Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 сәуірдегі N 373 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 7 мамырдағы N 660 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Конкурсқа шығарылуға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 сәуірдегі N 373 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 21, 200-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген конкурсқа шығарылуға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесі:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 12 және 13-жолдармен толықтырылсын:
"
12
Фосфориттер
Көк Жон кен Жамбыл орны Аралтөбе учаскесі, 1,17 ш. км
Жамбыл
43 о 25' 69 о 49'
43 о 24' 69 о 50'
43 о 24' 69 о 49'
43 о 24' 69 о 49'
өндіру
13.
Фосфориттер
Көк Жон кен орны Кесіктөбе учаскесі, 7,73 ш. км
Жамбыл
43 о 32' 69 о 34'
43 о 30' 69 о 37'
43 о 29' 69 о 40'
43 о 28' 69 о 40'
43 о 30' 69 о 37'
43 о 31' 69 о 33'
өндіру
".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2008 года № 373
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2009 года № 660
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2008 года № 373 «Об утверждении перечня участков недр, подлежащих выставлению на конкурс» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 21, ст. 200) следующие дополнения:
перечень участков недр, подлежащих выставлению на конкурс, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строками, порядковые номера 12 и 13, следующего содержания:
"
12.
Фосфориты
Месторождение
Кок-Джон
участок
Аралтобе,
1,17 кв.км
Жамбылская
43 0 25' 69 0 49'
43 0 24' 69 0 50'
43 0 24' 69 0 49'
43 0 24' 69 0 49'
добыча
13.
Фосфориты
Месторождение
Кок-Джон
участок
Кесиктобе
7,73 кв.км
Жамбылская
43 0 32' 69 0 34'
43 0 30' 69 0 37'
43 0 29' 69 0 40'
43 0 28' 69 0 40'
43 0 30' 69 0 37'
43 0 31' 69 0 33'
добыча
".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов