Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 ақпандағы N 143 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы N 223 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 мамырдағы № 453 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 453 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 жылы Қазақстан Республикасы халқының ұлттық санағын өткізуге жәрдемдесетін республикалық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 ақпандағы N 143 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
2009 жылы Қазақстан Республикасы халқының ұлттық санағын өткізуге жәрдемдесетін республикалық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Коржова                          - Қазақстан Республикасы Қаржы
Наталья Артемовна                  министрлігінің жауапты хатшысы
Советский                        - Қазақстан Республикасы Индустрия
Вячеслав Крестьянович              және сауда министрлігінің жауапты
хатшысы
Әбди                             - Қазақстан Республикасы
Нұрлан Әбіқанұлы                   Бәсекелестікті қорғау жөніндегі
агенттігінің (Монополияға қарсы
агенттік) жауапты хатшысы (келісім
бойынша)
Бірәлиев                         - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Әлжан Хамидоллаұлы                 ортаны қорғау вице-министрі
Вощенкова                        - Қазақстан Республикасының
Тамара Анатольевна                 Денсаулық сақтау вице-министрі
Майлыбаев Бағлан Асаубайұлы      - Қазақстан Республикасының Мәдениет
және ақпарат вице-министрі
Өскенбаев Қайырбек Айтбайұлы     - Қазақстан Республикасының Туризм
және спорт вице-министрі
Федоров                          - Қазақстан Республикасының Ішкі
Олег Анатольевич                   істер вице-министрі
Байсынов                         - Қазақстан Республикасы Қаржы
Мұрат Байсынұлы                    нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттігі
төрайымының орынбасары (келісім
бойынша)
Жарқынбаев                       - Қазақстан Республикасы Табиғи
Жасер Әзімханұлы                   монополияларды реттеу агенттігі
төрағасының орынбасары
Көмекбаев                        - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Әли Амантайұлы                     қызмет істері агенттігі
төрағасының орынбасары (келісім
бойынша)
Айсағалиева                      - Қазақстан Республикасы Қаржы
София Серікбайқызы                 министрлігінің Кедендік бақылау
комитеті төрағасының орынбасары
Дәукенов                         - Атырау облысы әкімінің бірінші
Болат Асылұлы                      орынбасары
Смаилов                          - Солтүстік Қазақстан облысы
Жанболат Амангелдіұлы              әкімінің бірінші орынбасары
Әділбеков Дәурен Зекенұлы        - Ақмола облысы әкімінің орынбасары
Қожаметов                        - Қызылорда облысы әкімінің
Сәбит Нұрмаханұлы                  орынбасары
Нұрқатова                        - Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары
Сәру Қайыржанқызы
Скляр                            - Павлодар облысы әкімінің
Роман Васильевич                   орынбасары
көрсетілген құрамнан Сұлтанғазин Әнуарбек Жәлелұлы, Мыңбай Дархан Қамзабекұлы, Шпекбаев Алик Жатқамбайұлы, Нүсіпова Әсем Бекқызы, Еңсегенов Сәрсенбай Құрманұлы, Бочин Виктор Захарович, Ыдырысов Құттықожа, Нұрақаев Ерік Есімұлы, Наймушина Ольга Владимировна, Оралмағамбетов Жеткерген Тілеулесұлы шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2008 года № 143
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 223. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2010 года № 453
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.05.2010 № 453.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2008 года № 143 "О создании Республиканской комиссии содействия проведению национальной переписи населения Республики Казахстан в 2009 году" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Республиканской комиссии содействия проведению национальной переписи населения Республики Казахстан в 2009 году:
Коржову                - ответственного секретаря Министерства
Наталью Артемовну        финансов Республики Казахстан
Советского             - ответственного секретаря Министерства
Вячеслава Крестьяновича  индустрии и торговли Республики Казахстан
Абди                   - ответственного секретаря Агентства
Нурлана Абикановича      Республики Казахстан по защите конкуренции
(Антимонопольного агентства)
(по согласованию)
Бралиева               - вице-министра охраны окружающей среды
Альжана Хамидулаевича    Республики Казахстан
Вощенкову              - вице-министра здравоохранения Республики
Тамару Анатольевну       Казахстан
Майлыбаева             - вице-министра культуры и информации
Баглана Асаубаевича      Республики Казахстан
Ускенбаева             - вице-министра туризма и спорта Республики
Каирбека Айтбаевича      Казахстан
Федорова               - вице-министра внутренних дел Республики
Олега Анатольевича       Казахстан
Байсынова              - заместителя Председателя Агентства
Мурата Байсыновича       Республики Казахстан по регулированию и
надзору финансового рынка и финансовых
организаций (по согласованию)
Джаркинбаева           - заместителя Председателя Агентства
Жасера Азимхановича      Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Комекбаева             - заместителя Председателя Агентства
Али Амантаевича          Республики Казахстан по делам
государственной службы (по согласованию)
Айсагалиеву            - заместителя председателя Комитета
Софию Серикбаевну        таможенного контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
Даукенова              - заместителя акима Атырауской области
Болата Асыловича
Смаилова               - первого заместителя акима Северо-
Жанболата                Казахстанской области
Амангельдиевича
Адильбекова            - заместителя акима Акмолинской области
Даурена Зекеновича
Кожаметова             - заместителя акима Кызылординской области
Сабита Нурмахановича
Нуркатову              - заместителя акима Актюбинской области
Сару Каиржановну
Скляр                  - заместителя акима Павлодарской области;
Романа Васильевича
вывести из указанного состава:
Султангазина Ануарбека Жалеловича, Мынбая Дархана Камзабековича, Шпекбаева Алика Жаткамбаевича, Нусупову Асем Бекеновну, Енсегенова Сарсенбая Курмановича, Бочина Виктора Захаровича, Идирисова Куттыкожу, Нуракаева Ерика Есимовича, Наймушину Ольгу Вадимовну, Оралмагамбетова Жеткергена Тлеулесовича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов