Республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының құрамын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 5 ақпандағы N 110 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласының шетінде орналасқан жалпы ұзақтығы 22 км автомобиль жолдары учаскелері республикалық меншіктен Астана қаласының коммуналдық меншігіне берілсін:
1) Р-2 "Астана — Қорғалжын, Қорғалжын қорығына кіреберіспен" автомобиль жолының ұзақтығы 15 км учаскесі;
2) Р-3 "Астана - Рождественка - Энтузиаст - Киевка - Теміртау" автомобиль жолының ұзақтығы 7 км учаскесі.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен және Астана қаласының әкімдігімен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 20.08.2015 № 655 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

Об изменении состава автомобильных дорог общего пользования республиканского значения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2009 года № 110
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать из республиканской собственности в коммунальную собственность города Астаны участки автомобильных дорог общей протяженностью 22 км, расположенных в пределах города Астаны:
1) из Р-2 "Астана - Коргалжын с подъездом к Коргалжынскому заповеднику" участок автомобильной дороги протяженностью 15 км;
2) из Р-3 "Астана - Рождественка - Энтузиаст - Киевка - Темиртау" участок автомобильной дороги протяженностью 7 км.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и акиматом города Астаны в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.08.2015 № 655 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов