Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 қарашадағы N 1155-1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 наурыздағы N 452 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 302 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.04.14 № 302 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының "электрондық үкіметті" дамытудың 2008 - 2010 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 қарашадағы N 1155-1 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының "электрондық үкіметті" дамытудың 2008 - 2010 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Бағдарламаның паспорты" деген 1-бөлімнің "Қаржыландырудың қажетті ресурстары мен көздері" деген жолында "17 968 226", "11 771 595", "4 866 664", "1 309 964" деген сандар тиісінше "22952853", "13053606", "7822020", "2077227" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қажетті ресурстар мен қаржыландыру көздері" деген 6-бөлімнің үшінші абзацында "17 968 226", "11 771 595", "4 866 664", "1 309 964" деген сандар тиісінше "22952853", "13053606", "7822020", "2077227" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының "электрондық үкімет" дамытудың 2008 - 2010 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімде :
"Ресурстарды басқарудың мемлекеттік жүйесін құру" деген 1-кіші бөлімде:
реттік нөмірлері 1, 2, 3, 4-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 6-жолда "2009**; 2010**" деген сандар "2009 - 391841; 2010 - 70070" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8-жолда:
"Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат" деген сөздер "Ахуалдық орталықты өндірістік пайдалануға енгізу актісі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"АБА," деген аббревиатура алынып тасталсын;
"2009 жылғы 4-тоқсан" деген сөздер "2010 жылғы 4-тоқсан" деген сөздермен аустырылсын;
"Болжамды шығыстары (мың теңге)" деген бағандағы "2009 - ТЭН сәйкес***" деген сөздер "2010 - 200128" деген сандармен ауыстырылсын;
"Мемлекеттік қызметтердің базалық санаттарын автоматтандыру" деген 2-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 1.1-жолда:
"АБА" деген аббревиатурадан кейін ", мүдделі мемлекеттік органдар" деген сөздермен толықтырылсын;
"2008 - 68596; 2009 - ТЭН сәйкес***" деген сандар "2008 - 93597; 2009 - 99778" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 1.2, 2-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
1.2
Халыққа қызмет көрсету орталықтары үшін БАЖ құру
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
АБА, Әділетмині, мүдделі мемлекеттік органдар
2010 жылғы 4-тоқсан
2008 - 1074500; 2009 - 870000;
РБ
2.
"КААЖ" және "Электрондық кеден" ақпараттық жүйесін құру
АБА-ға ақпарат
Қаржымині
Жыл сайын 4-тоқсан
2008 - 1260756; 2009 - 733758; 2010 - 500000
РБ
";

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2007 года № 1155-1
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2009 года № 452. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 302
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.04.2010 № 302.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2007 года № 1155-1 "Об утверждении Программы развития "электронного правительства" Республики Казахстан на 2008 - 2010 годы" следующие изменения и дополнения:
в Программе развития "электронного правительства" Республики Казахстан на 2008 - 2010 годы, утвержденной указанным постановлением:
в строке "Необходимые ресурсы и источники финансирования" раздела 1 . "Паспорт Программы" цифры "17 968 226", "11 771 595", "4 866 664", "1 309 964" заменить соответственно цифрами "22952853", "13053606", "7822020", "2077227";
в абзаце третьем раздела 6 . "Необходимые ресурсы и источники их финансирования" цифры "17 968 226", "11 771 595", "4 866 664", "1 309 964" заменить соответственно цифрами "22952853", "13053606", "7822020", "2077227";
в разделе 8 . "План мероприятий по реализации Программы развития "электронного правительства" Республики Казахстан на 2008 - 2010 годы":
в подразделе 1. "Создание государственной автоматизированной системы управления ресурсами":
строки, порядковые номера 1, 2, 3, 4, исключить;
в строке, порядковый номер 6, цифры "2009**; 2010**" заменить цифрами "2009 - 391841; 2010 - 70070";
в строке, порядковый номер 8:
слова "Информация в Правительство Республики Казахстан" заменить словами "Акт ввода в промышленную эксплуатацию Ситуационного центра";
аббревиатуру "АИС," исключить;
слова "4 квартал 2009 года" заменить словами "4 квартал 2010 года";
слова "2009 - Согласно ТЭО***" заменить цифрами "2010 - 200128";
в подразделе 2. "Автоматизация базовых категорий государственных услуг":
в строке, порядковый номер 1.1:
после аббревиатуры "АИС" дополнить словами ", заинтересованные государственные органы";
цифры "2008 - 68596; 2009 - Согласно ТЭО***" заменить цифрами "2008 - 93597; 2009 - 99778";
строки, порядковые номера 1.2, 2, изложить в следующей редакции:
"
1.2
Создание ИИС
для Центров
обслуживания
населения
Информация в
Правительство
Республики
Казахстан
АИС, МЮ,
заинтересо-
ванные
государ-
ственные
органы
4 квартал
2010 года
2008 -
1074500;
2009 -
870000;
РБ
2
Создание
информацион-
ной системы
«ТАИС» и
«Электронная
таможня»
Информация в
АИС
МФ
4 квартал
ежегодно
2008-
1260756;
2009-
733758;
2010-
500000
РБ
";

реттік нөмірі 3.1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
3.1
Салық заңнамасының өзгеруіне байланысты салық органдарының ақпараттық жүйелерін жаңғырту
АБА-ға ақпарат
Қаржымині
Жыл сайын 4-тоқсан
2008 - 3164943; 2009 - 1270435; 2010 - 607392
РБ
";
реттік нөмірлері 3.2, 4, 4.1, 4.2, 6.1, 6.3-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 9.2-жолда "2009**" деген сандар "2009 — 734054" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 10-жолда "2008 - 448570; 2009 - 665722; 2010 - 414542" деген сандар "2008 - 401435; 2009 - 414135; 2010 - 269713" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 11-жолда "2009 - 147820; 2010 - 28825" деген сандар "2008 - 58250; 2009 - 183421; 2010 - 75861" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 12.1, 12.2, 12.3-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
12.1
"е-Кадрлар" және "еңбек ақы" кіші жүйесіне ТЭН әзірлеу
ТЭН
Қаржымині, МҚА
2008 жылғы 4-тоқсан
2008*
РБ
12.2
"е-Кадрлар" және "еңбек ақы" бағдарламалық қамтамасыз етуді әзірлеу
"е-Кадрлар" және "еңбек ақы" бағдарламалық қамтамасыз ету
Қаржымині, МҚА
2009 жылғы 4-тоқсан
2009 - 586204
РБ
12.3
"е-Кадрлар" және "еңбек ақы" бағдарламалық қамтамасыз етуді енгізу
ЭҮ РБАЖ "е-Кадрлар" және "еңбек ақы" кіші жүйесінің жұмыс істеуі
Қаржымині, МҚА
2010 жылғы 4-тоқсан
2010 - 227978
РБ
";
"ЭҮ базалық инфрақұрылымын дамыту және қол жеткізу тетіктері" деген 3-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 1-жолда "БҒМ, "Каzsаtnеt" ҰК" АҚ (келісім бойынша)" деген сөздер "АБА, жергілікті атқарушы органдар, "Зерде" АҚ" (келісім бойынша)" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 2, 3.2, 3.3-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 3.1-жолда "2008 - 569912" деген сандар "2008 - 556781" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 4-жолда "2008 - 394213; 2009 - 744213; 2010 - 320000" деген сандар "2008 - 394212; 2009 - 521000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жолда "2008 - 192979; 2009 - 442979; 2010 - 250000" деген сандар "2008 - 170354; 2009 - 217946" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-жолда "2008 - 89898; 2009**; 2010 - талап етілмейді" деген сөздер "2008 - 387123; 2009 - 102455; 2010 - 126085" деген сандармен ауыстырылсын;
"ЭҮ базалық құрамдас бөліктерін дамыту" деген 4-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 1.1-жолда "2008 - 161941; 2009 - ТЭН сәйкес***" деген сөздер "2008 - 159816; 2009 - 298700" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1.2-жолда "2008 - 108318" деген сандар "2008 - 97707; 2009 - 61000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолда:
"инфрақұрылымын дамыту" деген сөздер "инфрақұрылымын құру" деген сөздермен ауыстырылсын;
"2008 - 839913; 2009 - 857831" деген сандар "2008 - 364746; 2009 - 64350" деген сандармен ауыстырылсын;

строку, порядковый номер 3.1, изложить в следующей редакции:
"
3.1
Модернизация
информацион-
ных систем налоговых
органов, связанных
с изменением
налогового
законодатель-
ства
Информация
в АИС
МФ
4 квартал
ежегодно
2008 -
3164943;
2009 -
1270435;
2010 -
607392
РБ
";
строки, порядковые номера 3.2, 4, 4.1, 4.2, 6.1, 6.3, исключить;
в строке, порядковый номер 9.2, цифры "2009**" заменить цифрами "2009 - 734054";
в строке, порядковый номер 10, цифры "2008 - 448570; 2009 - 665722; 2010 - 414542" заменить цифрами "2008 - 401435; 2009 - 414135; 2010 - 269713";
в строке, порядковый номер 11, цифры "2009 - 147820; 2010 - 28825" заменить цифрами "2008 - 58250; 2009 - 183421; 2010 - 75861";
строки, порядковые номера 12.1, 12.2, 12.3, изложить в следующей редакции:
"
12.1
Разработка ТЭО
на подсистему
«е-кадры» и
«зарплата»
ТЭО
МФ, АДГС
4 квартал
2008 года
2008*
РБ
12.2
Разработка
Программного
обеспечения
«е- кадры» и
«зарплата»
Программное
обеспечение
«е-кадры» и
«зарплата»
МФ, АДГС
4 квартал
2009 года
2009 -
586204
РБ
12.3
Внедрение
Программного
обеспечения
«е- кадры» и
«зарплата»
Функциони-
рование
подсистемы
АСУР ЭП
«е- кадры» и
«зарплата»
МФ, АДГС
4 квартал
2010 года
2010 -
227978
РБ
";
в подразделе 3. "Развитие базовой инфраструктуры ЭП и механизмов доступа":
в строке, порядковый номер 1, слова "МОН, АО "НК "Kazsatnet" (по  согласованию)" заменить словами "АИС, местные исполнительные органы, АО "Зерде" (по согласованию)";
строки, порядковые номера 2, 3.2, 3.3, исключить;
в строке, порядковый номер 3.1, цифры "2008 - 569912" заменить цифрами "2008 - 556781";
в строке, порядковый номер 4, цифры "2008 - 394213; 2009 - 744213; 2010 - 320000" заменить цифрами "2008 - 394212; 2009 - 521000";
в строке, порядковый номер 5, цифры "2008 - 192979; 2009 - 442979; 2010 - 250000" заменить цифрами "2008 - 170354; 2009 - 217946";
в строке, порядковый номер 6, слова "2008 - 89898; 2009**; 2010 - Не требуются" заменить цифрами "2008 - 387123; 2009 - 102455; 2010 - 126085";
в подразделе 4. "Развитие базовых компонентов ЭП":
в строке, порядковый номер 1.1, слова "2008 - 161941; 2009 - Согласно ТЭО***; 2010 - Согласно ТЭО***" заменить цифрами "2008 - 159816; 2009 - 298700";
в строке, порядковый номер 1.2, цифры "2008 - 108318" заменить цифрами "2008 - 97707; 2009 - 61000";
в строке, порядковый номер 2:
слова "Развить Инфраструктуру" заменить словами "Создание инфраструктуры";
цифры "2008 - 839913; 2009 - 857831" заменить цифрами "2008 - 364746; 2009 - 64350";

реттік нөмірі 3-жолда "2009 - 148750; 2010 - 35500" деген сандар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 5.1-жолда "2008 - 211262; 2009 - 1174942,832" деген сандар "2009 - 1174943" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5.2-жолда "2009 - ТЭН сәйкес***" деген сөздер "2009 - 10000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-жол алынып тасталсын;
"Электрондық үкімет" сәулетін әзірлеу және әлеуметтік институттарын қалыптастыру, АКТ саласындағы стандарттардың қорын дамыту" деген 5-кіші бөлімде:
реттік нөмірлері 1, 5-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 2-жолда "Әділетмині," деген аббревиатурадан кейін "ЭБЖМ," деген аббревиатурамен толықтырылсын;
реттік нөмірі 3-жолда "2009 - ТЭН сәйкес***; 2010 - талап етілмейді" деген сөздер "2009 — 15000" деген сандармен аустырылсын;
реттік нөмірі 4-жолда "2009 - ТЭН сәйкес***; 2010 - ТЭН сәйкес***" деген сөздер "2009 - 48000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-жолда "2008 жылғы 4-тоқсан" деген сөздер "2009 жылғы 2-тоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
"ЭҮ дамытудың нормативтік құқықтық базасын қамтамасыз ету" деген 6-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
2.
"Кейбір заңнамалық актілерге "электрондық үкіметті" дамыту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының тұжырымдамасы мен жобасын әзірлеу
ВАК-қа ҚРЗ-ның тұжырымдамасын енгізу
АБА, ЭБЖМ, мүдделі мемлекеттік органдар
2008 жылғы 4-тоқсан
2008 - талап етілмейді;
2009 - талап етілмейді;
Талап етілмейді
";
реттік нөмірлері 3, 4, 6-жолдар алынып тасталсын;
"ЭҮ дамыту және жай-күйін бақылау және мониторингінің жүйесін құру және енгізу" деген 7-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 1-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 2-жолда "АБА," деген аббревиатурадан кейін "ЭБЖМ," деген аббревиатурамен толықтырылсын;
"Бағдарлама бойынша барлығы оның ішінде:" деген жолда "11771595", "4866664", "1309964", "17968226" деген сандар тиісінше "13053606", "7822020", "2077227", "22952853" деген сандармен ауыстырылсын;
"Аббревиатуралардың толықтай жазылуы" деген жол мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Зерде" АҚ - "Зерде" ұлттық инфокоммуникациялық холдингі".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

в строке, порядковый номер 3, цифры "2009 - 148750; 2010 - 35500" исключить;
в строке, порядковый номер 5.1, цифры "2008 - 211262; 2009 - 1174942,832" заменить цифрами "2009 - 1174943";
в строке, порядковый номер 5.2, слова "2009 - Согласно ТЭО***" заменить цифрами "2009 - 10000";
строку, порядковый номер 6, исключить;
в подразделе 5. "Разработка архитектуры и формирование социальных институтов ЭП, развитие базы стандартов в сфере ИКТ":
строки, порядковые номера 1, 5, исключить;
в строке, порядковый номер 2, после аббревиатуры "МЮ," дополнить аббревиатурой "МЭБП,";
в строке, порядковый номер 3, слова "2009 - Согласно ТЭО***; 2010 - Согласно ТЭО***" заменить цифрами "2009 - 15000";
в строке, порядковый номер 4, слова "2009 - Согласно ТЭО***; 2010 - Согласно ТЭО***" заменить цифрами "2009 - 48000";
в строке, порядковый номер 6, слова "4 квартал 2008 года" заменить словами "2 квартал 2009 года";
в подразделе 6. "Обеспечение нормативной правовой базы развития ЭП":
строку, порядковый номер 2, изложить в следующей редакции:
"
2.
Разработать
концепцию и проект
Закона Республики
Казахстан «О внесе-
нии изменений и до-
полнений в некото-
рые законодательные
акты по вопросам
развития «электрон-
ного правительства»
Внесение
концепции
ЗРК на
МВК
АИС,
МЭБП,
заинте-
ресованные
государст-
венные
органы
4
квартал
2008
года
2008 - не тре-
буется;
2009 -
не тре-
буется;
Не тре-
буется
";
строки, порядковые номера 3, 4, 6, исключить;
в подразделе 7. "Создание и внедрение системы мониторинга и контроля состояния и развития ЭП":
строку, порядковый номер 1, исключить;
в строке, порядковый номер 2 после аббревиатуры "АИС," дополнить аббревиатурой "МЭБП,";
в строке "Всего по Программе в том числе:" цифры "11771595", "4866664", "1309", "96417968226" заменить соответственно цифрами "13053606", "7822020", "2077227", "22952853";
строку, "Расшифровка аббревиатур", дополнить абзацем следующего содержания:
"АО "Зерде" - Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов