Стратегиялық объектіні иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 маусымдағы N 961 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Азаматтық кодексінің 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамына
"ҚазТеңізКөлікФлоты" ұлттық теңіз кеме қатынасы компаниясы" акционерлік қоғамының акциялары пакетінің 50 %-ына айырбастау үшін "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының пайдасына "Атырау халықаралық әуежайы" акционерлік қоғамы акциялары пакетінің 100 %-ын иеліктен шығару жөнінде мәміле жасасуға рұқсат етілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов

Об отчуждении стратегического объекта
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2009 года № 961
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Разрешить акционерному обществу "Национальная компания КазМунайГаз" совершить сделку по отчуждению 100 % пакета акций акционерного общества "Международный аэропорт Атырау" в пользу акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" в обмен на 50 % пакета акций акционерного общества "Национальная морская судоходная компания "КазМорТрансФлот".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов