Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 қаңтардағы N 79 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы N 379 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2009 жылға арналған лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 қаңтардағы N 79 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2009 жылға арналған лимиттерінде:
"Батыс Қазақстан облысы", "Қостанай облысы" деген бөлімдер осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
"Қарағанды облысы" деген бөлімде:
"Өзге де су тоғандары**" деген жолда:
"65,618", "12,041", "34,201", "7,149" деген сандар тиісінше "67,882", "12,502", "35,959", "7,194" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жиыны*" деген жолда:
"300,206", "45,145", "151,523", "23,171" деген сандар тиісінше "302,47", "45,606", "153,281", "23,216" деген сандармен ауыстырылсын;
осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа бөлімдермен толықтырылсын;
Ескертпе мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"***ғылыми зерттеулер жүргізу үшін теңізде бекіре тәріздестерді, ұсақ шағын, жергілікті және қолтық балықтарды, Жайық өзенінде пілмайды және Ертіс өзені сағасындағы су тоғандарында бекіре тәріздестерді аулауға квоталар бөлуді әрбір ғылыми тақырып бөлінісінде уәкілетті орган жүргізеді".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 20 наурыздағы
N 379 каулысына
1-қосымша
Батыс Қазақстан облысы
Су тоғандары
барлығы, тонна
Балық түрлері
көксерке
шортан
аққайран
қызыл қанат
табан
торта
қаракөз
мөңке
оңғақ
көктыран
алабұға
ақмарқа
жайын
тұқы (сазан)
густера
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Бітік су қоймасы

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2009 года № 79
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 379
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2009 года № 79 "Об утверждении лимитов вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2009 год" следующие изменения и дополнения:
в лимитах вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2009 год, утвержденных указанным постановлением:
разделы "Западно-Казахстанская область", "Костанайская область" изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
в разделе "Карагандинская область":
в строке "Прочие водоемы**":
цифры "65,618", "12,041", "34,201", "7,149" заменить соответственно цифрами "67,882", "12,502", "35,959", "7,194";
в строке "Итого*":
цифры "300,206", "45,145", "151,523", "23,171" заменить соответственно цифрами "302,47", "45,606", "153,281", "23,216";
дополнить новыми разделами согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
Примечания дополнить абзацем следующего содержания:
"*** распределение квот вылова осетровых, мелкого частика, туводных и култучных в море, шипа в реке Урал и осетровых в пойменных водоемах реки Иртыш для проведения научных исследований производится уполномоченным органом в разрезе каждой научной темы".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 марта 2009 года № 379
Западно-Казахстанская область
Водоемы
Всего, тонн
Виды рыб
су-
дак
щука
язь
крас-
нопер-
ка
лещ
плот-
ва
воб-
ла
ка-
рась
линь
синец
окунь
жерех
сом
карп
(са-
зан)
гус-
тера
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Битикс-
кое
водох-
ранили-
ще