Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1449 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 сәуірдегі N 619 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Елдің минералдық-шикізаттық кешені ресурстық базасын дамытудың 2003 - 2010 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1449 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 50, 496-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Елдің минералдық-шикізаттық кешені ресурстық базасын дамытудың 2003 - 2010 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Бағдарлама паспорты" деген 1-бөлімнің "Қаржыландыру көлемі мен көздері" деген жолында "2009 ж. - 7829,9 млн. теңге" деген сөздер "2009 ж. - 7770,2 млн. теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қажетті ресурстар және оларды қаржыландыру көздері" деген 6-бөлімде:
2006 - 2009 жылдарға арналған геологиялық барлау жұмыстарының кестесінде:
"Геологиялық зерттеулерді ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету" деген 5-бөлімде:
11-бағандағы "551,0" деген сандар "491,2" деген сандармен ауыстырылсын";
2) тармақшаның 11-бағанында "551,0" деген сандар "491,2" деген сандармен ауыстырылсын;
"Есептеу бойынша барлығы" деген жолдың 11-бағанында "7829,9" деген сандар "7770,2" деген сандармен ауыстырылсын;
"Елдің минералдық-шикізаттық кешенінің ресурстық базасын дамытудың 2003 - 2010 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімде:
"Геологиялық зерттеулерді ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету (001-бағдарлама 017-кіші бағдарлама, 022-бағдарлама, 016-бағдарлама 100-кіші бағдарлама)" деген жолдың 6-бағанындағы "2009 ж. - 551003,0" деген сандар "2009 ж. - 491226,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"2006 - 2009 жылдар" деген жолдың 6-бағанында "2009 ж. - 7829973,0" деген сандар "2009 ж. - 7770196,0" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года № 1449
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2009 года № 619
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года № 1449 "Об утверждении Программы развития ресурсной базы минерально-сырьевого комплекса страны на 2003 - 2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 50, ст. 496) следующие изменения:
в Программе развития ресурсной базы минерально-сырьевого комплекса страны на 2003 - 2010 годы, утвержденной указанным постановлением:
в строке "Объемы и источники финансирования" раздела 1. "Паспорт Программы" слова "2009 г. - 7829,9 млн. тенге" заменить словами "2009 г. - 7770,2 млн. тенге";
в разделе 6 . "Необходимые ресурсы и источники их финансирования":
в таблице планируемых геологоразведочных работ на 2006 - 2009 годы:
в разделе 5 . "Информационно-техническое обеспечение геологических исследований":
в графе 11 цифры "551,0" заменить цифрами "491,2";
в графе 11 подпункта 2) цифры "551,0" заменить цифрами "491,2";
в графе 11 строки "Всего по расчету" цифры "7829,9" заменить цифрами "7770,2";
в разделе 8 . "План мероприятий по реализации Программы развития ресурсной базы минерально-сырьевого комплекса страны на 2003 - 2010 годы":
в графе 6 строки "Информационно-техническое обеспечение геологических исследований (программа 001 подпрограмма 017, программа 022, программа 016 подпрограмма 100)" цифры "2009 г. - 551003,0" заменить цифрами "2009 г. - 491226,0";
в графе 6 строки "2006 - 2009 годы" цифры "2009 г. - 7829973,0" заменить цифрами "2009 г. - 7770196,0".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов