Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 1257 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 ақпандағы N 191 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қаңтардағы N 64 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.01.31 N 64 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мүгедектердің республикалық қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардың тізбесін, олар өндіретін тауарлардың, орындайтын жұмыстардың, көрсететін қызметтердің тізбесін, Тапсырыс берушілердің олардан осындай тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 1257 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 47, 574-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мүгедектердің республикалық қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдар өндіретін, орындайтын және көрсететін тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің тізбесінде :
"Қазақ саңыраулар қоғамы" республикалық қоғамдық бірлестігінің ұйымдары" деген бөлімде :
1-тармақта:
1) тармақшадағы "су өткізбейтін брезенттен жасалған шымылдық" деген сөздерден кейін ", нысанды және арнайы киім, жылы іш киім, бекетте киетін плащ" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) аяқ киім.";
2-тармақтағы "жөндеу-құрылыс" деген сөздерден кейін ", абаттандыру, көгалдандыру" деген сөздермен толықтырылсын;
"Қазақ соқырлар қоғамы" республикалық қоғамдық бірлестігінің ұйымдары" деген бөлімде :
1-тармақта:
1) тармақшадағы "машинаға арналған тыстар" деген сөздерден кейін ", нысанды және арнайы киім, іш киім, жылы іш киім, госпиталь халаттары, бекетте киетін плащ" деген сөздермен толықтырылсын;
3) тармақшадағы "металл қақпақтар" деген сөздерден кейін ", Р-50, Р-65 оқшаужікті, оқшаулау детальдары" деген сөздермен толықтырылсын;
6) тармақшадағы "автоөткізгіштер" деген сөзден кейін ", шамшырақтар, розеткалар, ажыратқыштар, ұзартқыштар, ИП-212-45 өрт белгісін бергіштер" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 11) тармақшамен толықтырылсын:
"11) дәретхана қағазы, қағаз орамалдар.";
2-тармақта:
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) демалысты және санаторийлік-курорттық емдеуді ұйымдастыру;";
мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) үйжайларды жалға алу.".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов

О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года № 1257
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2009 года № 191. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 января 2011 года № 64.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.01.2011 № 64 (вводится в действие с 01.01.2011).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года № 1257 "Об утверждении перечня организаций, созданных республиканскими общественными объединениями инвалидов, перечня производимых, выполняемых, оказываемых ими товаров, работ, услуг, Правил приобретения заказчиками у них товаров, работ, услуг" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 47, ст. 574) следующие дополнения и изменение:
в Перечне производимых, выполняемых, оказываемых организациями, созданными республиканскими общественными объединениями инвалидов товаров, работ, услуг, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Организации республиканского общественного объединения "Казахское общество глухих":
в пункте 1:
в подпункте 1) после слов "водостойкого брезента" дополнить словами ", форменная и специальная одежда, белье теплое, плащ постовой";
дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) обувь.";
в пункте 2 после слов "ремонтно-строительные" дополнить словами ", благоустройство, озеленение";
в разделе "Организации республиканского общественного объединения "Казахское общество слепых":
в пункте 1:
в подпункте 1) после слова "машины" дополнить словами ", форменная и специальная одежда, белье нательное, белье теплое, халаты госпитальные, плащ постовой";
в подпункте 3) после слова "банок" дополнить словами ", детали изостыковой изоляции Р-50, Р-65";
в подпункте 6) после слова "автопровода" дополнить словами ", светильники, розетки, выключатели, удлинители, извещатель пожарный ИП 212-45";
дополнить подпунктом 11) следующего содержания:
"11) бумага туалетная, бумажные полотенца.";
в пункте 2:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) организация отдыха и санаторно-курортного лечения;";
дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) аренда помещений.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов