде қалыптасады
** ауыл шаруашылығы, өнеркәсіп, құрылыс, сауда, көлік, байланыс
*** тұрақтандыру қаражатын игеру қаражатты экономикалық қызмет субъектілеріне дейін жеткізуді білдіреді (екінші деңгейдегі банктерді капиталдандыру, қаражатты тұрғын үй объектілерін салуды аяқтау үшін жобалау компанияларына беру, шағын бизнес субъектілеріне кредит беру және т.б.)

4. Контроль за осуществлением мониторинга показателей возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Орынбаева Е.Т.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 февраля 2009 года № 105
Приложение 1
Основные показатели социально-экономического развития
Республики Казахстан
(ежемесячно)
Показатель
Январь-
декабрь
2008 г.
(на
01.01.2009 г.)
Месяц
2009 г.
В % к
соответ-
ст вующему
месяцу
2008 г.
В % к
преды-
дущему
месяцу
2009 г.
За
период с
начала
2009 г.
В % к
соответ-
ст вующему
периоду
2008 г.
ВВП*, млрд.
тенге
Объем
производства
товаров и услуг
(6 секторов**),
млрд. тенге
Инвестиции в
основной
капитал, млрд.
тенге
Среднемесячная
номинальная
заработная
плата, тенге
Потребление
электроэнер гии,
млн. кВ/ч
Перевозки грузов
всеми видами
транспорта,
млн. тонн
Розничная
торговля, млн.
тенге
Внешнеторговый
оборот (по
данным
таможенной
статистики),
млн. долл. США
Экспорт товаров
(по данным
таможенной
статистики),
млн. долл. США
Импорт товаров
(по данным
таможенной
статистики),
млн. долл. США
Налоговые
поступления с
учетом
поступлений в
Национальный
фонд, млн. тенге
Расходы
государственн ого
бюджета, млн.
тенге
Уровень
безработицы, в %
Количество
безработных*,
тыс. чел.
Социальные
выплаты
(адресная
социальная
помощь, пособие
на детей,
жилищная
помощь), млн.
тенге
Объем депозитов
в банковской
системе, млн.
тенге
в том числе
депозиты
населения
Кредитование
банками второго
уровня отраслей
экономики,
млн. тенге
Официальный
курс тенге к
доллару США
Золотовалютные
резервы на
конец периода,
млн. долл. США
Активы
Национального
фонда, млн.
долл. США
Индекс
потребитель ских
цен на конец
периода, в %
Среднее значение
мировой цены на
сырьевые товары,
долл. США
нефть (Brent),
баррель
медь, тонн
золото, унция
Освоено***
стабилизацион ных
средств****,
млн. долл. США
Количество
достраиваемых
объектов жилья
(в рамках
стабилизацион ных
средств****),
ед.
Количество
участников
долевого
строительства
объектов жилья,
достройка
которых не
осуществляет ся,
чел.
Примечание:
* показатель формируется на квартальной основе
** сельское хозяйство, промышленность, строительство, торговля,
транспорт, связь
*** освоение стабилизационных средств означает доведение средств до
субъектов экономической деятельности (капитализация банков второго
уровня, передача средств проектным компаниям для завершения
строительства жилых объектов, кредитование субъектов малого бизнеса
и т.д.)
**** средства, направляемые на реализацию Плана совместных действий
Правительства Республики Казахстан, Национального Банка Республики
Казахстан и Агентства Республики Казахстан по регулированию и
надзору финансового рынка и финансовых организаций по стабилизации

1. Ағымдағы шот
ЖІӨ-ге %-бен
Сауда теңгерімі
Тауарлар экспорты
Тауарлар импорты
Қызметтер теңгерімі
Кірістер теңгерімі
2. Қаржылық шот
ПИИ (нетто)
ҚР-ға ПИИ
ҚР-дан ПИИ
Ұлттық қор активтерінің өзгеруі ("-" - активтердің ұлғаюы, "+" - активтердің төмендеуі)
Банктердің сыртқы активтерінің өзгеруі ("-" - активтердің ұлғаюы, "+" -  активтердің төмендеуі)
Банктердің сыртқы міндеттемелерінің өзгеруі ("-" - міндеттемелердің азаюы, "+" - міндеттемелерінің ұлғаюы)
3. Төлем теңгерімінің жалпы сальдосы
Жалпы сыртқы борыш (кезеңнің соңында)
ЖІӨ-ге %-бен
банктердің сыртқы борышы
Ескертпе:
* алдын ала бағалау не есеп - деректерді беру күніне қарай
** 1-тоқсан, 1-жарты жылдық, 9 ай, жыл - деректерді беру күніне қарай
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 3 ақпандағы
N 105 қаулысымен
бекітілген
31-қосымша
Қазақстан Республикасы қаржы секторының даму көрсеткіштері
(ай сайын)
млн.теңге
Атауы
01.01.2009 ж.
2009 ж. айының соңында
2009 ж.
алдыңғы
айына
%-бен
2008 ж. тиісті
айына
%-бен
Екінші       деңгейдегі банктердің активтері
Екінші деңгейдегі банктер берген қарыздар
Провизиялар
Клиенттердің салымдары
Меншікті капитал
Сақтандыру    (қайта сақтандыру) ұйымдарының активтері
Зейнетақы жинақтары
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 3 ақпандағы
N 105 қаулысымен
бекітілген
32-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің, Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын
және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің
Экономиканы және қаржы секторын тұрақтандыру жөніндегі
2009 - 2010 жылдарға арналған бірлескен іс-қимыл жоспарын
іске асыру үшін тартылған қаражат туралы ақпарат*
(ай сайын)
млн. АҚШ долл.
Көрсеткіштің атауы
2009 ж. бір айдағы
2009 ж. алдыңғы айына %-бен
Ұлттық қордан тартылған қаражат, оның ішінде:
"Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ
"ҚазАгро" ҰХ" АҚ
Республикалық бюджеттің қаражаты, оның ішінде:
"Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ
"ҚазАгро" ҰХ" АҚ
Мемлекеттік емес қаражат, оның ішінде:
"Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ
"ҚазАгро" ҰХ" АҚ
Ескертпе:
* ақпарат Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы N 6 қаулысының 2 және 3-тармақтарында белгіленген мерзімге сәйкес беріледі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 3 ақпандағы
N 105 қаулысымен
бекітілген
33-қосымша
Жылжымайтын мүлік нарығындағы проблемаларды шешу жөніндегі
шаралардың іске асырылуы туралы ақпарат*
(ай сайын)
Көрсеткіштің атауы
2009 ж. бір айдағы
2009 ж. алдыңғы айына %-бен
Тұрақтандыру қаражаты есебінен салынып жатқан тұрғын үй объектілерінің саны**, бірл.
Тұрғын үй объектілерінің құрылысын аяқтауға жобалау компанияларына бөлінген қаражат, мың АҚШ долл.
оның ішінде өңірлер, екінші деңгейдегі банктер және құрылыс салушылар бөлінісінде
Тұрақтандыру қаражаты шеңберінде екінші деңгейдегі банктер және "ҚИК" АҚ берген ипотекалық кредиттердің көлемі*, мың АҚШ долл.
оның ішінде өңірлер,екінші деңгейдегі банктер бөлінісінде
Екінші деңгейдегі банктер және "ҚИК" АҚ жүзеге асырған қайта қаржыландыру көлемі, мың АҚШ долл.
оның ішінде өңірлер, екінші деңгейдегі банктер бөлінісінде
Ескертпе:
* ақпарат Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы N 6 қаулысының 2 және 3-тармақтарында белгіленген мерзімге сәйкес беріледі
** Қазақстан Республикасы Үкіметінің, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің Экономиканы және қаржы секторын тұрақтандыру жөніндегі 2009 - 2010 жылдарға арналған бірлескен іс-қимыл жоспарын іске асыруға бағытталатын қаражат
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 3 ақпандағы
N 105 қаулысымен
бекітілген
34-қосымша
Шағын бизнесті қолдау жөніндегі шаралардың іске асырылуы
туралы ақпарат*
(ай сайын)
Көрсеткіштің атауы
2009 ж. бір айдағы
2009 ж.алдыңғы айына %-бен
Екінші деңгейдегі банктер шағын бизнесті қаржыландыру үшін берген кредиттердің көлемі**, млн.АҚШ
долл.
оның ішінде екінші деңгейдегі банктер бөлінісінде
Екінші деңгейдегі банктер шағын бизнес субъектілеріне берген кредиттердің көлемі*
оның ішінде салалар, екінші деңгейдегі банктер және өңірлер бөлінісінде
Ескертпе:
* ақпарат Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы N 6 қаулысының 2 және 3-тармақтарында белгіленген мерзімге сәйкес беріледі
** Қазақстан Республикасы Үкіметінің, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің Экономиканы және қаржы секторын тұрақтандыру жөніндегі 2009 - 2010 жылдарға арналған бірлескен іс-қимыл жоспарын іске асыруға бағытталатын қаражат
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 3 ақпандағы
N 105 қаулысымен
бекітілген
35-қосымша
Агроөнеркәсіптік секторды қолдау жөніндегі шаралардың
іске асырылуы туралы ақпарат*
(ай сайын)
Көрсеткіштің атауы
2009 ж.бір айдағы
2009 ж.алдыңғы айына %-бен
Іске асырылуы басталған инвестициялық жобалардың саны**, бірл.
Іске асырылуы басталған инвестициялық жобаларды қаржыландыру қаражатының көлемі*, млн.АҚШ долл.
Жобаларды іске асыру үшін тартылған инвестициялардың көлемі*, млн. АҚШ долл.
Жобаларды іске асыруға тартылғандар саны*,адам
Ауылдық жерлердегі микрокредиттік ұйымдар берген қарыздар көлемі, мың АҚШ долл.
Ескертпе:
* ақпарат Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы N 6 қаулысының 2 және 3-тармақтарында белгіленген мерзімге сәйкес беріледі
** Қазақстан Республикасы Үкіметінің, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің Экономиканы және қаржы секторын тұрақтандыру жөніндегі 2009 - 2010 жылдарға арналған бірлескен іс-қимыл жоспарын іске асыру шеңберінде
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 3 ақпандағы
N 105 қаулысымен
бекітілген
36-қосымша
Индустриялық және инфрақұрылымдық жобалардың іске асырылуы
туралы ақпарат*
(ай сайын)
Көрсеткіштің атауы
2009 ж. бір айдағы
2009 ж. алдыңғы айына %-бен
Іске асырылуы басталған инвестициялық жобалардың саны**, бірл.
Іске асырылуы басталған инвестициялық жобаларды қаржыландыру қаражатының көлемі*, млн.АҚШ долл.
Жобаларды іске асыру үшін тартылған инвестициялардың көлемі*, млн. АҚШ долл.
Жобаларды іске асыруға тартылғандар саны*, адам
Ескертпе:
* ақпарат Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы N 6 қаулысының 2 және 3-тармақтарында белгіленген мерзімге сәйкес беріледі
** Қазақстан Республикасы Үкіметінің, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің Экономиканы және қаржы секторын тұрақтандыру жөніндегі 2009 - 2010 жылдарға арналған бірлескен іс-қимыл жоспарын іске асыру шеңберінде
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 3 ақпандағы
N 105 қаулысымен
бекітілген
37-қосымша
Мемлекеттік мекемелер мен мемлекет қатысатын ұйымдардың
отандық өнім берушілерден тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін
қызметтерді) сатып алуы туралы ақпарат
(ай сайын)
Көрсеткіштің атауы
Млн. теңге, 2008 ж.
2008 ж. мемлекеттік сатып алудың жалпы көлеміндегіүлесі
2009 ж. бір айында, млн. теңге
2009 ж. бір айында мемлекеттік сатып алудың жалпы көлеміндегі үлесі
Мемлекеттік мекемелер мен мемлекет қатысатын ұйымдардың отандық өнім берушілерден тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) мемлекеттік сатып алу көлемі
оның ішінде:
мемлекеттік органдар
өзге мемлекеттік мекемелер
мемлекет қатысатын ұйымдар
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 3 ақпандағы
N 105 қаулысымен
бекітілген
38-қосымша
Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне

1. Текущий счет
в % к ВВП
Торговый баланс
Экспорт товаров
Импорт товаров
Баланс услуг
Баланс доходов
2. Финансовый счет
ПИИ (нетто)
ПИИ в РК
ПИИ из РК
Изменение активов
Национального Фонда
(«-» - увеличение
активов, «+» -
снижение активов)
Изменение внешних
активов банков
(«-» - увеличение
активов, «+» -
снижение активов)
Изменение внешних
обязательств банков
(«-» - уменьшение
обязательств,
«+» - увеличение
обязательств)
3. Общее сальдо
платежного баланса
Валовый внешний долг
(на конец периода)
в % к ВВП
внешний долг
банков
Примечание:
* предварительная оценка либо отчет - в зависимости от даты
представления данных;
** 1 квартал, 1 полугодие, 9 месяцев, год - в зависимости от даты
представления данных
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 февраля 2009 года № 105
Приложение 31
Показатели развития финансового сектора Республики Казахстан
(ежемесячно)
млн. тенге
Наименование
На
01.01.2009 г.
На конец
месяца
2009 г.
В % к предыдущему
месяцу
2009 г.
В % к
соответствую-
щему месяцу
2008 г.
Активы банков второго
уровня
Займы, выданные
банками второго уровня
Провизии
Вклады клиентов
Собственный капитал
Активы страховых
(перестраховочных)
организаций
Пенсионные накопления
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 февраля 2009 года № 105
Приложение 32
Информация о привлеченных средствах для реализации Плана
совместных действий Правительства Республики Казахстан,
Национального Банка Республики Казахстан и Агентства Республики
Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и
финансовых организаций по стабилизации экономики и финансового
сектора на 2009-2010 годы*
(ежемесячно)
млн. долл. США
Наименование показателя
За месяц 2009 г.
К % к предыдущему
месяцу 2009 г.
Средства, привлеченные из
Национального фонда, в том
числе:
АО «ФНБ «Самрук-Казына»
АО «НХ «КазАгро»
Средства республиканского
бюджета, в том числе:
АО «ФНБ «Самрук-Казына»
АО «НХ «КазАгро»
Негосударственные средства,
в том числе:
АО «ФНБ «Самрук-Казына»
АО «НХ «КазАгро»
Примечание:
* информация представляется в соответствии со сроками,
установленными пунктами 2 и 3 постановления Правительства Республики
Казахстан от 13 января 2009 года № 6
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 февраля 2009 года № 105
Приложение 33
Информация о реализации мер
по решению проблем на рынке недвижимости*
(ежемесячно)
Наименование показателя
За месяц
2009 г.
К % к предыдущему
месяцу 2009 г.
Количество достраиваемых объектов
жилья за счет стабилизационных
средств**, ед.
Средства, выделенные проектным
компаниям на завершение
строительства объектов жилья,
тыс. долл. США
в том числе в разрезе регионов,
банков второго уровня и
застройщиков
Объем выданных банками второго
уровня и АО «КИК» ипотечных
кредитов в рамках стабилизационных
средств*, тыс. долл. США
в том числе в разрезе регионов и
банков второго уровня
Объем рефинансирования ипотечных
кредитов, осуществленного банками
второго уровня и АО «КИК»,
тыс. долл. США
в том числе в разрезе регионов и
банков второго уровня
Примечание:
* информация представляется в соответствии со сроками,
установленными пунктами 2 и 3 постановления Правительства Республики
Казахстан от 13 января 2009 года № 6
** средства, направляемые на реализацию Плана совместных действий
Правительства Республики Казахстан, Национального Банка Республики
Казахстан и Агентства Республики Казахстан по регулированию и
надзору финансового рынка и финансовых организаций по стабилизации
экономики и финансового сектора на 2009-2010 годы
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 февраля 2009 года № 105
Приложение 34
Информация о реализации мер
по поддержке малого бизнеса*
(ежемесячно)
Наименование показателя
За месяц 2009 г.
К % к предыдущему
месяцу 2009 г.
Объем кредитов, выданных
банкам второго уровня для
финансирования малого
бизнеса**, млн. долл. США
в том числе в разрезе
банков второго уровня
Объем кредитов, выданных
субъектам малого бизнеса
банками второго уровня*
в том числе в разрезе
отраслей, банков второго
уровня и регионов
Примечание:
* информация представляется в соответствии со сроками,
установленными пунктами 2 и 3 постановления Правительства Республики
Казахстан от 13 января 2009 года № 6
** средства, направляемые на реализацию Плана совместных действий
Правительства Республики Казахстан, Национального Банка Республики
Казахстан и Агентства Республики Казахстан по регулированию и
надзору финансового рынка и финансовых организаций по стабилизации
экономики и финансового сектора на 2009-2010 годы
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 февраля 2009 года № 105
Приложение 35
Информация о реализации мер
по поддержке агропромышленного сектора*
(ежемесячно)
Наименование показателя
За месяц 2009 г.
К % к предыдущему
месяцу 2009 г.
Количество инвестиционных
проектов, реализация которых
началась**, ед.
Объем средств финансирования
инвестиционных проектов,
реализация которых началась*,
млн. долл. США
Объем привлеченных инвестиций
для реализации проектов*,
млн. долл. США
Количество занятых в
реализации проектов*, чел.
Объем займов, выданных
микрокредитными организациями
в сельской местности,
тыс. долл. США
Примечание:
* информация представляется в соответствии со сроками,
установленными пунктами 2 и 3 постановления Правительства Республики
Казахстан от 13 января 2009 года № 6
** в рамках реализации Плана совместных действий Правительства
Республики Казахстан, Национального Банка Республики Казахстан и
Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых организаций по стабилизации экономики
и финансового сектора на 2009-2010 годы
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 февраля 2009 года № 105
Приложение 36
Информация о реализации
индустриальных и инфраструктурных проектов*
(ежемесячно)
Наименование показателя
За месяц 2009 г.
К % к предыдущему
месяцу 2009 г.
Количество инвестиционных
проектов, реализация
которых началась**, ед.
Объем финансирования
инвестиционных проектов,
реализация которых
началась*, млн. долл. США
Объем привлеченных
инвестиций для реализации
проектов**, млн. долл. США
Количество занятых в
реализации проектов*, чел.
Примечание:
* информация представляется в соответствии со сроками,
установленными пунктами 2 и 3 постановления Правительства Республики
Казахстан от 13 января 2009 года № 6
** в рамках реализации Плана совместных действий Правительства
Республики Казахстан, Национального Банка Республики Казахстан и
Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых организаций по стабилизации экономики
и финансового сектора на 2009-2010 годы
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 февраля 2009 года № 105
Приложение 37
Информация о закупках государственных учреждений
и организаций с государственным участием
товаров (работ, услуг) у отечественных поставщиков
(ежемесячно)
Наименование
показателя
Млн. тенге,
в 2008 г.
Доля в общем
объеме
государственных
закупок в
2008 г.
Млн. тенге
за месяц
2009 г.
Доля в общем
объеме
государственных
закупок за
месяц 2009 г.
Объем закупок
государственных
учреждений и
организаций с
государственным
участием товаров
(работ, услуг) у
отечественных
поставщиков
в том числе:
государственные
органы
иные
государственные
учреждения
организаций с
государственным
участием
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 февраля 2009 года № 105
Приложение 38
Закрепление государственных органов, национального управляющего
и национальных холдингов по представлению информации в
Министерство экономики и бюджетного планирования

1-37-қосымшаларға сәйкес ақпарат беру бойынша мемлекеттік
органдарды, ұлттық басқарушыны және ұлттық холдингтерді
бекітіп беру
Қосымша
Жауапты мемлекеттік орган
1-қосымша
СА, ЭМРМ, Қаржымині, Еңбекмині, ҰБ (келісім   бойынша), "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ, "ҚазАгро" ҰХ" АҚ, облыстардың, Астана, Алматы қалаларының әкімдері
2-қосымша
СА
3-қосымша
СА
4-қосымша
СА
5-қосымша
облыстардың, Астана, Алматы қалаларының әкімдері
6-қосымша
Еңбекмині
7-қосымша
Еңбекмині
8-қосымша
СА
9-қосымша
Еңбекмині
10-қосымша
Еңбекмині
11-қосымша
СА
12-қосымша
ЭМРМ
13-қосымша
ККМ
14-қосымша
СА
15-қосымша
Қаржымині
16-қосымша
Қаржымині
17-қосымша
Еңбекмині
18-қосымша
Еңбекмині
19-қосымша
Еңбекмині
20-қосымша
Қаржымині
21-қосымша
Қаржымині
22-қосымша
Қаржымині
23-қосымша
Қаржымині
24-қосымша
Қаржымині
25-қосымша
Қаржымині
26-қосымша
Қаржымині
27-қосымша
Қаржымині
28-қосымша
Қаржымині
29-қосымша
ҰБ (келісім бойынша)
30-қосымша
ҰБ (келісім бойынша)
31-қосымша
ҚҚА (келісім бойынша)
32-қосымша
"Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ, "ҚазАгро" ҰХ" АҚ
33-қосымша
"Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ
34-қосымша
"Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ
35-қосымша
"ҚазАгро" ҰХ" АҚ
36-қосымша
"Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ
37-қосымша
Қаржымині

в соответствии с приложениями 1-37
Приложение
Ответственный государственный орган
Приложение 1
АС, МЭМР, МФ, МТСЗН, НБ (по согласованию),
АО «ФНБ «Самрук-Казына», АО «НХ «КазАгро»,
акимы областей, гг. Астаны, Алматы
Приложение 2
АС
Приложение 3
АС
Приложение 4
АС
Приложение 5
акимы областей, гг. Астаны, Алматы
Приложение 6
МТСЗН
Приложение 7
МТСЗН
Приложение 8
АС
Приложение 9
МТСЗН
Приложение 10
МТСЗН
Приложение 11
АС
Приложение 12
МЭМР
Приложение 13
МТК
Приложение 14
АС
Приложение 15
МФ
Приложение 16
МФ
Приложение 17
МТСЗН
Приложение 18
МТСЗН
Приложение 19
МТСЗН
Приложение 20
МФ
Приложение 21
МФ
Приложение 22
МФ
Приложение 23
МФ
Приложение 24
МФ
Приложение 25
МФ
Приложение 26
МФ
Приложение 27
МФ
Приложение 28
МФ
Приложение 29
НБ (по согласованию)
Приложение 30
НБ (по согласованию)
Приложение 31
АФН (по согласованию)
Приложение 32
АО «ФНБ «Самрук-Казына», АО «НХ «КазАгро»
Приложение 33
АО «ФНБ «Самрук-Казына»
Приложение 34
АО «ФНБ «Самрук-Казына»
Приложение 35
АО «НХ «КазАгро»
Приложение 36
АО «ФНБ «Самрук-Казына»
Приложение 37
МФ