"Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 сәуірдегі N 521 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
"Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 18, 206-құжат; 2006 ж.,  N 10, 88-құжат, N 50, 529-құжат; 2007 ж., N 2, 22-құжат, N 13, 146-құжат; 2008 ж., N 1, 1-құжат; N 28, 263-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта "55" деген цифрлар "57" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген өкіммен белгіленген Республикалық бюджет комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Ахметов                     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Серік Нығметұлы               Министрінің орынбасары, төрағаның
орынбасары
Комиссия мүшелері:
Ищанов                      - Қазақстан Республикасы Парламенті
Қайрат Қыдырбайұлы            Сенатының Қаржы және бюджет комитетінің
төрағасы (келісім бойынша)
Әбдірахымов                 - Қазақстан Республикасының Премьер-
Ғабидолла Рахматоллаұлы       Министрі Кеңсесінің Басшысы
Марченко                    - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
Григорий Александрович        Төрағасы
Әбдіқалықова                - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлшара Наушақызы             халықты әлеуметтік қорғау министрі
Түсіпбеков                  - Қазақстан Республикасының Әділет
Рашид Төлеутайұлы             министрі
Сүлейменов                  - Қазақстан Республикасының Экономика
Тимур Мұратұлы                және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
мына:
"Шөкеев                     - Премьер-Министрінің орынбасары,
Өмірзақ Естайұлы              төрағаның орынбасары"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Шөкеев                     - Қазақстан Республикасы
Өмірзақ Естайулы              Премьер-Министрінің бірінші орынбасары,
төрағаның орынбасары";
көрсетілген Комиссияның құрамынан М.С. Өтебаев, Б.Ә. Сағынтаев, Ә.Ғ. Сәйденов, Б.М. Сапарбаев, Ғ.О. Пірматов, З.Я. Балиева шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                       Н. Назарбаев

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2009 года № 521
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         К. Масимов
О внесении изменений в распоряжение Президента
Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 18, ст. 206; 2006 г., № 10, ст. 88; № 50, ст. 529; 2007 г., № 2, ст. 22; № 13, ст. 146; 2008 г., № 1, ст. 1; № 28, ст. 263) следующие изменения:
в пункте 1 цифры "55" заменить цифрами "57";
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии, определенный указанным распоряжением:
Ахметова                    - Заместителя Премьер-Министра
Серика Ныгметович             Республики Казахстан, заместителем
председателя
членами Комиссии:
Ищанова                     - Председателя комитета по
Кайрата Кыдырбайулы           финансам и бюджету Сената Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)
Абдрахимова                 - Руководителя Канцелярии
Габидуллу Рахматуллаевича     Премьер-Министра
Республики Казахстан
Марченко                    - Председателя Национального
Григория Александровича       Банка Республики Казахстан
Абдыкаликову                - Министра труда и социальной
Гульшару Наушаевну            защиты населения
Республики Казахстан
Тусупбекова                 - Министра юстиции
Рашида Толеутаевича           Республики Казахстан
Сулейменова                 - вице-министра экономики и
Тимура Муратовича             бюджетного планирования
Республики Казахстан
строку:
"Шукеев                     - Заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич              Республики Казахстан, заместитель
председателя"
изложить в следующей редакции:
"Шукеев                     - Первый заместитель
Умирзак Естаевич              Премьер-Министра Республики
Казахстан, заместитель
председателя";
вывести из состава указанной комиссии: Утебаева М.С, Сагинтаева Б.А., Сайденова А.Г., Сапарбаева Б.М., Пирматова Г.О., Балиеву З.Я.
Президент
Республики Казахстан                         Н. Назарбаев