Ә.Б. Нүсіпова, Г.А. Ділімбетова туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 наурыздағы N 445 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
Әсел Бекқызы Нүсіпова Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі болып тағайындалсын, берген өтінішіне сәйкес Гүлнәр Аманқұлқызы Ділімбетова бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

О Нусуповой А.Б., Дилимбетовой Г.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2009 года № 445
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Нусупову Асель Бековну вице-министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, освободив от этой должности Дилимбетову Гульнару Аманкуловну согласно поданному заявлению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов