Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 наурыздағы N 400 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне 2009 жылғы көктемгі су тасқыны кезінде төтенше жағдайларды жою жөніндегі бірінші кезектегі іс-шараларды өткізуге Шығыс Қазақстан облысының әкімдігіне аудару үшін 2009 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған резервінен ағымдағы нысаналы трансферттер түрінде 451351600 (төрт жүз елу бір миллион үш жүз елу бір мың алты жүз) теңге сомасында қаражат бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К.Мәсімов

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2009 года № 400
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2009 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, средства в виде целевых текущих трансфертов в сумме 451351 600 (четыреста пятьдесят один миллион триста пятьдесят одна тысяча шестьсот) тенге для перечисления акимату Восточно-Казахстанской области на проведение первоочередных мероприятий по ликвидации чрезвычайных ситуаций весеннего паводкового периода 2009 года.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов