А.О. Қосынов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 1 шілдедегі N 1018 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
басқа жұмысқа ауысуына байланысты Алмас Олжабайұлы Қосынов Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О Косунове А.О.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2009 года № 1018
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
освободить Косунова Алмаса Олжабаевича от должности вице-министра индустрии и торговли Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов