Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 ақпандағы N 148 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі N 518 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шағын және орта кәсіпкерлік субъектілерін қолдау және жылжымайтын мүлік нарығындағы ахуалды тұрақтандыру жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 ақпандағы N 148 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтағы "2009 жылғы 1 наурызға дейін" деген сөздер алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2009 года № 148
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года № 518
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2009 года № 148 "О некоторых мерах по поддержке субъектов малого и среднего предпринимательства и стабилизации ситуации на рынке недвижимости" следующее изменение:
в пункте 2 слова "до 1 марта 2009 года" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов