Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 наурыздағы N 273 Қаулысы
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бюджет процесін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Коммуналдық меншіктен берілетін облыстардың және Астана қаласының суда құтқару қызметі мемлекеттік мекемелері заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес мүліктік кешендер ретінде республикалық меншікке қабылдансын және Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің қарамағына берілсін.
2. Мемлекеттік мекемелер осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес қайта аталсын.
3. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы қаласы Төтенше жағдайлар департаментінің Суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - мекеме) құрылсын.
4. Мекеме қызметінің негізгі мәні суда құтқару жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу болып белгіленсін.
5. Мекемені қаржыландыру тиісті кезеңге арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне көзделген қаражат есебінен және шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.
6. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.08.2014 N 938 қаулысымен.
2) "Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 339 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
3-бөлімнің 3-бағанында:
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:" деген жолда:
"21791" деген сандар "22863" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер, оның ішінде:" деген жолда:
"17184" деген сандар "18256" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Суда құтқару қызметі                         1072".
Ескерту. 6-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 15.08.2014 N 938 қаулысымен.

Некоторые вопросы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2009 года № 273
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования бюджетного процесса" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять в установленном законодательством порядке в республиканскую собственность передаваемые из коммунальной собственности государственные учреждения водно-спасательной службы областей и города Астаны как имущественные комплексы и передать в ведение Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Переименовать государственные учреждения согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Создать государственное учреждение "Водно-спасательная служба Департамента по чрезвычайным ситуациям города Алматы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" (далее - учреждение).
4. Определить основным предметом деятельности учреждения организацию и проведение водно-спасательных работ.
5. Установить, что финансирование учреждения осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на соответствующий период Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
6. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 15.08.2014 № 938;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений":
в лимитах штатной численности министерств и иных, центральных исполнительных органов, с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в графе 3 раздела 3:
строки "Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:"
цифры "21791" заменить цифрами "22863";
строки "Государственные учреждения, подведомственные Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, в том числе:"
цифры "17184" заменить цифрами "18256";
дополнить строкой следующего содержания:
"Водно-спасательная служба                             1072".

7. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі:
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен және облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктерімен бірлесіп, осы қаулының 1-тармағынан туындайтын шараларды қабылдасын;
2) осы қаулыны іске асыру жөніндегі өзге де шараларды қабылдасын.
8. Осы қаулы 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 6-тармақтың 1) тармақшасының тоғызыншы абзацын қоспағанда, 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 10 наурыздағы
N 273 қаулысына
1-қосымша
Мүліктік кешендер ретінде республикалық меншікке қабылданатын және Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің қарамағына берілетін мемлекеттік мекемелердің тізбесі
1. "Ақмола облысы Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасының Суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі, Көкшетау қаласы.
2. Ақтөбе облысы Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасының "Ақтөбе облыстық мемлекеттік суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі, Ақтөбе қаласы.
3. "Алматы облыстық суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі, Талдықорған қаласы.
4. Атырау облысы Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасының "Облыстық суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі, Атырау қаласы.
5. "Шығыс Қазақстан облыстық суда құтқару қызметі орталығы" мемлекеттік мекемесі, Өскемен қаласы.
6. "Жамбыл облыстық суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі, Тараз қаласы.
7. "Батыс Қазақстан облыстық суда құтқару қызметі" мемлекеттік  мекемесі, Орал қаласы.
8. "Қарағанды облыстық суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі, Қарағанды қаласы.
9. "Қызылорда облысының облыстық суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі, Қызылорда қаласы.
10. "Қостанай облыстық суда құтқару қызметінің орталығы" мемлекеттік мекемесі, Қостанай қаласы.
11. "Маңғыстау облысы Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасының Суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі, Ақтау қаласы.

7. Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан:
1) совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и акиматами областей, городов Астаны и Алматы принять меры, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления;
2) принять иные меры по реализации настоящего постановления.
8. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2009 года, за исключением абзаца девятого подпункта 1) пункта 6, который вводится в действие с 1 января 2010 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 марта 2009 года № 273
Перечень
государственных учреждений, принимаемых в республиканскую
собственность как имущественные комплексы и
передаваемых в ведение Министерства по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
1. Государственное учреждение "Водно-спасательная служба" Управления по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Акмолинской области", город Кокшетау.
2. Государственное учреждение "Актюбинская областная государственная водно-спасательная служба" Управления по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Актюбинской области, город Актобе.
3. Государственное учреждение "Алматинская областная водно-спасательная служба", город Талдыкорган.
4. Государственное учреждение "Областная водно-спасательная служба" Управления по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Атырауской области, город Атырау.
5. Государственное учреждение "Восточно-Казахстанский областной центр водно-спасательной службы", город Усть-Каменогорск.
6. Государственное учреждение "Жамбылская областная водно-спасательная служба", город Тараз.
7. Государственное учреждение "Западно-Казахстанская областная водно-спасательная служба", город Уральск.
8. Государственное учреждение "Карагандинская областная водно-спасательная служба", город Караганда.
9. Государственное учреждение "Областная водно-спасательная служба Кызылординской области", город Кызылорда.
10. Государственное учреждение "Костанайский областной центр водно-спасательной службы", город Костанай.
11. Государственное учреждение "Водно-спасательная служба Управления по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Мангистауской области", город Актау.

12. Облыс әкімінің "Павлодар облыстық суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі, Павлодар қаласы.
13. "Солтүстік Қазақстан облыстық мемлекеттік суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі, Петропавл қаласы.
14. "Оңтүстік Қазақстан облыстық суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі, Шымкент қаласы.
15. "Астана қаласының суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі, Астана қаласы.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 10 наурыздағы
N 273 қаулысына
2-қосымша
Қайта аталатын мемлекеттік мекемелердің тізбесі
1. "Ақмола облысы Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасының Суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақмола облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі болып.
2. "Ақтөбе облысы Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасының Ақтөбе облыстық мемлекеттік суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақтөбе облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі болып.
3. "Алматы облыстық мемлекеттік суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Алматы облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі болып.
4. "Атырау облысы Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасының Облыстық суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Атырау облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі болып.
5. "Шығыс Қазақстан облыстық суда құтқару қызметінің орталығы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі болып.
6. "Жамбыл облыстық суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жамбыл облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі болып.

12. Государственное учреждение "Павлодарская областная водно-спасательная служба" Акима области, город Павлодар.
13. Государственное учреждение "Северо-Казахстанская областная государственная водно-спасательная служба", город Петропавловск.
14. Государственное учреждение "Южно-Казахстанская областная водно-спасательная служба", город Шымкент.
15. Государственное учреждение "Водно-спасательная служба города Астаны", город Астана.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 марта 2009 года № 273
Перечень переименовываемых государственных учреждений
1. Государственное учреждение "Водно-спасательная служба" Управления по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Акмолинской области" в государственное учреждение "Водно-спасательная служба Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
2. Государственное учреждение "Актюбинская областная государственная водно-спасательная служба" Управления по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Актюбинской области в государственное учреждение "Водно-спасательная служба Департамента по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
3. Государственное учреждение "Алматинская областная водно-спасательная служба" в государственное учреждение "Водно-спасательная служба Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
4. Государственное учреждение "Областная водно-спасательная служба" Управления по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Атырауской области в государственное учреждение "Водно-спасательная служба Департамента по чрезвычайным ситуациям Атырауской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
5. Государственное учреждение "Восточно-Казахстанский областной центр водно-спасательной службы" в государственное учреждение "Водно-спасательная служба Департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
6. Государственное учреждение "Жамбылская областная водно-спасательная служба" в государственное учреждение "Водно-спасательная служба Департамента по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".

7. "Батыс Қазақстан облыстық суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Батыс Қазақстан облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі болып.
8. "Қарағанды облыстық суда-құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі болып.
9. "Қызылорда облысы облыстық суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қызылорда облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі болып.
10. "Қостанай облыстық суда құтқару қызметінің орталығы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі болып.
11. "Маңғыстау облысы Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру Басқармасының Суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Маңғыстау облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі болып.
12. "Облыс әкімінің Павлодар облыстық суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Павлодар облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі болып.
13. "Солтүстік Қазақстан облыстық мемлекеттік суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі болып.
14. "Оңтүстік Қазақстан облыстық суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі болып.
15. "Астана қаласының суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Астана қаласы Төтенше жағдайлар департаментінің Суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі болып.

7. Государственное учреждение "Западно-Казахстанская областная водно-спасательная служба" в государственное учреждение "Водно-спасательная служба Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
8. Государственное учреждение "Карагандинская областная водно-спасательная служба" в государственное учреждение "Водно-спасательная служба Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
9. Государственное учреждение "Областная водно-спасательная служба Кызылординской области" в государственное учреждение "Водно-спасательная служба Департамента по чрезвычайным ситуациям Кызылординской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
10. Государственное учреждение "Костанайский областной центр водно-спасательной службы" в государственное учреждение "Водно-спасательная служба Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
11. Государственное учреждение "Водно-спасательная служба Управления по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий Мангистауской области" в государственное учреждение "Водно-спасательная служба Департамента по чрезвычайным ситуациям Мангистауской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
12. Государственное учреждение "Павлодарская областная водно-спасательная служба" акима области в государственное учреждение "Водно-спасательная служба Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
13. Государственное учреждение "Северо-Казахстанская областная государственная водно-спасательная служба" в государственное учреждение "Водно-спасательная служба Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
14. Государственное учреждение "Южно-Казахстанская областная водно-спасательная служба" в государственное учреждение "Водно-спасательная служба Департамента по чрезвычайным ситуациям Южно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
15. Государственное учреждение "Водно-спасательная служба города Астаны" в государственное учреждение "Водно-спасательная служба Департамента по чрезвычайным ситуациям города Астаны Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".

16. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Ақтөбе қаласы жедел-құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Ақтөбе облысы Төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесі болып.
17. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Екібастұз қаласы жедел-құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Павлодар облысы Төтенше жағдайлар департаменті Екібастұз қаласы Төтенше жағдайлар басқармасының жедел-құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесі болып.
18. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Қарағанды қаласы жедел-құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қарағанды облысы Төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесі болып.
19. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Қызылорда қаласы жедел-құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қызылорда облысы Төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесі болып.
20. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Павлодар қаласы жедел-құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Павлодар облысы Төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесі болып.
21. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Тараз қаласы жедел-құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Жамбыл облысы Төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесі болып.
22. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Орал қаласы жедел-құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Батыс Қазақстан облысы Төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесі болып.
23. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Шымкент қаласы жедел-құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысы Төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы" мемлекеттік мекемесі болып.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 10 наурыздағы
N 273 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 28 қазандағы
N 1112 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелердің тізбесі
Ескерту. 3-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.08.2014 N 938 қаулысымен.

16. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд города Актобе Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Актюбинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
17. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд города Екибастуза Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Управления по чрезвычайным ситуациям города Екибастуза Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
18. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд города Караганды Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", в государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
19. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд города Кызылорды Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Кызылординской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
20. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд города Павлодара Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
21. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд города Тараза Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
22. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд города Уральска Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Западно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
23. Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд города Шымкента Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" в государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Южно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 марта 2009 года № 273
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 октября 2004 года № 1112
Перечень
государственных учреждений, подведомственных
Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Сноска. Перечень утратил силу постановлением Правительства РК от 15.08.2014 № 938.