Е.М.Сәдуақасова туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 наурыздағы N 424 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
Елдана Мәкінқызы Сәдуақасова Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов

О Садвакасовой Э.М.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2009 года № 424
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Садвакасову Эльдану Макиновну вице-министром охраны окружающей среды Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов