Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 қыркүйектегі N 903 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 наурыздағы N 434 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 тамыздағы № 475 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 07.08.2017 № 475 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының сауда саясаты және халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 қыркүйектегі N 903 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының сауда саясаты және халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Шөкеев - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Өмірзақ Естайұлы бірінші орынбасары, төраға
Нұрымбетов - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Біржан Бидайбекұлы халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Мағауов - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Әсет Маратұлы минералдық ресурстар вице-министрі
Бектұров - Қазақстан Республикасының Көлік және
Азат Ғаббасұлы коммуникация вице-министрі;
көрсетілген комиссия құрамынан Орынбаев Ербол Тұрмаханұлы, Әбденов Серік Сақбалдыұлы, Ақшолақов Болат Оралұлы, Бірәлиев Әлжан Хамидоллаұлы, Қасымбек Жеңіс Махмұдұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы кол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2006 года № 903
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2009 года № 434. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2017 года № 475
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.08.2017 № 475.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2006 года № 903 "Об образовании Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам торговой политики и участия в международных экономических организациях" следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам торговой политики и участия в международных экономических организациях, утвержденный указанным постановлением:
Шукеева - Первого заместителя Премьер-Министра
Умирзака Естаевича Республики Казахстан, председателем
Нурымбетова Биржана - вице-министра труда и социальной
Бидайбековича защиты населения Республики Казахстан
Магауова - вице-министра энергетики и минеральных
Асета Маратовича ресурсов Республики Казахстан
Бектурова - вице-министра транспорта и
Азата Габбасовича коммуникаций Республики Казахстан;
вывести из состава указанной комиссии Орынбаева Ербола Турмахановича, Абденова Серика Сакбалдиевича, Акчулакова Болата Ураловича, Бралиева Альжана Хамидулаевича, Касымбека Жениса Махмудовича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов